Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

czesc cioteczki wszystkiego naj juz prawie po swietch!!! wpadlem na chwilke bo dziadkowie sa u nas i swietujemy 😎 😎 😎

a w dniu swojej 5 miesiecznicy mialem jeszcze jedna imprezke ....
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/881438fc/ch2.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/881438fc.jpg[/IMG][/URL]
Maxor GRATULUJE KIEŁKA

zaslinione buziole

mama dziekuje wszystkim za życzenia i odezwie sie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zdrówka dla solenizantów Franka i Maxa 😁
WIELKIE GRATULACJE DLA PIERWSZEGO BRZUSZKOWEGO ZĄBKA 😁
anycool śliczne zdjęcie, Maks taki spokojny i uśmiechnięty 🙂 aniołeczek 🙂
a my u dziadków do sylwka, dzisiaj trzymałam sobie półleżąco Alę na kolanach a ona sama hop i siedzi 🤪 bez pomocy i od tej pory podnosiła się chyba tak z 20 razy, szok 🤪 za palce nie chce wstawać, tylko sama się dźwiga jak np jest na leżaczku 🙂 ale jestem z niej dumna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solenizantom składamy Najserdeczniejsze życzenia!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Maxik od cioci Kasi GRATULACJE!!
my jeszcze czekamy na większość ząbka i marudzimy.
W nocy pobudki co godzinę i częściej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zaczyna się wysyp ząbkowy 😁 czekamy na pierwsze zdjęcia uśmiechniętego właściciela bielutkiej jedynki 😁 Oli współczuję nocki, ja wczoraj miałam pobudki co 1,5 h i o 2 mała stwierdziła, że chce się bawić i usypiałam ją do 4
u nas szał, bo młoda ciągle podnosi się z pół leżenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, gratulujemy, gratulujemy!!! Niech nam żyje pierwszy ząbek 🙂 wymęczony, wymarudzony wreszcie jest 🙂
a dla małych solenizantów Maksa i Frania sto lat!!!
No a dla Alicji małej gratulacje nowej umiejętności!!! Super!
ściskamy świątecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
STO LAT DLA FRANIA!!! GRATULACJE DLA MAKSIA!!!

My dziś po pierwszym obiadku 🙂 właściwie drugie śniadanie 😁 nie było tak źle..Jasio chętnie otwierał buźkę 1/4 słoiczka zjedzona 🙂
Ja w święta niby się oszczędzam żeby nie zaszkodzić malcowi ale rewolucje mamy do dziś Jasio robi mega duże kupy przy tym strzela jak z procy:blink 😞może to na zęby rozwolnienie)...jest strasznie marudny i płaczliwy(to też może na zęby)
pozdrawiam gorąco - właśnie przestał u nas padać śnieg 🙂może jakiś spacer zaliczymy 🙂

ps. jakiej firmy słoiczki dajecie? mamy karmiące piersią -dokarmiacie już jakimś sztucznym mlekiem? mamy karmiące sztucznym mlekiem co polecacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poswiatecznie 🙂

Najlepsze zyczenia dla solenizantów i gratulacje dla maksa za pierwszy zabek, a dla ali za sprawnosc. Mój Mateuszek tez tak siada od kilku tygodni. Pamietam jak zrobił to poraz pierwszy- ile było radosci wtedy- i jego i mamy 🙂

a jak mineła wigilia u mam karmiacych? ja jadłam i piłam wszystko łacznie z cola. mialam zamiar karmic młodego sciagnietym wczesniej mlekiem, ale koniec konców karmiłam normalnie, bo stwierdzilismy, ze spróbujemy. przeciez juz niedługo sam bedzie jadł pierwsze stałe pokarmy. na szczescie młodemu nic nie było. uff- to oznacza koniec z ograniczaniem sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karulina, a co podałas na drugie sniadanko? Ja kupiłam 3 słoiczki hippa- pierwsza marchewka, ziemniaczki z brokułami i cos tam jeszcze. korci mnie zeby podac marcheweczke juz ale planowałam poczekac, az mateusz skonczy 5 mies. czyli jeszcze 2tyg 🙂 zobaczymy czy wytrzymam. na razie raz na 2 dni podaje bebilon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy po Świętach!


[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/f82a7f52/dsc01355.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/f82a7f52.jpg[/IMG][/URL]
Franio wszystkim dziękuje za życzenia!

