Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuski 😉)
ja dopiero wrocilam do domu 😉
ZDALAM 🤪 🤪 🤪 hihi teraz tylko jazda 😎
Madzia nie martw sie .... mnie nie pobilas na bank.... ja 2 lata temu zdawalam... 4 razy do jazdy podchodzilam... i za kazdym razem na tej samej krzyzowce oblalam .. haaha to trzeba miec talent 😜 a za 5 jak mi sie testy juz skonczyly to testow juz nie zdalam... potem sie kasa skonczyla i nie zdawalam dalej.
A teraz ze z brzuchem to podobno jest latwiej i Karol mnie wyslal, a ze kolega instruktor to wiesz troche mnie do tego przygotuje z sercem 😜 hehe

Bylam w miescie... ehhhhh 🤨 myslalam ze sie na srodku rynku porycze.... w kazdym sklepie bylam tyle fajnych bluyzek tunik sukienek.... a co zalozylam to jak w worku na smieci... 😠 w brzuchu dobre to w barkach wszystko wisialo 😮 i jak w barkach dobre to w brzuchu nie do zalozenia... ehhhh albo znowu takie ceny ze looooo ☺️ wkoncu Karol zabral mnie do jednego sklepu i kupilam sobie bluske bez naramek tylko na szyje odcinana i taka luzna na brzusiu 😉 hihihi

Loli Ty to masz talent do tych pasurkow 😉)) hihi
Ela wkoncu jestes 😉 u mnie ejst textil ale nic tam jeszcze nie kupilam jutro sie przejde zobaczyc 😉

A moja tesciowa dzis znowu wejscie smoka mi zrobila.... ehhh wchodze w rybaczkach dresowych , koszulce taka na Karola luzna na maksa co mam tylko tak po domu i w sportowych balerinach... poprostu typowo domowy stroj do sprzatania.... i tylko na chwile pojechalismy do nich to nie przebieralam sie ... wchodzimy a ona do mnie tekst NOO DZIS TO JESTES LADNIE UBRANA.... 😮 😮 😮 taaaaa ☺️ 🤨 🤔 ehhh bez komenatrza... juz mi sie odechcialo z nia do miasta isc jutro.... sama pojde 😜

A Wy laseczki co tu takla cisza???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja ostatnio w tym właśnie sklepie trafiłam na jakieś wyprzedaże. Takie króciutkie szorty kupiłam sobie za 19,90. I są fajne bo to biodróweczki. W takim jasnym brązie. Coś jak capuccino. Mega wygodne. I ubranka dla dzieci też tanie były i pełno bluzek przecenionych.
Ale mnie ochota naszła na mrożoną kawe 🥴 A moje saszetki z nią zostały w Gorzowie, a ja cały czas u rodziców 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie nie mam nawet zwykłej rozpuszczalnej 😞 A do najbliższego sklepu 3km 🤪 A pewnie, że wypróbuje...Może jak do Gorzowa na weekend pojade. Znalazłam przepis na mega smakowicie wyglądającego drinka z truskawek...Oczywiście też go zrobie z tym, że bez alkoholu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchatki 🙂 Na wstępie gratuluję zdanego egzaminu 🙂 U mnie masakra.. Gorąco tak, że rano tylko do sklepu poźniej juz nigdzie sie nie ruszałam.. Siedziałam cały dzien z mama gadałyśmy sobie, gotowałam obiadek bo moja mama lenia miala dzisiaj 🙂 Bede nadrabiac wszystko co dzisiaj pisałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly! 🙂 ja też tęskniłam 😁 bo mam sprawę do Ciebie...chodzi o te łóżeczko. Za Twoim przykładem poszłam i zaczęłam je szlifować...i powiem Ci, że normalnie podziwiam, bo mi po 10 min odpadła ręka...i dałam se spokój 🙂 może dlatego że robiłam to w pełnym słońcu w samo południe ( bardzo mądre z mojej strony... ). Kawałek tego co poszlifowałam pomalowałam tym bejcą i nieoszlifowanego też......i szczerze? nie widzę specjalnej różnicy. I to i to wygląda brzydko 🙂 Ty malowałaś kilka razy? Zdecydowałam, że nie będę się bawić w szlifowanie każdego szczebelka z osobna...tylko normalnie od jutra zabieram się do malowania całości tym bejcą. Może, jak starczy to pomaluje dwa razy....a jak będzie brzydko wyglądać to sie wq i wywale łóżeczko i kupimy nowe!!!!! 🙂 bo się cholera dowiedziałam, że poprzednia jego właścicielka też nie była tą pierwszą...tylko chyba moje bobo było by 4. które w nim by spało...więc mi się tak dziwnie zrobiło 🤔 zobaczymy

Anulka gratuluję 😘 cały czas do przodu 🙂 🙂

idę popatrzeć na kalectwo naszych pilkarzy 😁 i na przystojnych Hiszpanów ooooleeeeeee 😉 🙂

dobranoc brzuszki 😘

aaaa Loli...pazurki!!!! magia!!!! 🙂 zazdroszczę talentu 🙂

Dosik ja też odradzam tipsy!! absolutnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do was pytanie. ☺️jak sie kłade na boku to moja mała strasznie szaleje ,kopie ,przewraca sie, wypina i niewazne o której porze dnia wystarczy tylko ze sie na boku położe-tak mi jest łatwiej oddychać a jak na plecy sie przewróce to mała sie uspokaja i nawet jak kopie to z mniejszą siłą wiec jak mam to rozumiec ???nielubi albo niewygodnie jej w tej pozycji bocznej i niepowinnam sie tak kłaść czy odwrotnie ma wiecej miejsca i dlatego tak wariuje???moze tez tak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekoladka mam bardzo podobnie.
ja podkładam sobie taką twardszą, prostokątną poduszkę pod krzyż.
więc kiedy przewracam się na boczek, brzuszek automatycznie podtrzymywany jest przez tą poduchę.
moja kruszynka również jest bardziej aktywna kiedy leżę na boku, ale kopniaki są bardziej płynne i mniej uciążliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki 🙂 efekt koncowy moich pazurkow po 2 godzinach robienia i odpadajacych plecow wyglada tak 🙂
[URL=http://img695.imageshack.us/i/08062010076.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4343/08062010076.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img37.imageshack.us/i/08062010077.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6804/08062010077.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img689.imageshack.us/i/08062010078.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/922/08062010078.jpg[/IMG][/URL]

Wlasnie zjadlam miseczke pysznej salateczki owocowej, lece sie kapciac i do lozeczka ogladnac jakis film i spac wjec do jutra kobitki :*
Dobranoc i zycze kazdej z was milej nocki i oby wasze juz nie takie fasolki 🙂 daly wam pospac :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...