Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dosiczku co to znaczy, że ku**a mają podrożeć? 135 zł to mało? :/
Szlag mnie trafia....
Aniunie moemy czekac bo Sebek musi pracę znaleźć inna albop do Wrocławia jedzie. Jeszczze nie wiemy..
A na kolejne lekcje nas nie stać.
a Nikusia jak Nikusia, lata, krzyczy tanczy jak ona 🙂 Tylko ja ten katar meczy ale jest lepiej.
Elus przeslij krewetke bo ja nawet nie wiem jak to samkuje 😉
a ja dzisiaj schaboszczka w sosie zrobie a co 😞 Mała lubi 🙂
A cod zdjec to tez mi niektóre obcieło, ale nie dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JAK TAM LASKI?MAŁA MI WŁAŚNIE ZASNĘŁA TO WPADŁAM TU NA CHWILE.... 🙂
chyba jednak uda mi się wygrać z tymi oszustami na allegro...coś już pisali,że ponownie wyślą towar...tylko tym razem zastrzegłam sobie ,że mają wysłać poleconym i potem mi skan potwierdzenia przesłać...ale jeszcze się nie cieszę,bo coś za łatwo z nimi poszło...może znów coś kombinują ..okażę się za parę dni...ile idzie polecony wie któraś?
Eluska te przerwy w egzaminach są najgorsze,bo się z wprawy wychodzi i przez to większy stres ..niech Seba z kimś gdzieś na uboczach czy jakiś placach od czasu do czasu jeździ...ja tak robiłam i dużo mi to dało...mojego ciocia dziś też oblała..na placu ...4ty raz.... 🤢
ale to się da 😎
A JAKIE PLANY NA JUTRO LASECZKI?
do nas przychodzi moja kuzynka z mężem,mój brat z dziewczyną i para znajomych z liceum...mam nadzieję,ze mi Oliwki nie obudzą,a tak to pewnie będzie ok 😁
trochę żarcia każdy robi i tyle...na szczęście nie wszystko ja ,bo bym się nie wyrobiła... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krystian pojechał po jakąś część do samochodu. 20 km od domu. Dziwny on jest. Jak by u nas nie mógł poszukać. Mojej złości ciąg dalszy. Wypiłam Reddsa ale nie pomógł. Jeszcze on coś, że na siłownię idzie. A idź w pizdu i nie wracaj. Na sylwka nie robię nic!!!!! Pierdolę i mam to wszystko w dupie. Nie będę się spuszczała i stała przy garach a ten nawet nie pamieta, że po produkty mieliśmy jechać. Mam to w dupie!!!1 Jeszcze jakaś durna baba wysłała mi sms, że nie mam serca, że chcę oddać tego psa co znalazłam bo ona ma trzy psy i dwójkę dzieci ni daje radę. Pojebana suka! I jeszcze z bramki mi to wysłała i odpisać jej nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam dzis nerwa w hoooooj 🤔
jakos tak....


Madzia oby Ci przyslali 😘
Elus drogie te testy jak cholera 😠 ale widzisz ciagle im malo i podwyzki podwyzki...... aaa brak slow na nich wszystkich. Oby mu sie udalo tym razem.
A we Wrocku co by mial robic??? kurde od Was to spory kawalek jest ☺️
Baterflajuska, z dziadami nie ma co.....
oni sa wszyscy jakcys powaleni egoisci normalnie 😠angry:
I mi np jak jestem sama z Marcelem to nie przeszkadza ze musze byc wielofunkcyjna na 100000% bo wiadomo on malenki niby rozumie i pomaga ale no wiecie, ale to ze ten stary baran w d ma pomaga jak mu sie laskawie zachce albo ma przerwe w grze, a chyba mysli ze jestem jego matka i bede za niego moze jeszcze gryzla to jest duzo za duzo.
ale co zrobic 🤔


Szkoda ze nie mozemy sylwka razem spedzic w kapciach uwalic sie butelka szampana i gadac do rana 😞
Nooooooo/.... dobra zgrzewka 😁
😘 😘 😘 😘 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane jak tam?
ja od rana sprzątam i przygotowuję pomału żarcie na wieczór....potem na chwilę ten ostatni raz w tym roku pójdę do mamy z małą i potem zakręcę sobie loki i będę gotowa do sylwka ha ha 😜
nie wiem czy zajrzę tu jeszcze później ,więc już teraz życzę wszystkim
UDANEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jak tam?
Widze ze humory nie bardzo ida w parze sylwestrowym?
Sioperka polecony jak wyslany z rana to nastepnego dnia powinien byc. Kurier to wiadaomo raz jest raz go ni ma hehe, tez przewaznie jeden do dwoch dni.

