Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny 🙂

Kasia38, Palibulka dzięki za rade, chyba skorzystam 😉 Musze wstawic zdjecie yorków w kagańcach, ja się prawie popłakałam ze śmiechu 😁

Anycool, wow jaki duży brzuszek 🙂

Emilado też chciałam mieć bliźniaki. Super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak zalezy co bedziecie mieli 🙂
Czyli juz mniej wiecej wiecie jak nazwac, a mamusia co by wolala miec? bo tatus to pewnie synka :P
Moj chcial synka i nadal mi mowi ze urodzi sie chlopaczek, ale ja mam nadzieje ze mojej coruni nie urosnie siusiak do konca ciazy hihi 🙃 Ale z coruni tez zadowolony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem Ci że całe życie chcialam chłopca ale w ciąży mam czucie że to dziewczynka, a tatusiowi to chyba bez różnicy - mi osobiście się zdaję że wolałby dziewczynkę 🙂

u mnie w dou byłam ja i mój brat i do tej pory jest tak że ja jestem tatusia a brat mamusi - nie to że nam to okazywali czy dawali do zrozumienia ale ja zawsze miałam rewelacyjny kontakt z tatą - byłam dla niego jak syn, jezdziałam z nim na motorze i naprawiałam samochody 🙂 mój brat nie wykazywał zainteresowania - on żył tylko koszykówką 🙂
teraz też uwielbiam spędzac czas z tatą chociaż jesteśmy tacy sami i non stop się kłocimy i drzemy koty 😉 a z mama jest mi jedną z najlepszych przyjaciółek więc też nie narzekam - gożej mój brat, który wziął sobie zołzę za żone i prawie wcale nie mamy z nimi kontaktu 😞 😞 😞

a stres wynika z tego ze to 1 usg o 12 tygodnia i martwie się co tam u Fasolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie imiona... My mamy problem z imieniem dla chłopca- jesli już jakieś obojgu nam się podoba, to jest w ostanim czasie tak popularne, że automatycznie odpada, bo nie chciałabym żeby mój syn miał tak samo na imię jak jego 5 kolegów 🙂 Żebym dobrze została zrozumiana- oczywiście jesli komuś to nie przeszkadza to ok, ja poprostu mam na tym punkcie fioła hehe Od jakiegoś czasu wertuję listy najbardziej popularnych imion nadawanych maluchom w ostatnich miesiacach 🙂 Z drugiej strony, nie jestem tez za jakimiś specjalnie oryginalnymi i wymyślnymi imionami. No i dlatego mamy zonka 😉
Z dziewczynką takiego problemu by nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, przewaznie jak tak ze synki mamusi a coreczki tatusia 🙂 łaa super mialas... Ja niestety bylam jedynaczka do 14 roku... i w dodatku sama z mama, chociaz mieszkalam z ciocia o 10 lat starsza i byla siostra co mieszkala w jednej klatce wiec uwazalysmy sie jako siostry :]
Nie martw sie, z dzidzia napewno jest wszystko wporzadku. Ja tez mialam wizyte 12 tyg i 17tyg juz nie wytrzymalam i poszlam do lekarza bo sie martwilam mocno.
Teraz kolejna wizyta w kwietniu 🙂 a dzisiaj ide do innego lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika i Sara, my tez mielismy wielki problem z wybraniem imienia, dla dziewczynki msylalam nad Julia a dla chlopaczka kompletnie zero pomyslow, teraz okazalo sie ze dziewczynka wiec raczej zostanie Julia 🙂 Calkiem mozliwe ze takie samo imie bedzie mialo kilka kolezanek, ale strasznie mi sie podoba 🙂
Ja co jakies 3-4tyg 🙂 wiec jeszcze ok 4-5 wizyt mnie czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracając do imion to chyba musze zaczac intensywnie myslec, bo cos czuje ze bedzie chłopczyk 😁 Od wczoraj Dzidzia intensywnie kopie nawet w dzien, wczesniej to były tylko łaskotki 🙂
A nie wiem czy pisałam Wam wczesniej, ale tak długo nie miałam brzucha, nie miałam, a tu w kilka dni czary mary i mam juz całkiem spory brzuszek, chociaz na wadze dalej bez mian 🙂

A jak u Was z wagą? Ile macie na plusie? Bo ja od początku + 2kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no to musisz myslec o imieniu 🙃
To super jak kopie, moja tez daje czadu na ndiu i w nocy najbardziej lubi wyglupiac sie ok.23 i 5 rano... mam nadzieje ze jej tak nie zostanie i nie bedzie budzis sie o 5 hihi.
Ja tez mialam mautki ciagle, a w dwa, trzy dni brzuszek wystrzelil mi do przodu 🙂
W sumie u mnie troszke wiecej, 3kg z tym ze ja nie wymiotowalam przez pierwsze miesiace ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, długi spacerek, w sumie 4 godzinki!!! 🤪 ale taka pogoda śliczna 🙂

co do imion to ja nie mam problemu z imieniem dla chłopca, po prostu będzie Filip i już nie mam nic do gadania 🙂 chociaż podobno to popularne ostatnio imię 😞 a dla dziewczynki zero pomysłów 😞 namawiam męża by wymyślił, a on, że przecież będzie Filip, więc co ja od niego chcę 🙂 mam nadzieję, że po świętach maluszek pokarze na usg kim jest 😁

mi tez już brzuszek widać, ale jeszcze nie czuję dziecka 😞 czasem takie malutkie, bardzo delikatne pyknięcia, ale ledwo wyczuwalne i nie wiem czy to nie jelita :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku ciąży 6 kg do przodu ☺️ ale spoko, w końcu w brzuszku mam 2 dzidzie 😉 Położna twierdzi, że jest oki. Mam jednak nadzieję, że nie przekroczę 20kg - zresztą, tym będę się martwić po porodzie. Najważniejsze oby było wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi, zazdroszczę spacerku 🙂 ja przed kompem od rana (w pracy oczywiście) :/, a potem do auta i na język i w domu będę po 20 i tyle będę miała z tego pięknego słonecznego dnia ech ale mam nadzieję, że do weekendu utrzyma się wiosenna pogoda i wtedy skorzystam 🙂

u mnie 3,5 kg do przodu, a brzuch zaczął rosnąć od 2 tyg dopiero i w końcu zaczyna być widoczny, ale to zależy w co się ubiorę 🙂

a wogóle to od kilku dni włącza mi się ssanie popołudniu, mogłabym jeść non stop hehe

i lenistwo mnie ogarneło dziś przez tą pogodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...