Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki Aniołku 🙂

no chłopaczków jest minimum 5 a dziewczynek już sama nie wiem 😁 heheh trzeba to policzyć 😉

mi się zdaję że ten nastrój nie ma związku z pogodą - chyba bardziej chodzi o moje wewnętrzne obawy, związane z dzidzią, życiem, Remkiem nie wiem może mnie jakas panika ogarneła - trudno powiedzieć - ale nie podoba mi sie to i to że płacze - nie robie tego zbyt często i tego nie lubie - to oznaka słabości a ja sobie obiecałam że zawsze sobie poradze chociaż w głębi serca potrzebuje wsparacia z każdej strony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba dalej dziewuszki przewazaja? 🙂 hmm wiesz chyba si enie doliczymy same bo.... w 2 dni 11 stron do przeczytania mialam :laugh:
Rozumie Cie dokladnie, ja tez mam takie chwile zalamania. Wczoraj juz nie wytrzymalam i plakalam jak male dziecko. Musimy sobie poradzic, ale wydaje mi sie ze wiekszosc z nas takie cos przechodzi.Teraz wszystkie obowiazki bierzemy we wlasne rece, przersta nas to wszystko ale trzeba miec glowke do gory 😘 a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka trzymaj się, pamiętaj, że aktualnie bardzo duży udział na nasz nastrój i myśli mają hormony i z tym nie powalczysz, wszystko na pewno będzie dobrze, ale każda na pewno będzie przechodzić podobne momenty. Wydaje mi się, że po prostu chyba trzeba się wypłakać i zająć myśli czym konkretnym lub pożytecznym 🙂 uszka do góry

mój mąż właśnie ze zdziwieniem spytał, dlaczego chcę znać płeć?????!!!!!! dlaczego nie chcę niespodzianki w sierpniu :P totalnie mnie zaskoczył, bo jakoś naturalne dla mnie jest, że większość jednak zna tą płeć 🙂 już sama nie wiem jak będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chciał wiedzieć jaka płec, ale chciał trzymać w tajemnicy przed wszystkimi do porodu, więc wczoraj całe popołudnie z nim negocjowałam, bo jak zawsze kocham robić niespodzianki, tak w tej kwestii poprostu nie wytrzymałabym z językiem za zębami przez 4 kolejne miesiące 🙂 No i w końcu udało się- przekupiłam go pyszną kolacją w restauracji hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahhah zapomniałam o nim - dzięki Mufka! fakt mega pozytyw 😁

a tu mam coś specjalnego dla posiadaczy kotów 😁 chyba moja uluniona pozycja na youtube 😁 🙃

koniecznie z dzwiękiem 🙂
http://www.youtube.com/user/simonscat?blend=1&ob=4#p/u/6/w0ffwDYo00Q

a jak się spodoba to po prawej stronie są dalsze części 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niezły jest też ten filmik, "snow business" http://www.youtube.com/user/simonscat?blend=1&ob=4#p/u/0/Tuf61OjvoPQ , w ogóle to pewnie wszystkie są czadowe, można sobie nieźle humor poprawić 🙃

ojoj, jakbym chciała mieć kota, ale pożarłby zapewne moje papugi 🥴 , tudzież umarłyby na zawał serca, więc coś za coś 🤢 moze w przyszłości.. też chciałabym takiego rudego tygryska, jak Ty mas Palibulka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheheh ale się pośmiałam oglądając filmik Palibulki 😉) 🙃 Mój kot dwa dni temu spał na mojej poduszce i choć go zrzucałam z łózka on ciągle wracał i układał się na niej 🤪 Palibulko nie dygaj, tak to już jest z nami kobietami, mamy momenty kiedy wydaje nam się, ze nic nie jest w stanie sprawić nam radości, same szare kolory..., przestań tyle myśleć o pracy,bo moze się mylę ale wydaje mi się że za bardzo się nią stresujesz. JESTEŚ W CIĄŻY, więc nie wkręcaj sobie wyrzutów sumienia w tego powodu, że chcesz odpocząć i cieszyć się Dzidziusiem! A reszta sama się ułoży!Polecam poprawę humory przy pomocy kubła ulubionych lodów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczynki - ja to zawsze miałam w głowie za dużo rozkminek i takie mi wychodza kwiatki potem 😜

co do Wstrętnego Rudego Zwierza to jak najbardziej tupta po mnie co rano, mruczac bardzo głosno i obsliniając mnie całą 🙂 regularnie jak budzik ok 6.30 zaczyna się taniec na mojej głowie. Te filmiki oddają rewelacyjnie naturę kotów w najdrobniejszych szczegółach np widać to w filmiku "fly guy" jak kotek "szczeka" na muche 🙂 czad, jak je pokazuje ludziom którzy mają koty - umierają ze śmiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki jutro godzina dla Ziemi - pamiętajcie żeby wyłączyć światło - to dla naszych dzieci 🙂

http://www.wwf.pl/godzinadlaziemi/

buziaki - ja lece do mamusi mojej bo jest po operacji nóżki i trzeba jej troszkę pomóc.

Całuje mocno i dziękuje za wsparcie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wieku tatusiów to mój mąż chyba bije rekord ale w tę niższą stronę bo jest rocznikowo o rok starszy a na miesiące to jest o 9 miesięcy starszy ode mnie i wtedy kiedy urodzi się jego córeczka on skończy ... 21 latek :laugh: :laugh: :laugh: bo on jest z końca lipca a ja mam niby na 6 sierpnia ale miałam nieregularne miesiączki i to według usg jest data porodu a wydaje mi się,że urodzę pod koniec lipca ale zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł joł babeczki!!! widze ze moj malusze zadbał o kontakt z ciociami:laugh: fakt nocka do dupy maly dawał czadu calą noc:laugh:rano bylam nie do zycia 😞 a teraz jestesmy po spacerku ponad 4 godz. i nic tak nie poprawia kobiecie nastroju jak nowa para butow w promocji:laugh:

palibulka swietne te filmiki moj mezulek sie usmieje bo jest typowym kociarzem 😠 jego kot tez od 6;30 budził wszystkich w domu tylko ze to byla kotka i czarna z bialym krawacikiem
bulka a co z mamusia cos powaznego jak cos chcesz wiedziec z rehabilitacja to pytaj chetnie pomoge:laugh:

w naszym przypadku to ja wczesniej dobije do 30 urodzinek i to o 4 lata wczesniej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !!!
Kurczę czyżbym tylko ja skończyła już 30 ? ;(
Odezwijcie się jeśli jest ktoś tak jak jak już po.
Maleństwo od zeszłego tygodnia ,,odzywa" się prawie codziennie co mnie bardzo cieszy i przypomina mi o sobie 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...