Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwwwa a mam jeszcze pytanko bo Ty to pisalas do niego tam na forkum gdzie pisze pytania do dr.. czy na jakiegos prywatnego maila?
aguś przypominaj mi zeby ci glosowac bo ja nie pamietam czasem a chcialabym zebyscie wygraly. na gg moze byc to zawsze mi ta koperta wyskoczy i klikne, prawie co dzien glosuje ale prawie to wiesz..:P
ja tez chora, gardlo mnie boli jak nie wiem, a jeszcze szwagierka mnie dzis podkurwila na maxa, ale to szkoda gadac, wrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie denerwuj nawet 😠 wiesz ile osób mi pisze że nie potrafi zagłosować?
jak któraś będzie chciała brać udział to odradzam... 🙂 za długo to trwa i za dużo nerwów zabiera 🙂 ja jak ja, ale moja matka to z nimi mailową konwersację prowadzi a to i tak gówno daje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziubolki ;***
głos oczywiscie oddany 😁
ja ledwo stoje na nogach ;/// 😮
ale dzis nocka w domu! Ja sie wyspie ! 🤨 o ile nie bede sie martwic jak Mati se tam radzi.. ☺️
Eh ale bedzie łóżko i sen wkoncu.
Kacper lepiej dziś coraz mniej kaszle dzis prawie w ogóle 🙂
zobacyzmy co jutro powie Pani doktor bo jutro przychodzi nasza
bo w weekend chodzila jakas ale taka co nic nie wiem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik to super ze juz lepiej z malutkim, oby jak najszybciej wyzdrowial calkiem.
aga ja glosuje ale moze z 2 czy 3 razy mi sie zapomnialo a tak to bym pamietala, nie zawsze wchodze na forum, wiosna juz aa ja tej wstretnej pracy nie napisalam jeszcze i ogolnie mnie durzo rzeczy przybija ostatnio, same problemy ale nawet wam tu nie smece bo to takie ze nic nie poradzicie, takie zycie.. zaraz posle nr gg,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co szansa jest jak spedzimy tam minimum 2 tyg czyli moze moze za tydzien jak pójdzie dobrze to pójdziemy oby 😞
No tak na krześle spałam może na calą noc 40 min ;//
i to jeszcze na takiej czójce ze wiem ile dzieci kazdej nocy płakało i o której :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pytanie z innej beczki. ma ktoras z was konto osobiste lub oszczednosciowe w Banku Ochrony Srodwiska? nie wiem na jaki sie zdecydowac a mam zamiar dokonac drasytcznych zmian w mojej bankowosci 😜 wybieram pomiedzy BOŚ, PEKAO SA, BGŻ, i jeszcze PKO SA nei sprawdzilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chce miec taki z placowka jakas bo janusz nie uzywa netu w celach bankowych 🙂 a ja owszem a zakladamy wspolne konto, jedno bedziemy miec i dotego oszczednosciowe dodatkowo tez razem. ing fajne ale nie mam placowki blisko, mbank odpada. i wlasnie patrze tak zeby i ROR i oszczednosciowe ok bylo.. ale dobra nie wazne tak zapytalam 🙂 dzieki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu jest bez Kacpra tak pusto 😞
masakra nie umiem tu normalnie funkcionować jak go nie ma 😞
jade tam jeszcze potem na troche i na nocke wracam do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik napisał(a):
W domu jest bez Kacpra tak pusto 😞
masakra nie umiem tu normalnie funkcionować jak go nie ma 😞
jade tam jeszcze potem na troche i na nocke wracam do domu 🙂



wybuziaj go od nas porządnie :*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik napisał(a):
Eluś to dziwne zże ona ciagle ma taka wysoką gorączke 😞
bo to jest wysoka jak na małe dziecko 😞
Ucałuje go od was ! 😘


39,6 TO DOPIERO BYŁA WYSOKA 😞
jak jej do jutra nie przejdzie to do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Dosik nie mów tak...Niedługo synuś będzie znowu rozrabiał w domku 😘
Elu strasznie mnie martwi ta Nikusia wasza 😞 Ile ona się namęczy przez te dni.


No własnie to jest najgorsze..
Męczy się strasznie, a zwłaszcza dzisiaj rano
od 5:30
masakra
teraz dostała czopisława i oby jej pomógł
ona tylko śpi, troszke zje i znowu śpi
aaa i kupiłam jej miękką książeczke to sie chwilke pobawiła i TOPEK 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...