Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

No coraz mocniejsze 🙂 ja Ci powiem tez mnie ciakawi czy dotykając brzuszka idzie wyczuc jak dziecko jest ułożone czy to tylko USG pokazuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwwwa wielkie wspolczucie i oczywiscie sle kondolencje dla ciebie, wiem ze to przykre doznanie ale trzymaj sie kochana nam i dbaj o dzidzie , a to ze sie juz ulozyla do wyjscie to chyba dobry znak 🙂 tez bym chciala juz , wiecie co poprostu moze i przez te nerwy ze moje 2 kolezanki wlasnie urodzily na dniach to poprostu coraz bardziej chce miec juz to za soba i w duchu szczerze im lekko zazdrosce ze maja juz to za soba.. chociarz ich maluszkow jeszcze nie widzialam i chciala bym juz urodzic a tutaj dopiero 26 tyd, ale doczekam do 30 😁 a puzniej to juz zleci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, to że malutki ułożył się główką w dół to bardzo dobrze, przynajmniej będzie wiadomo, że prawdopodobnie poród będzie naturalny jak sie nic nie zmieni, ale że szyjka się skraca to niedobrze, bo to już się szykuje do porodu.
A jesli chodzi o badanie to lekarka, położna po dotyku potrafią stwierdzić jak jest dziecko ułożone. Moja mi tak sprawdziła a usg zrobiła by zbadac czy szyjka sie nie skraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa szczerze współczuje naprawde ale pamiętaj tez o maluszku, który czuje wszystko to co ty i dabj o siebie i o maleństwo 😞..

My juz wrócilismy.. kurcze Dosik mi sie twój brzuszek nie wyświetla, żebys dodała zdjęcie czy cos hmm. dziwne. Kupiłam 2 pary body z brązowym kolorkiem bo oczywiscie unisex musi byc bo moje maleństwo pokazać sie nie chciało no i skarpetki kupiłam juz.. Miluśne strasznie 🙂 aaa i chusteczki z pampers bo maja dluga date ważności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny kochane!!!!
właśnie wróciłam z USG.
moje marzenie się spełniło 🤪 🤪 🤪
[size=]BĘDĘ MIAŁA DZIEWCZYNKĘ 🙂 🙂 🙂
w głowie mi się kręci z emocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IWWWA wyrazy współczucia 😞to przykre kiedy tracimy bliską nam osobę 😞bedziesz miała anioła który bedzie czuwał nad tobą i maleństwem.a ty kochana dbaj o siebie i bobo i trzymaj sie zaleceń lekarza a wszystko bedzie dobrze. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka dziękuję 🙂
brzuszek masz uroczy...kurcze, a mój jakiś taki mały 🙂 a MOJA CÓRECZKA 🤪 waży ponad 700g... 🙂 zaraz Wam też pokaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img690.imageshack.us/i/25tcimage12.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9540/25tcimage12.jpg[/IMG][/URL]

jakość kiepska bo z kamerki... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sliczne sa te wasze brzuszki az oczka tylko sie wpatruja jak one sie szybko zmienily jeszcze ostatnio nie mialysmy ich az takich duzych 😁 rosniemy rosniemy 🙂
Aga to duzo ta twoja cora wazy ciekawe ile moja na dzien dzisiejszy bo jak bylam ponad miesiac temu nie wazyla niecale pol kilo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście, po tym jak napisałam że jest malutki i spojrzałam na to zdjęcie to wcale już taki malutki się nie wydaje... 🙂 🙂
Twój się wydaje większy, bo Ty sama czekoladka jesteś szczuplutka 🙂 takie ramionka masz chudziutkie 🙂 bardzo mi się podobają kobiety w ciąży które same są szczupłe a odstają im tylko brzuszki 😁 taki mój fetysz hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ja to jak wchodze do jakiegos sklepu albo gdzies ide to ludzie wszyscy sie jakos na mnie dziwnie patrza jak by pierwszy raz widzieli babe w ciazy 😁 pierwsze na brzuch puzniej na twarz i pewnie sobie mysla ooo taka mloda a juz w ciazy pewnie wpadla albo cos w tym stylu :P masakra, jeszcze niedawno mozna bylo jakos brzuszek zamaskowac teraz juz nie ma szans 😁

Agaa no wsumie tak :d to ciekawa jestem jaki brzuszek ma Sioperka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...