Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

buuterfly napisał(a):
Kurde dalej ma gorączkę i markotny jest 😞 Z bólem i płaczem ululałam go na rękach to przyszedł sąsiad i go obudził 😠 I teraz nie dość, że z gorączką to jeszcze niedospany i fisiuje 🤢


daj mu moze vibrucol albo cos kurdee
niech sie nie meczy biedny Franio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela a sprobuj mu dac wiecej tego leku...
ja wiem ze Ty dajesz wg instrukcji na op.. ale widzisz mi dr kazal wiecej i pomagalo...
albo moze cos innego... paracetamol w czopku ?
A na uspokojenie to chyba tylko viburcol bez recepty jest...

biedny kotek.... 😞
kurde te zebole by mu dawaly tak w kosc(?


KAsiu a to nie chodzi o malego tylko ogolnie o nas.. :P
czytalam ze czerwona nitka na nadgarstku 🙂 lub cos... wiec sprobuje 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie dziewczyny 😉)
my dojechaliśmy szczęśliwie 😁 maly był zachwycony jazdą 😁
w ogóle tutaj też mega mu się tu podoba 🙂
dzieciaki go zabawiają ma multum zabawek 🙂)
zobaczymy tylko jak bedzie spał 🙂
Milego wieczorku Buziaki ;****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nocka była fatalna 😞
mały spokojnie poszedł spać przy małej lampce o 22
po 23 obudził się rozejrzał się i w taki ryk wpadł ze szok 😞(
nigdy tak nie płakał 😞 😞 😞
płakał tak strasznie, trzymał sie mnie tak mocno nie chciał nawet do Matiego na ręce i tak godzine 😞
potem zasnoł ale budził sie co chwile i popłakiwał przez sen.
Jestem padnięta 😞
a dzis jeszcze w odwiedziny jedziemy dalej do rodziny Matusza gdzies na obrzeża Krakowa
Miłego dnia kociki ;*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz sioperko tylko ja jestem 😜 Wszystkich uraziłam i nikt nie przychodzi już tu-jestem saaaaaaaamaaaa taki looooos , niekochannnnnaaaaa, taaakiiii looooos 😁 A tak serio to moja dzisiejsza sobota jest bardzo pozytywna ponieważ ok.22 przyjedzie Krystian ☺️ Więc sobie cały dzień sprzątam, gotuję, robię deserek, pomalowała nawet włosy (ku wiadomości iwwwy -te na głowie) 🤪 😁
A co porabia córcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela na glowie? eee 😞 to sie nie liczy. Dawaj no tu kolor i zapodaj zdjecie, nie tylko glowy 🙂
Ja jestem, nie obrazam sie o byle co 😁 podkreslam o byle co 😉 tylko obiada gotuje nam i malemu i ciacho pieke-kopiec kreta zakupilam a uwielbiam 🙃 wiec tylko latam tu co chwila i zagladam 🙂
Elka tylko jajek nie zapomnij kupic, no chyba ze teraz to juz na krewetke 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krewetek nie będzie bo samolotem w bagażu podręcznym nie wolno 😞
Po takim poście to ja nawet przegródki na jajka mogę liczyć.
Farby nie polecam. Wyszedł dużo ciemniejszy niż na opakowaniu.
A taką kupiłam:
loreal paris sublime mousse odcień 40 naturalny ciemny brąz. Jak wysuszę zobaczę co to wyjszło 😜 Bo Franek nadal śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
mam chwilke chlopaki poszli na spacerek a ja gotuje pomysl na ratatuj z miesem mielonym zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂
biedny franek te zebole to cos strasznego
dosik a kacperek to pewnie zle spal przez to ze nowe miejsce dzisiaj pewnie bedzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie sama BAterka tylko whit me 😁
:*** I jak kolorek?? 🙂
na ile przyjezdza Krycha?:P
Asik i jak tam ? udalo sie?? bo korci mnie ale nigdzie nie widzialam nie wiem o co tam chodzi w tym..... 🤨

A my juz po . ehh padam na morde..... ☺️
Jeszcze akies buble od czyszczenia zostaly,... Ale nie mozemy sie tam dostac bo srodek miasta do jutra 18 zamkniete dzis od 16 😮 Bo jest bieg 24 h wkolo miasta - plankt-tych scierzek na ktorych marcel jest na fotkach nie raz:P
A one obiegaja cale srodkowe miaslo....

nie wiem czy rozumiecie co pisze o troche jestem wykonczona 😜 hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem wreszcie.przezylam jakos ten zjazd. test byl beznadziejny ale udalo mi sie odpisac troche i chyba pierwszy raz na studiach sciage wyciągnęłam heh, bo ja nie umiem sciagac za bardzo. od razu widac, no ale teraz napisalam, czas najwyzszy heh pod koniec 5tego roku.

anka ja tez mysle ze na nas ktos urok rzucil bo od stycznia czym bycmy nie ruszyli to klapa, takze jak znajdziesz jakis sposob to daj znac tez skorzystam bo ja tez w takie cos wierze, znam przypadki z życia że takie cos sie dzialo. raszne to jest.
mialam cos pisac jeszcze ale nie pamietam. olaa mi sie strasznie wydziera ostyatnio, dopiero padla ale kuurde jestem styrana. jadla piane z wanny i sobie machnela reka wode i jej zalewcialo do nosa i ust, te sekundy trwaly wiecznosc jak sie dlawila 😞 i w nocy mi tez marudzi. 2 noce pod rząd płacze. ostatnio spala na mnie przez godzine bo inaczej sie nie dalo nigdzie doslownie, przedtem tak nei robila, ona nawet nie lubi z nami spac woli w lozeczku. ... nie wiem czemu tak robi teraz, bo sladow zebow nie ma, wiec nie wiem.. troche katarek ma ale lekko 🤨 ide pic. kupilam sprite i limonki bede robic asi drinka troche zmodyfikowanego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...