Ale kurde wiecie co? TYak sobie czytalam i wyobrazalam jak siedzimy wszystkie w pidzamach z szampanami w lapkach a maluchy sie bawia razem. To bylby chyba najlepszy sylwek. My na 15 na obiad do siorki a potem wieczorkiem do domku. Siedzimy i baki zbijamy.
Kuba wczoraj sobie takiego guza nabil na czole ze normalnie na bal maskowy moze isc. Szalal i w sciane trzasnal. Plakal niemnilosiernie alez jak tu nie zaniezc go do biura jak to takie lekarstwo i zupelnie o bolu i placzu zapomnial hehe

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok, Nowy, kolejny rok z Wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na pewno miały byśmy o czym rozmawiać 🙂 Fajnie pomarzyć.
Zrobiłam już gyrosa, piekę schabik i smażę rybkę bo po grecku robię. Szampan się chłodzi. Zdążyliśmy się już mocno pokłócić i przez to i to , że ryczałam głowa mi pęka. Fajnie tak sobie siedzieć w ciepłym czystym domku i zajmować się tylko sobą. Jeszcze zerknę później złożyć wam życzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w porządku 🙂 Pojedliśmy wczoraj, wypiliśmy szampana. Mały był gwiazdą wieczoru takie numery odstawiał. Na końcu zasnął koło łóżka na dywanie 🤪 A my obejrzeliśmy Pretty Woman i poszlismy spać. Młody w nocy się nie obudził, ani Luna. Potem tylko nad ranem przyszedł do nas jeszcze pospać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Domi przepraszam ze nie odebralam ale nie slyszalam tel 😞
U nas spoko... ale zeby tak powiedziec ze bylo zajebiscie to nie.
Chlopaki jak to facety... wies jak odstawili troche ale co zrobic, orkiestra taka wiecie, yyy dyskotekowo puszczala bardziej ze nie trzeba ciagle w parach co mnie to cieszylo bardzo bo K to sa 2 lewe nogi ☺️ cos okropnego, tanczy jak bojka albo 60 letni dziadek.
Kumplowi pekly spodnie juz 5 raz z rzedu w sylwestrowa noc. 🤪 haahha nie moglam z jego miny 😁
Ogarniam sie i lece po tego mojego paciorka 😘 😘 😘


No to dziewczynki sobie i Wam zycze w tym nowym roku zeby dzieciaczki byly zdrowe kochaniutkie grzeczne zaczely ladnie mowic raz dwa 😉 zeby w tym roku bylo ejszcze wiecej fajnych wspomnien. A nam oczywiscie zdrowia szczescia.... zebysmy sie tak nie denerwowaly, nie dolowaly, zeby z naszymi facetami bylo wszystko ok bez klutni bez problemow, no i oczywiscie zeby sie spotkac z Wami wreszcie 🤪 🤪 😘 😘 😘
no nic juz prawie 2 lata razem 😁 oby jeszcze JESZCZE jeszczee dluuuugo 😘 😘

milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak żyjecie laseczki? Ja tam elegancko 🙂 Dostałam okres 😞 I już dupa bo w sobotę Krystian jedzie. Na szczęście urodziny mam w piątek to chociaż będzie ze mną. Ale ogólnie za długo teraz jest w domu. Za bardzo się przyzwyczaiłam do niego. I teraz cholernie ciężko się rozstać i już mnie szlag trafie jak myślę o jego wyjeździe. Do tego mam ciężką sytuację ze szwagierką więc zostaję sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas spoko dzien 🙂
kurcze cos mi chyba nawala kabel od kompa milyscie cos takiego- w tej kostce tak mi cykajak bomba jak jest podlaczone do pradu i wogle nie dochodzi prad do kompa 😮 troche sie kablem porusza i spoko jest. kurna.... 🤨
Elus tak jest z dziadami zle a bez nich jeszcze gorzej 🤔
😘 😘 wykorzystaj czas z nim na maksa 😘
A co Ci ze szwagierka??? ☺️


ja jutro do gina... w sumie to nie chce mi sie ale co tam, no i kurna 🤢 koleda 😠 oczywiscie na mnie najechali wszyscy bo ja jak widze takie cyrki to krew zalewa, T wolne chyba wlasnie z tej okazji wziela zeby siedziec ze mna i przyjac ksiedza 😮 ehh

spokojnej nocy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...