Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dosik ja chodzę tak mniej więcej co 2,5-3,5 tygodnia 🙂 a co do brzuszka nowego to masakra!!!
Diano będę do Ciebie pisała po imieniu 🙂 jeśli pozwolisz 🙂 a co do widoczności brzucha to mój wcięło!!! jest taki jak bym się najadła tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ani85 - bardzo proszę 🙂
mój widac brzuchol, ale nie na tyle by osoby, które nie wiedzą od razu skojarzyły fakt odmiennego stanu, chociaż to zależy od spostrzegawczości 🙂
popołudniu jest większy, rano mały..

wczoraj czułam się fatalnie, trzy razy w ciągu dnia leciała mi krew z nosa.. byłam totalnie osłabiona.. czekam na wieści od lekarki, czy przyjmie mnie dzisiaj dodatkowo.
nieraz miałam trochę krwi na chusteczce, ale wczoraj i w sobote miałam niesamowity ból głowy, a krwi dużo mi poleciało...
mam nadzieję, że dziecku nic nie jest i ż na nie, to nie wpływa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki wlasnie zachwilke sie wybieram na badania serduszka dzidzi mam nadzieje ze wszystko bedzie ok 🙂 wsumie to dokonca nie wiem co beda jeszcze mi robic, wsumie dobrze sie czuje brzuszek ehh no coraz wiekszy nie ma co ukrywac coraz czesciej czuje swoja malutka pocieche w brzuszku.

Ktoras z dziewczyn pisala o cisni nadgarstka hmm?? czy to normalne no nie wiem wiem ze to jest choroba prawdopodobnie dziedziczna i moja mama ja miala no niestety musiala przejsc operacje rak poniewaz z kazdym topniem gdy sie tego nie leczy jest potrzebna operacja nie chce zadnej z was straszyc ale wiem jak to wyglada, nie pamietam nicku ale jesli czytasz to wlasnie i masz jakies pytania to pisz postaram sie na nie odpowiedziec

Serdecznie was pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny nie było mnie na forum prawie tydzień i od wczoraj nadrabiam zaległości w czytaniu bo sporo tego napisałyście. Widzę że na forum też zmiany zaszły, ominęło mnie dużo... A ja się czuję bardzo dobrze, poza tymi dniami kiedy boli mnie głowa, nawet dużo takich jest no ale co poradzić, poza tą głową to wszystko dobrze, wraca mi ochota do życia, mam dużo energii i zabrałam się za świąteczne porządki, dziś myję okna w całym domu 🙂 do lekarza idę w czwartek wieczorem zobaczymy co się ciekawego dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki! troche dlugo mnie tu nie było, a to przez stres, potem urodziny męża, a od soboty jestem chora! :-( cieszyłam się czytając Wasze posty, że mnie nic nie bierze, a tu od razu z grubej rury....gorączka 38,3st, ból gardła, głowy, łamanie w kościach, ból mięśni...i majaki w nocy! :-( dzis jest troche lepiej, ale rano zawsze po chorobie czuje sie lepiej, zobaczymy jak bedzie wieczorem. w kazdym razie poszłam do internisty, a ona że ABSOLUTNIE mi nic nie przepisze, nawet czopków! nie można mi brac niczego! kupiłam sobie wprawdzie panadol, ale wezme tylko w przypadku wysokiej goraczki...dostałam recepte na duomex (?), ale poweidziala że tylko w przypadku 3 dniowej wysokiej goraczki mam ja wykupić....gardło płukać herbatkami...w aptece kupiłam sobie ten syrop o którym tu pisałyście Prenalen,zaraz go zaaplikuje...czuje sie słaba i troche zdenerwowana stanem zdrowia dzidziusia....bo skoro mi wczoraj było tak gorąco, to co dopiero on tam przeżywał w brzuchu! mam jakieś czarne myśli 😞 na szczescie ide jutro do mojego gina,wiec mi powie czy wszystko ok!
narazie to tyle! obyśmy jak najrzadziej były chore!
buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracaj szybko do zdrówka 😘 Jak masz katar to smaruj sobie maścią majerankową nosek...Dużo herbatki z miodkiem i cytrynką i actimel 🙂 Ja się tak leczyłam. A mi znów lekarz powiedział, że jak mam tylko powyżej 37 stopni gorączkę to mam zbijać ją natychmiast zwykłym apapem bo ponoć gorączka wywołuje skurcze macicy i można poronić. Ja idę do doktora w środę o 15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście kataru nie mam w ogóle...co też mnie dziwi, bo zawsze przy przeziebieniach miałam. już ta herbatka z cytryna i miodem wychodzi mi bokami, nie moge na nia patrzeć! ;-)
Patrzcie jak to jest, co lekarz to inny sposób leczenia! Jedni że przeciwbólowe absolutnie nie, a jedni ze gorszą szkode dla dziecka wywołuje gorączka....i bądź tu mądry człowieku! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa to zapytaj gina o coś na przeziębienie bo mi internista też nie chciał nic dać a gin dał bo powiedział że gorzej jest nie leczyć niż leczyć...
co do fatalnego samopoczucia i farbki z noska - ja wyleczyłam to jedząc duużżżo sałatek ze świeżych warzyw i pijąc karotkę
też mam jutro wizytę więc widzę że będzie huczało na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa to zapytaj gina o coś na przeziębienie bo mi internista też nie chciał nic dać a gin dał bo powiedział że gorzej jest nie leczyć niż leczyć...
co do fatalnego samopoczucia i farbki z noska - ja wyleczyłam to jedząc duużżżo sałatek ze świeżych warzyw i pijąc karotkę
też mam jutro wizytę więc widzę że będzie huczało na forum 🙂

