Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
Aniu uuuuu ale mi narobiłaś 'smaka' na te solarium! jak tylko będę sama na mieście to na pewno sobie wejdę! nie byłam...póltora roku? 😁 hehe a to tak humora poprawia i nastrój 🙂

jeju mam nadzieje Aniu87 że Olci się poprawi! musi, koteczek malutki 😘

Iwwwa wyobraź sobie że tej różnicy nie jest 100 a 40 🙂 tak więc strasznie się cieszę i sprawe załatwiłam 🙂

Eluśka a dziękuję za gratki 🙂 a jaka to książka? ja mam dostęp do bazy ksiązek w pdf, może Ci coś ściągne? 🙂

Ewka już obczaiła że rączki też można używać do przemieszczania się i...ich używa! to jest masakra 🤔 a jak się denerwuje jak nie wychodzi 🙂

Anulka daj linka do tego jej foto 😜


Bzikulec a masz coś z anatomii??
Napewno masz 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta Eluśka? 🙂

Iwa kwarantanna już minęła 🙂 kochosz mnie znowu? 😁

dałam temu mojemu dzikusowi ciasteczko! wpieprzyła jak smok! domaga się jeszcze, a mlekiem pogardziła wcześniej!
ile razy Wasze dzidzie piją na dzień mleko? bo Ew tylko dwa razy....rano i wieczorem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, lekarka powiedziała żeby absolutnie nie dawać...nie wiem czy w ogóle każdemu dziecku czy tylko Ewie ze względu na to podejrzenie skazy ( ale raczej jej nie ma, bo po jogurcie czy tam po kaszce na modyfikowanym ( której niecierpi! ) nic jej nie ma...
aaa i powiedziała że absolutnie nie takie z kartonu, bo to świństwo, także, bądź tu mądry....
wiem że Ty dajesz i wszystko jest ok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz! w ogóle powoli ta lekarka Ewy mnie wkurza, bo powiedziała mi ( na pewno tak usłyszałam ) ze ten spray do ucha mamy używać dwa razy dziennie!!!! a pisze na nim że dwa razy na tydzień! pojebało jej się, ale to chyba istotne pojebanie co? 😠
no i jeszcze jedno...mówi że nie, raczej zęby jej nie idą, a potem że to będą jednak zęby bo ma SZEROKIE DZIĄSŁA. czyli że co??
ciekawe co dzisiaj wymyśli..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki,narazie nie dam rady Was nadrobić 😞
  • Aguś moje gratulację za zajęcie drugiego miejsca 😘
  • Ja tak nie wyspana ,że hej wiecie co Paweł mi robił ciągle się wiercił przebudzał a jak go miałam przy sobie i mi się zasneło to czuję coś mnie szczypie a ten łobuziak przez sen mnie szczypał 😮ja jakaś chorawa łeb mi pęka oczko boli i spuchło mi;(a i do tego uszko boli normalnie szkoda gadać,dobra niesmęce więcej .a co tam u WAS?????
  • Loli głosuję na Oleńkę 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    łooo matko, niezła!
    no taka nie za stara...ale dziwna, spróbuje następnym razem do tej drugiej co tam przyjmuje...ale kiedyś chciałąm i było pełno dzieci, czyli MUSI BYĆ lepsza!

    mam filmik, zaraz zgram 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no dzisiaj tu ruch jak na marszałkowskiej haha
    kurde aga przegapilam o tej skazie na tvn a mowili cos ciekawego czy takie podstawy?
    ania solarium dobry pomysl mi sie marzy fryzjer bo juz patrzec nie moge na siebie 😜
    perełka 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...