Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Dosik poszła 🙂
a ja jeszcze nie! z tego wszystkiego wiecie co rano zrobiłam? tak się spieszyłam do kompa....że cycki zamiast kremem na cycki!! to posmarowałam kremem na opuchnięte nogi!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
tubki prawie takie same tylko ten zapach mentolu z kremu do nóg mnie powalił....hehehe bez komentarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O wróciłam 🙂 Mmm mamy przed samym końcem nową koleżankę 😉 Aniu, ale wiesz, że przychodząc do nas godzisz się na wyzbycie całkowicie wstydu itd bo my tu o róóóóóżnych sprawach dyskutujemy 😁 Od religii, po politykę do golenia myszy czy tam szczura jak kto woli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja mam termin troszkę przed Tobą, ale lekarz niby mówi że wcześniej urodzę....i sobie z Bobasem postanowiłyśmy że jak się pierwsza rozpakuje to my się spakujemy 🙂 i moja torba od wczoraj jest praktycznie spakowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja torba też prawie spakowana tylko muszę szlafrok kupić i wybrać z moim ubranka na wyjście dla małego.
A może wy mi podpowiecie co jeszcze powinnam spakować? Bo mam tak:
podkłady (między nogi i na łóżko)
gacie siateczkowe
dwie pidżamki
ręcznik
pampersy
chusteczki
parafinę zamiast oliwki
kremik do pupci
klapki
Co jeszcze? No oprócz szlafroka i szczoteczki do zębów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te chusteczki to normalne czy nawilżające? bo ja nawilżające jeszcze biorę, płyn do higieny...no i całą kosmetyczkę którą muszę dzisiaj w rossmanie zaopatrzyć...
ja biorę jeszcze skarpetki, bo podobno czasem jest zimno ( w co mi się wierzyć nie chce... 🙂 ), wodę mała niegazowaną, coś do przekąszenia....maszynka do golenia...chyba tyle....no i dla małej pampersy, oliwkę, krem na odparzenia, pł do kąpieli, szczoteczkę do włosków i dwie tetrowe pieluszki....reszte dowiezie Mich potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz pojechalam w sumie ze spakowana torba dla siebie to i tak nastepnego dnia moj mi dowozil cala mase rzeczy 😉 no bo szczotki do wlosow np zapomnialam, klapek pod prysznic, antyprespirantu, szczoteczki do zębów (nie pakowalam wczesniej, myslalam ze bede pamietac, ale nie pamietałam :lol 🙂 w sumie to w praniu wyjdzie co nam tam potrzebne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szałwia, miód itp 🤨 A najlepiej zapytać lekarza bo na każdych będzie pisało, żeby nie stosować w ciąży 🙂
Ja jeszcze pomadkę nawilżającą spakowałam i gumkę do włosów. A chusteczki nawilżające. Ale zwykłe też na wszelki wypadek wezmę. Tetrowe pieluchy i kosmetyki u nas daje szpital więc nie biorę. Wodę też małą kupię i zaraz szczotkę spakuje bo tak jak mówi Laurana dziś pamiętam, a w tym stresie połowę rzeczy zostawię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałam tantum verde, ale do końca nie jestem przekonana że pomagała...

Laurana dokładnie, tych rzeczy jest masa...i lepiej na bieżąco wszystko pakować. np. chce sobie zamiast ogromnej pasty do zębów w rossmanie kupić taką malutką tubeczkę....tak samo z żelem do mycia....
antyperspirant też! właśnie 🙂

Dosik dostałaś tabelkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
widze ze pakujecie juz torby do szpitala i słusznie 🙂 ja byłam spakowana juz kilka miesiecy przed i myslałam ze wszystko mam a okazało sie ze miałam wiele niepotrzebnych rzeczy a zapomniałam o najważniejszym 🥴 🥴 wode do picia do porodu..... ehh musiałam sie prosic o kranówe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja sie tez za pakowaie biore. Na szkole rodzenia mowili zeby nawet 2 l wody do picia wziasc!!! i naczyniatj kubek widelec itd bo te szpitalne... okropne sa. A co do warunkow to GODZE SIE na wszystko,hihi . bo teraz dopieroczuje ze potrzba mi kontaktu z Wami ,pogadania wlasnie o tym wszystkim co przed porodem nas trapi i rozwesela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...