Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa y no, yf yyyyy no jakby to powiedziec yyy no u mnie zadne sie nie nadaje do publiki heheh Wiesz dzieciaki w szkole sciagaja sobie zdjecia z nk na tel i obrabiaja, cuda niewidy robia, wiec sobie tego zaoszczedzam. A poza tym jestem strasznie niefotogieniczna wiec, sama rozumiesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 jesteś śliczna 🙂 nie wiem o co Ci chodzi 🙂
iwwwa chrzanisz...ciocia Agaa czeka na jakieś Twoje fotki brzuszka.
Ania87 Twoje kurde mol też 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwa z tymi benefitami jest tutaj roznie trzeba miec przepracowane pol roku legalnie zeby cokolwiek dostac od panstwa , a zeby np. miec darmowe leczenie przec ciaze i caly porod tez musisz byc tutaj conajmniej pol roku aby nie placic za nic, wjec juz nie jest tak dobrze ze przyjezdzasz i odrazu od panstwa cos dostajesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie, ja miedzy innymi tez dlatego pousuwalam, jak mialam praktyki w szkole to dziecko pokazalo kolezanki zdjecia rodzicom, miala jakies tam dla ,smiechu zrobione i sprawa poszla do gazety i do prokuratury 🙂 bo trafiło na ojca adwokata. i że kogo szkoła przyjmuje na praktyki i jakich ludzi uczą na uczelniach itd, duzno nieprzyjemnosci bez powodu bo zdjecie było jasne do odbioru, dla żartów zrobione, szkoda słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga a masz facebooka? tam mam mniej ludzi i swobodnie dodaje fotki, i z dzidzia tez tylko tam pewnie beda kiedyś, chyba że mi się coś odmieni i dodam na nk cosik, jak masz facebook to mnie szukaj tam, a jak nie masz to załóż na moje potrzeby hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly bardzo orginalny tekst pod zdjeciem na nk 😁 😁 😁 cześć dziewczyny jak sie czujecie?ja ostatnio wyglądam jak potwór z loknes.chyba to jednak prawda ze dziewczynki zabierają urode od mamy 😞ja sie dziś nigdzie niewybieram 😞bo niechce ludzi straszyc. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie widzialam bo musiala usunac ale miala duzo nieprzyjemnosci na uczelni i uczelnia duzo nieprzyjemnosci swoją drogą, miała z jakąś bronią zdjęcia tak na żarty zrobione czy cos takiego, nie wiem dokladnie, ale w związku z tym co się dzieje w innych panstwach w szkołach jakies zamachy, strzelaniny to taka afere glupi rodzic zrobil, i na uczelni mowili ze to glupota bo oni nie sprawdzaja przeszlosci osob ktore sie dostaja na uczelnie a poza tym ta fotka byla dla wszystkich jasna ze to na zarty bo nawet jakis opis tam byl taki smeiszny i wykladowcy rozumieli ale ostrzegli nas ze tak sie dzieje i jakiekolwiekj zdjecia moga byc wykozystane przeciwko nam, z dzieciakami nie a żartów, a znajdą każdego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a dlugo tam juz jestescie? My z benefitami na szczescie nie bedziemy mieli problemu, bo maz od czerwca bedzie tam legalnie pracowal hehe na niby. Mam tam siostre ktora ma firme wiec nie bedzie problemu. Ale najchetniej to juz bym wyjechala. Szkoda mi tylko domu, bo kupilismy i odbior mamy w grudniu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalepki są fajniutkie.mi sie rybki podobaja 🙂ale dla mojej niuni planuje cos z myszki miki namalować,zeby troche pokój rozweselić.nasłuchałam sie waszych przeprowadzek i my też zmieniamy mieszkanko na wieksze.maz ma mi tylko ściany odświerzyć i wszystkie ściany moje 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ja nie miałam aż takich, ale nie chce się rzucać w oczy za bardzo, nk trochę na psy spadła, każdy się tak chwali czymś tylko, nie mówię że wszyscy, no są wyjątki ale ostatnio widziałam profil kobity co miała po kolei swoje dzieci i nawet nagrobek z podppisem "nasz syn", i każdy pokój w domu sfotografowany, bez ludzi oczywiście taki pusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladka a pod którym?
jeszcze mi się to podoba
http://allegro.pl/item1018981580_obrazki_na_sciane_40x40cm_bajki_promocja.html
A ta ramka jako dodatek by pasowała do mojej wizji pokoiku
http://allegro.pl/item1019091677_prezent_dla_dziecka_ramka_z_glina_promocja.html
I wpadłam na pomysł...Chciała bym zabrać zdjęcie z USG kiedy była tam taka mała kijanka, później mała laleczka i teraz jak jest dzidzia śliczna. I poszukać czy fotografa czy firmę graficzną żeby zrzucili mi ten obraz na takie płótno z 30 na 30 cm. I ozdoba i pamiątka jak się patrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No iwa ja tutaj juz jestem rok i 5 miesiecy wjec troche jest.
A jesli chodzi o pokuj to ja bym chciala zrobic cos z kubusiem puchatkiem i tygryskiem 😁 no klapouchy tez by mugl tam powedrowac pod drzewkiem 😁 hihihih
No ale niestety nie bede miala takiej mozliwosci zeby uzadzic pokuj dla dziecka,wjec tylko pozazdroscic wam tych wszystkich malowac,kupowanie mebli,szukaniu jakiegos fajnego nastroju wnetrza..
Ehhh dzis to chyba naprawde mam zly dzien i wszystko mnie dobija,i juz nie wiem sama czy plakac czy co robic ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do NK to pod zdjęciem gdzie jest mój Krystian z tym małym bomblem to ktoś napisał mi komentarz typu DZIEWCZYNO TY SIĘ CIESZ, ŻE TO NIE WASZE BO ON CI ROGI PRZYSTAWIA ITP. A potem ten koment znikł i konto. Żałosne...Albo ja miałam telefon kiedyś anonimowy na moją komórkę, że mój chłopak dowie się, że go zdradzam i że tego pożałuje 🤔 heheh a najlepsze , że nie wiedziałam o co kaman i nawet do Krystiana zadzwoniłam czy on nie ma jakiejś adoratorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...