Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Malutka ja tak sobie myślę że skoro Twoje maleństwo ok 25 marca ważyło ok 500 gram to tyle samo ważył mój Max a u mnie ewidentnie przypada teraz 23 tydzień z groszami 🙂 myślę że gdyby to był miesiąc później waga była by zdecydowanie większa nawet gdyby to miało być maluśkie dziecko to chyba 500 gram powinno zaniepokoić lekarza.Co prawda lekarz ze mnie żaden ale tak główkuję na prosty rozum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sabcia śliczny ten twój Brzuszek i pępek już ci wyszedł 🙂, mi jeszcze nie.
Malutka nie zaszkodzi pójść na izbę przyjęć, ja dzisiaj poszłam choć wcale nie zwijałam się z bólu, kuł mnie brzuch i postanowilam pojść, zawsze lepiej jesli lekarz stwierdzić co jest grane niż kiedy same będziemy sie domyslać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym wypiła jakiś koktajl z truskawek.. 😆 trzeba jutro nad tym pomyśleć 😜
Mam wilczy apetyt a powoli nie ma w co się ubrać..bo wszystko jakieś takie przykrótkie albo przyciasne jak od młodszej siostry 😁 😁 😁
5 miesięczne dzieciaczki to już są takie żywsze i ciekawsze świata.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to zemną już jest..znalazłam ładniejsze...chciałam się połasić i masz tu..nie mam żadnego 🤔 Ehh dziewczyny jak ja bym chciała już wtorek żeby zaspokoić swoją ciekawość i pobiec czym prędzej do sklepu zakupić coś słodkiego dla dzieciątka...póki co mam maleńkie buciki(papućki)takie dla dziewczynki..bo różowe..koleżanka mi podarowała jak się dowiedziała że będę mamusią 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...