Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka...
jestem zmuszona zwrócić mojemu honor...miał być o 23 i był za 2 min 23...czyli się nie spóźnił i mało tego nie był nawalony -wyglądał i zachowywał się normalnie...a ja już byłam pewna ,że na odwala... ☺️
heh ...jedno jest pewne słucha się mnie... 🙃
aha ...byliśmy na tamtym mieszkaniu obejrzeć...i zdecydowaliśmy się tam przeprowadzić...3 pokoje w tej samej cenie co tu mam za dwa i tam nie mam patologii nad sobą-w tym bloku sami starsi ludzie mieszkają to w końcu nie będę wysłuchiwać libacji sąsiadów.... 😁
no i właściciele tego mieszkania bardzo w porządku...bo ten tu to taki sknera...
od poniedziałku będziemy się stopniowo przenosić 🙂
buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka... 🙂 Gotuję rosół bo ma nas niedoszła szwagierka Krystiana odwiedzić. Wczoraj do 1 szej siedzieliśmy. Franio był kochany i grzecznie spał w wózku. Potem go przełożyłam do łóżka. Dostałam śliczną różę i martini 😁 I od razu mi się nasza Martini przypomniała jak zobaczyłam butelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko jest w takim stanie, że jeszcze śpi (od 6stej rano do teraz- 14.35).
Jutro jedziemy do lekarza, o ile dziś nie trzeba na SOR.
Prawdopodobnie zapalenie spojówek (okaże się dopiero jutro, bo trzeba dwa dni odczekać), wysoka gorączka, niedrożne zatoki oraz wyżynające się zęby.
Mam dość.
A on chyba jeszcze bardziej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu trzymajcie sie kochani, dawaj znac 😘 😘 😘 Biedny Alek kurcze no zawsze cos sie do Was przyplacze ☺️ ☺️ ☺️\
Elu gratuluje 😘
ja tez bym chciala cos ze soba zrobic zeby do ludzi wyjsc ale sie okarze wszystko jeszcze.

U nas oki, wczoraj u mojej babci bylismy kotka pluszowego podwedzil kuzynce i lazi z nim non stop i go caluje obiad mu daje wszystko... 😉
na dniach jedziemy do schronicka po pieska dla ciotki, zalatwiania troche latania jakos poleci czas.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Jesteśmy po wizycie domowej lekarza, którego znalazłam na szybkiego w internecie..

Przeuroczy,starszy Pan..

Ale chyba też bym była urocza za... 180zł...

Nie komentujcie błagam. Obiecuje tylko, że ostatni raz dałam się tak naciągnąć..


Ciul.. Lepiej mów co powiedział ?!! Jak Aluś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
srac goscia, wazne co powiedzial???????
☺️
Ale kuurcze jestem naprawde zdziwona ze w takim wielkim swiatowym miescie tak ciezko o lekarza, a nie mowiac o dobrym i takiego co mozna do niego dzwonic w kazdej porze i chociaz przez tel sie poradzic.
🤨 🤔


Elu wiem mowilam jej, tesciow namawialam zeby przekonali, ale ona chce koniecznie takiego jak miala, zeby jej przypominal. ( jamnika czarnego lub cos podobnego )Nie wiem czy to dobrze wydaje i sie ze nie, ale ich sprawa.
A szukalam w necie w schroniskach i po ludziach i sa 2 podobne, juz sie dowiadywalismy o nie wiec tylko kwestia czy sie zaakceptuje z ciotka, albo czy jakis inny jej nie zainteresuje. Mam tylko nadzieje ze sie polubia i ktorys z nich bedzie mial domek 🙂


j 😘 😘 bede Was podgladac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla nas dzisiaj ciężki dzień i serce pęka na pół bo Krystian jedzie. A w sobotę najprawdopodobniej jedzie też moja mama. Najgorsze, że Franek drze się i płacze TATA TATA TATA nawet jak Krystian z Luną wyjdzie. Serce mi dziś pęknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka22 napisał(a):
HEJ Dosik tu moje GG odezwij się jak co...mam interes w związku z tymi meblami... 😎 40197892
skoro tam mieszkasz może miałabyś czas je obejrzeć na żywo ...i ocenić ich stan....?


Hej Wybacz Madziu ze tak póżno ale nie zaglądałam tu
jasne ze je obejrze w wolnej chwili tylko mi adres załatw 😁
Kasiu biedny Alek napisz nam co z nim i buziaczki :***
Ela napewno mi by tez pękało gdyby M miał wyjezdzac a wiem jaki kacper za nim jest.
Ja dzis mam wolne i troche załątwiania najpierw jade do mechanika z autem bo cos z zawieszeniam mam 😮 , pózniej zakupy bo ost całe dni w pracy i nie mam braki.
Kacper wczoraj spał u tesciów bo musiałam dzis wczesnie rano wiesc matiego na kopalnie.
Wczoraj urzadziłam sobie miły wieczór z Mlibu ktore uwielbiam i z M ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Wam :*
U nas wszystko ok, no prawie oprócz tego że wstawalismy z milion razy do małej w nocy booo...?
Nie wiem...
No i wstala o 7, zjadla mleczko i poszla spac dlaje a my razem z nia :P
Boli mnie wszystko normalnie, spac nie moge a kregosłup siada ale tak to nie ma co narzekac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Dla nas dzisiaj ciężki dzień i serce pęka na pół bo Krystian jedzie. A w sobotę najprawdopodobniej jedzie też moja mama. Najgorsze, że Franek drze się i płacze TATA TATA TATA nawet jak Krystian z Luną wyjdzie. Serce mi dziś pęknie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Ooo rany... Nika też tak krzyczy ale czesciej to chyba za mna bo Sebek z nia zostaje.
Ehh trzymajcie sie tam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...