Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki, chwile mnie nie było, z uporem maniaka pisze ta moją pracę i nawet neta nie włączam a i tak idzie jak krew z nosa 😞
Ale, ale witam wszystkie nowe brzuszki 😆, Eluśka - świetnie zdany angielski 🤪

Ja normalnie przez to siedzenie w domku to jestem słaba jak koza mała, wczoraj wybrałam się na spacerro 😉 małe, naprawdę malutkie, ile połaziłam może z 40 minut - wolniutko. FUCK wróciłam do domu, zabrałam się za obiad tak mnie brzucho rozbolał ze masakra, nie mogłam sie ruszyć. Mąż na mnie nakrzyczał 🤢 teściowa też, i już lezałam do wieczora plackiem, ale na szczęście przeszło i dzis juz jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie znowu chmurzaście 😞 Chciała bym już słonko. Pomalowałam już troszkę łóżeczko. Masa z tym roboty mówię wam...I jakieś zacieki mi się robią co chwilę jak nałożę drugą wartswe...Nosz a ja taka dokładna jestem i mnie to nerwuje 😜 Muszę dzisiaj jechać do mojej pracki podbić książeczkę ubezpieczeniową i poszukam dla siebie stanika bo już z C robi mi się F 😮 No i jakieś butki nie przyciasne 😜 I rachuneczki muszę zapłacić. I przelać pieniążki ze wspólnego konta na pierwszy dług 🙂 A później cukinkę robie...Maluszek się obudził , a wczoraj w nocy spać nie mogłam. Bez Krystiana obok ciężko mi się zasypia. Mam teraz taki jak by tryb czuwania. Byle szurnięcie mnie budzi...I dostałam takich skurczy brzucha w nocy, że myślałam, że wyląduje w szpitalu. Ale przeszły i zasnęłam...Miałam nie pokazywać Krystianowi pokoju, ale to nasze dziecko więc chciałam żeby też wyraził zgodę...I Anula bardzo mu się spodobał 🙂 Powiedział, że jest taki świerzy ten pokoik i wesoły 😉 Dzięki za podrzucenie tego linku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czego tu zazdrościć...Chłopa obok nie ma a to tylko wydatek. Ciężko jest dostać w tańszych sklepach stanik 75F a jak już znajdę to stówka lekko...A przecież one wiecznie takie nie będą 😞
Spadłam z łóżka 😁 Siedziałam po turecku z kompem na kolanach i zadzownił tel i odstawiłam kompa i idę po telefon i łup na podłogę 🙃 Zdrętwiała mi lewa noga...Obiłam sobie prawą stope i w krocze się uderzyłam 😮 Ale gamoń ze mnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wsumie tak ciezko napewno..
Hehehe uwazaj tam na siebie lepiej 😉 ja wlasnie bawie sie z moja dzidzia juz od jakiejs poltora godzinki wogule nie spi tylko mnie kopie to ja , ja poszturcham to ona dalej zabawy sie jej zachcialo od samego rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to moja dzidzia spi całymi dniami ostatnio hmm... wczesniej to sie gmyrała cały dzien a teraz chyba jej sie odechciało albo przez pogode? no zobaczymy. u mnie pochmurno ale masa rzeczy do zrobienia dzisiaj yyhh... a jezeli chodzi o rozmiar to mi tez podskoczył ale tak o 2 rozmiary. I tak to jest bez sensu bo pozniej juz takie nie beda a z tymi stanikami co ja zrobię? ehh...trzeba sie zebrac i isc do sklepa bo na sniadanko planuje jajecznice ale oczywiscie jajek nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/205/da0b70ce34973da7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/293/132f2cc04d1d0e0a.jpg[/IMG][/URL]
obiecane zdjęcia. Przepraszam za brudne lustro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska jak ja 22 tydz to powiem ci ze maly masz ten brzusio 🙂 ale slodziak 😁 ciekawe co sie tam w srodku miesci jaka plec 😁 hehe
To pewnie wczoraj przez Sioperke zarazila nas wszystkie tymi jajecznicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli nie mam jeszcze bo jak mi robili w 8 tygodniu to nawet nei dali popatrzec ale teraz za nie dlugo jak pojde to sie zapytam czy jest taka mozliwość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strasznie duzo pracy dzisiaj :/ musze posprzatac cale mieszkanie zrobic pranie isc na zakupy, zrobic cos na obiad chciałam jeszcze ciacho zrobić i jechac do mamy do szpitala uff bedzie ciężki dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wsumie pozazdroscic tylko planow jakich kolwiek , tez by sie chciala wyrwac z teg domu chociarz nachwile i cokolwiek zrobic.. 😞 a tak to tylko dom dom dom dom i jeszcze raz dom zaniedlugo w jakas depreche wpadne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Dawno mnie tu nie bylo, ale nadrabiam.
Widze ze sporo dyskusji tu sie odbylo.
Ela, jestes silna kobitka i dasz sobie rade. Powiem Ci, ze tez mialam miec taka sytuacje ale postanowilismy inaczej. Po narodzinach wyjezdzamy razem.
Loli pewnie gdzies sie kiedys spotkamy, bo z tego co pamietam to mieszkasz w Londynie, wiec nie bede miala daleko.
Moj synus wierci sie bardzo, od kilku dni daje znac o sobie. Juz nawet moja maz wyczuwa dotykajac, bo wczesniej nie czul.
Ale macie super brzuszki!!!! Moj jest strasznie qwielki w porownaniu z waszymi chudzielce!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki.
u mnie troszkę lepiej, chociaż nadal chodze jakaś taka naładowana...hormony pewnie 🙂
Anula nie, zdołowana nie jestem, nie przerasta mnie nic, ja się po prostu wkurzam. A powody miałam więc to nie byle jaki mały hormon był 😜

ja się Wam też dziewczyny wprosiłam na nk 😁

witam nowe mamuśki 🙂 Kasia25 a kto tu mówi o strachu przed porodem? ja już się nie umiem doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...