Ja od jakiś dwóch tygodni od czasu do czasu podaję młodemu jedzonko z słoików. Przeważnie kupuję Gerbera i Bobovite. Marchewka małemu bardzo smakowała 🙂, jabłuszko i gruszki trochę mniej chociaż buźkę otwierał. Dzisiaj jadł ziemniaczki z szpinakiem - takie sobie 🤢
Ogólnie bardzo lubi próbować nowości, ale czasami krzywi się jakby jadł cytrynę.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko
ja na święta jadłam wszystko 🙂, ostatnio ściągnęłam pokarm i chcieliśmy podać małej z butli to pluła na około i nic nie wypiła 😞 też kupiłam już marchewkę, ale jeszcze się wstrzymuję, może na nowy rok spróbuję? 😜
śliczny Franio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi - Jasio tak samo reaguje na moje mleko z butelki 😁 dlatego chcę wypróbować mleko modyfikowane 🥴
po kąpieli 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/e230bffd/_dsc9281-edit.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/e230bffd.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nadal na samej piersi, i zamierzamy tak jeszcze przez najbliższy miesiąc a później zupki i deserki wprowadzimy pomału ale na mleko modyfikowane i butelkę nie zamierzam przechodzić w ogóle.
Teraz mamy kłopot bo wyjeżdżamy na Urodzinki do Babci ponad 100 km i Kamilek troche duzy do naszego nosidełka/fotelika samochodowego już ale objechalismy sklepy z fotelikami i następne sa tylko takie przodem do kierunku jazdy i dla samodzielnie siedzących maluchów więc tak za 2-3 misiące dopiero. Pojedziemy w nosidełku, które jest przystosowane do auta ale małemu paski wychodzą zza plecków 😠 bo jest długi a te nosidelko widocznie jak gondola-dostosowane dla dzieci do 70 cm a nie 75 🙂 A jak Wy przewozicie maluchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia- rzeczywiście u was to dieta w pełni urozmaicona 🙂 my daleko w lesie ☺️ i zjedzeniem i butelką z mlekiem i smokiem(choć udało się kilka razy zassać smoczek w samochodzie)
Anochi - bardzo zazdroszczę wyjazdu w góry 😞 ja ostatni raz na nartach byłam 6lat temu 🥴
Oli - Janek też tak piszczy + okropna maruda się zrobił 🥴 są foteliki w których można regulować pozycję nawet do półleżącej a kierunek jazdy chyba nie ma znaczenia jak maluch dobrze jest zapięty 🤔

A jak sypiają Wasze maleństwa Jasiu już ładnie sypiał (tylko dwie pobudki w nocy) i znowu dzisiaj w nocy jazda pobudka co 1,5-2h 😁 no przez święta rozregulowane spanie w dzień - śpiochanie po 35min 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mieszkam prawie w górach, więc narty kilka razy do roku, w tamtym roku ze względu na ciąże nie mogłam 😞 i bardzo cieszę się na ten wyjazd, ale małą karmię co 2 godziny, to ledwo ubiorę narty i zjadę i znowu do karmienia 😞 może jakoś nauczę ją jeść z butli, chociaż też zastanawiam się czy nie ominąć butli i karmić łyżką, komplikuję sobie życie tym wyjazdem 😜
Oli mi mała jeszcze sie mieści, ale wiem że znajomi dość szybko kupili drugi fotelik, ale to dziecko już musi w miarę siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
po świętach pozostał ślad w postaci brzucha najedzonego , wyglądam jak w ciąży, no nic, do robienia brzuszków po przerwie świątecznej trzeba się zabrać 🤢
Ja postanowiłam dawac Wojtusiowi butlę w dzień a na noc pierś,
i od dzisiaj podaję obiadek ze słoiczka, a za jakieś dwa tygodnie zacznę sama robić Wojtusiowi zupki.i z takiego rozwiązania jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu i Franiu śliczne chłopaki 🙂

U nas jak u Oli- młody przewraca się z brzuszka na placy i odwrotnie, ale na brzuchu na wyprostowanych rączkach jeszcze się nie opiera. Za to jak leży w łóżeczku na plecach to potrafi zrobić obrót o 360 stopni ( w tym sensie, że głowa raz z jednej strony łóżka, raz z boku, taki jaś wędrowniczek 🙂 )

Ja dziś poraz pierwszy podałam kaszkę manną- łyżeczką z miseczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...