Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

wow, jak to brzmi
Masaż szyjki jest jedną z metod przyspieszania porodu, które może zastosować lekarz. Podczas badania ginekologicznego lekarz delikatnie wprowadza palec między szyjkę macicy a pęcherz płodowy i odkleja jego dolny biegun od ścian macicy. Masaż ten niestety tak jak wiele dziewczyn opisuje jest nieprzyjemny i bardzo bolesny

😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale wiesz...czy to odradzają dziewczyny które wcześniej nie rodziły? czy te rodzące też?
bo jeśli tak jak my, to nie wiedza jeszcze jaki ból je czeka...więc pal licho czy będzie boleć teraz czy potem...jeśli to będzie to, to ja chce spróbować! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też będę na to liczyć i też do środy czy czwarku ale tydzień później 🙂 mi powiedział że od wtorku teraz mam być nadwyraz aktywna 🙂 chyba rower sobie wyciągne 😜

mój jak mu przeczytałam ten kawałek to zbladł...( innej reakcji nie przewidziałam! 😜 ), ale to jest moja decyzja, bo to mój ból...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wcale tak nie jest? nie wiem...może akurat będzie tak że Wy wszystkie przejdziecie to w miarę...a ja będę się męczyć? 😞 nie wiem...ale nie boję się, chce już tego 🙂

wysyłam smski do wsyzstkich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Loli puściłam sygnała ale nie wiem czy doszedł 😜
LOLI NAPISZ JAK BĘDZIESZ CZY DOSZEDŁ 😜
Agula nie myśl tak że będziesz sie męczyc najważniejsze to pozytywne podejęscie
ja wam powiem mam tak boje się troche ale chce juz tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli wie, bo napisała na wątku Moni, a u nas nie, paskuda jedna 😜

wiecie że ja mam takie nastawienie od początku...może dlatego teraz się nie boję, no bo co? wiem że bedzie boleć! no i co? 🙂 to będzie, zawsze boli...nie chce tam tylko spędzić sama 17godzin, tego nie zniosę! poczytałam że taki masaż szyjki to bardzo bardzo pomaga, także: ginku! do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...