Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj Agula to faktycznie masz duzego dzieciaczka juz. Haha no ja sie dolączam do nie wiem co bo kiedy to mniej wiecej wiem 😜 a 11 wrzesnia mam wesele fuck!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się urodziła nie wygladała jak taki malusi noworodek tylko juz jak miesięczne dziecko 🙂
miała pełno włosków takich ciemnnych taka pulchniutka była ale śliczna 😁
tyle ze bratowa by jej nie urodziła bo za duża a za małe rozwarcie się robiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogole ja u lekrza mojego nie byłam huhuuu dawno wiec wybieram sie w przyszlym tygodniu do niej i od razu ma mi powiedziec co do porodu, czyli gdzie itd a jak nie to wpierdziel bo ta stara baba zaczyna mnie wkurzac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby bylo18 to bym sie gruuuubo zastanawiała czy isc a poza tym to slub mojej kuzynki a ona w 11 tc jest i w lutym bedzie miała dzieciaczka. A jak sie cieszy moja ciocia z mama ze rodzina sie powiekszy we wrzesniu i w lutym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze i po co ja tyle ciuszków na 56cm kupowałam? 🙂
tak Eluś, gin mi powiedział że to się zatrzyma, ale do 36tc jeszcze dziecko przybiera...później robi stop! no i te witaminy że mam odstawić...któraś chce?? bo wczoraj kupowałam nowe opakowanie jasny gwint 😜

Eluś kto robi wesele w taką datę? 😁

aaa i wiecie co? kazał mi całkowicie odstawić sól...to na te puchnięcia...i zrobić morfologię i mocz!

AAAAAAAA i wiecie co jeszcze? pytałam go o te obowiązkowe HIV że niby to weszło, to powiedział że oni o niczym nie wiedzą, że nadal jest to nieobowiązkowe, nad czym ubolewają...

Elu bo niektórzy faceci to właśnie lecą na seksi mamuśki z dzieciakiami 🙂 głupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mowilam im ze termin mają świetny 😁 No ale to koscielny, cywilny biora wczesniej. Kurcze to jak nie zapomne to ja zapytam o te badania na HIV moze moja kaczucha bedzie cos wiedziec 😁 Kaczucha bo ona jest okropnie gruba i strasznie malutka jakies 150 kilka cm 😁 i chodzi jak kaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙃 Ja mam USG 4D W Środe na 17:15 🙂 jejku zobacze mojego maluszka i wszystkiego się dowiem ile waży itp 🙂 ale sie ciesze 😁 😁
Aga a mi się witaminy kończą :P musze kupić 😁
no na 56 mogą Ci się nie przydac te ubranka hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, potem mogę te tabsy brać w czasie karmienia...więc spoko...

a wiesz że ze mnie się smiał że poszłąm na te 4D? tzn, nie wyśmiewał się ale pytał po co i po co....nie rozumie że dla tego żęby mieć pamiątke poszłam! bo pewnie dlatego że nie poszłam do jego kolegi tylko do jakiegoś zupełnie innego lekarza! wkurza mnie trochę, dzisiaj ze mną rozmawiał jak bym miała 13 lat! 😠

napisałam eska do Anulki i niestety miała małe przeżycia rano...zreszą, będzie chciała to Wam sama napisze. w każdym razie przesyła buziaczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ide robic jedzonko bo moj za nie dlugo konczy prace i przyjedzie a tu duuupa nie ma jesc 😁 aaaa i dzwonili ze juz moge odebrac łożeczko 🤪 Odezwe sie pozniej brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce i nikt mi tego z głowy nie wybije 😁
a w ogole przy okazji musze zrobic tez normalne USG bo gin kazał 🙂
Pozdrów Anulke od nas 🙂 :*
no pewnie gdy bedzie chciała to nam opowie jak tu będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się coś z prawym kciukiem stało i ogólnie paluchami...Próbowałam napisać sms i wtedy mój kciuk dostaje wariacji. Zaczyna drżeć tak, że nie da się pisać. I jakoś wskazującym napisałam do Krystiana , że coś mi się z palcem stało i pisać nie mogę a ten debil dalej do mmie wypisuje, że co mi się stało itp. Chyba nosem wystukam mu sms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki ja dziś już po szkole rodzenia - dziś było nieźle bo nie puszczali filmów, bylismy na oddziale - luksusów nie ma ale i tak było nieźle 🙂
Aga przyszedł wózio - wspaniały 🙂 full wyposażony, trochę ciężki ale te wielofunkcyjne tak chyba już mają, mi sie strasznie podoba 🙂 w zestawie śpiworek i okrycie na nózki do spacerówki, 2 osobne folie na gondolę i spacerówkę, pompeczka do kół (kółka wspaniałe takie duże ze żadna dziura nam nie straszna 🤪 ) wysyłam zdjęcia:
[URL=http://img227.imageshack.us/i/1006966.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6139/1006966.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img121.imageshack.us/i/1006965.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/38/1006965.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img88.imageshack.us/i/1006964y.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2223/1006964y.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img694.imageshack.us/i/1006963.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7664/1006963.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img692.imageshack.us/i/1006962.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5089/1006962.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img52.imageshack.us/i/1006961.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4977/1006961.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img687.imageshack.us/i/1006960.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9184/1006960.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img293.imageshack.us/i/1006959.jpg/][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7154/1006959.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img80.imageshack.us/i/1006958o.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/533/1006958o.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img188.imageshack.us/i/1006957.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/8473/1006957.th.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka wózek super, dzięki za dużą ilość zdjęć 🙂 poważnie się więc nad nim zastanowie...bo u mnie waga nie ma aż takiego znaczenia, bo będę go na dole zostawiać.
muszę po sklepach pochodzić i zobaczyć go tak czy tak na żywo 🙂

do jutra robaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus gratulacje duzej coreczki, ja bylam dzis ogladac mieszkanie znow ale taka klita ze ozal sie boze masakra jakas, ciekawe ile moja mala wazy ale tak jak juz mowilam w poniedzialek ide do lekarza to ja poprosze o jakies usg jak sie da.
A i napisala do mnie kobieta z ogloszenia o pokoj, mam isc jutro zobaczyc jest wolny od 1 sierpnia wjec prawie by sie nam udalo mowi ze dzidzia nie ma znaczenia bo wlasnie sie jakas para z dzieckiem do polski wybiera juz na stale , ale nie wiadomo w jakiej to jest kondycji okaze sie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki - no to trzymamy kciuki żeby pokój okazał się fajniutki 🙂
ja dziś od 7 na nogach bo zbudził mnie skurcz łydki - pierwszy raz taki silny, masakra!! myślałam ze mi nogę urwało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!
Loli a bo ja wiem czy jest czego gratulować? mam nadzieje że przystopuje i urodzi się w normalnych rozmiarach moja Kluseczka 😁
trzymamy kciuki za mieszkanie ( z interenetem oczywiscie 😁 )

DZIEWCZYNY! mam dobrą wiadomość od ELOITE!!
napisała mi przed chwilką smsa, że z jej dzieciątkiem jest wszystko OK!! jest po prostu tylko malutkie 🙂 po mamusi pewnie, bo nasza eloite to też taka kruszynka 🙂 także cudownie, nie?? 🙂
niestety sama Kasia ma małe problemy, jakaś anemia wstrętna się przyplątała i takie tam mniej przyjemne rzeczy! ale wg mnie wystarczy że sobie odpuści prace i inne szaleństwa i będzie z nami nałogowo przesiadywała na forum 😁
trzymamy kciuki za jak zdrowie! może dzisiaj nawet ją wypuszczą 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...