zapytam na pewno! tez uważam ze lepsza mała tabletka niż goraczka ponad 38stopni! a po przepłukaniu gardła woda z woda utleniona czuje ze zaraz puszcze pawia! fuuuj!
hihihi a na która macie wizyty?? ja na 16;45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wlasnie wrocilam z badania serduszka i wszystko wpozadku, rutynowe badani jak mocz, cisnienie i sluchanie serduszka ktore trwalo moze 4 min :/ troche dziwne dostalam tez wyniki czy nie jestem na cos chora jak HIV , ruzyczka, i jakies tam inne badania. Polozna pochwalila ze dziecko rozwija sie bardzo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też przed chwilą wróciłam od mojej gin., byłam na wizycie dodatkowej, porozmawiałam z nią o tych krwotokach, o osłabieniu i posłuchałam serduszka dzidzi, przez co jestem dużo spokojniejsza 😆
planowo wizytę mam 6 kwietnia i mam się na niej stawić, by mogła mnie dokładnie przebadać.
zmierzyła mi ciśnienie, dała zwolnienie i kazała odpoczywać i o dziwo - ponieważ dzisiaj znów wymiotowałam - powiedziała, żebym spróbowała jeść lody, bo ona zmrażają żołądek i wielu kobietom pomaga to na opanowanie odruchów wymiotnych, że jak się tak ich najem, to może przyspiesze to, że juz mi wymioty przejdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😜 witam ja rowniz mam termin na wrzesień, prawdopodobnie dziewczynka, wszystko dobrze jako takich objawow nie mam takie zmęczenie tylko pozdrawiam

witaj! jak się czujesz kaziczka? czujesz już ruchy?;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa widzisz był dzisiaj program w TVP 1 o tych wszystkich choróbskach w ciąży i tam wypowiadał się lekarz i mówił bardzo z sensem że nie wszystkie leki przenikają przez łożysko że nie można lekceważyć choroby w ciąży i lepiej coś brać a nie leczyć się nieskutecznie miesiącami... ogólnie mądry chłop
ja mam wizyte na 14.30
i jeszcze jednano wicie z jakim tekstem mój sprytny mąż wyskoczył padniecie że może po tym (które się jeszcze nie urodziło) walniemy drugiego dzidziusia żeby nie był samotny i rozpieszczony ręce mi opadły... słowo...a najlepsze że mówił całkiem poważnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to szkoda że nie patrzyłam...
Ani85 mój powiedział dokładnie to samo!! że od razu drugie!! a powiedział to w okresie jak miałam mega mdłości! :-) ach te chopy! ja zawsze prosze tylko o jedno....zeby oni jeden jedyny raz w zyciu przez te pare dni OKRES mieli!!!! i by docenili 🙂 😁 😁 bardziej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jacyś szaleńcy te nasze chłopy... nie będę mówiła głośno ale ma troche racji ale po co ma to wiedzieć 🙂 a co do tego programu to też nie wiedziałam mama mnie zawołała bo bardzo chorowałam w pierwszym trymestrze a imbecyl lekarz powiedział że on nic nie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie mam takie głupie postanowienie ( pewnie życie jak zwykle zweryfikuje ), że jeśli pierwsza będzie dziewczynka to na pewno postaramy sie o drugie. a jeśli chłopak....to się mocno zastanowie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki co tam u Was jak sie czujecie mnie synus zarazil i lezymy w lozeczkuna anginke nie umiem sie przyzwyczaic na nowy brzuszek dziewczyny a wiecie co tam u amisi?mmmm 😞 tak wam chcialam pokazac dzidzie a nie wiem jak teraz dodaje sie tutaj zdjecia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ja chce tylko żeby zdrowe było bo powiem, że się boję!!!
a co do płci to wydaje mi się że jednak będzie chłopak piwo i kiełbasa moje miłości mniam a przed ciążą nie koniecznie...
a co do zdjęć to będzie można tylko za jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...