Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny zobaczcie sobie forum brzuszków sierpniowych 🙂 to tylko od 1 do 4 tyg różnicy od nas, a one tam piszą o 7 czy 12kg do przodu 😁 wszystko przed nami hihhihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa jasne że kojarze Tarnowskie Góry 🙂
no to fakt jak sąsiadki he he 😉)

Kurcze od wczoraj wieczora tu nie byłam i tyle postów narosło ze nie nadążam z czytaniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik 🙂 no to tymbardziej mi miło że kojarzysz 😁
marrrtini to jakiś dziwny lekarz, bo to podobno zależy od BMI...a mi się wydaje że to jest indywidualna sprawa każdej z nas, chuda przytyje więcej, grubsza mniej, albo na odwrót 🙂
ja narazie 3kg do przodu, ale ostatnio się nie hamowałam... 🙂 dopiero od wczoraj się nie objadam do upadłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uważam, że to indywidualna sprawa każdej kobiety. Ale on mniej więcej powiedział ile waży dziecko z tym całym "osprzętem" 🙂 że te 7,5 kg to takie minimum. Ale też np. nie dobrze jest przytyć 20kg 🙂 Aaa tam, jakoś się przecież schudnie jakby co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Aga no to mnie ladnie w tym momencie zaskoczylas jak one juz tyle sa na plusie to ja nie wiem jak one beda wygladaly puzniej jak to dla nich wsumie poczatki i niewielka roznica heheh no no to wiadomo ze my wrzesnioweczki to lepsze babeczki 😁 hihihi na z jakies 1,5kg na plusie moze 2kg nie wjecej no a ja juz wsumie 5 miesiac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że schudniemy, nie ma się co przejmować. ja sobie postanowiłam że od 16tc będe chodzić raz na tydzień minimum na basen...mamy 17tc,prawie 18 wg OM a basenu nie widziałam na oczy 🙂 cała ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania 87 też jestem prawie 4 kilo do przodu ,ale wszystko idzie mi w brzuszek i piersi ,bo jak na razie tylko to mi się powiększyło........ chociaż biodra pewnie też .....wczoraj musiałam kupić nowe staniki i byłam bardzo zdziwiona jak pasowały na mnie o 2 rozmiary większe niż przedtem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
długo nie pisałam ale czytam Was codziennie 😁 Ja jeszcze nie mam nic dla naszego maluszka, ale w poniedziałek mamy USG to może dowiemy się w końcu coż tam się dla nas skrywa 😉 i sprawimy sobie jakiś prezent zgodnie z płcią dzidziusia. Na większe zakupy czekamy na koniec 7 miesiąca żeby nie zapeszać. A co do cycuszków to ku uciesze męża rosną i rosną i rosną (mam nadzieje ze kiedyś przestaną 😉) również mam już D
Pozdrawiam Was wszystkie wrześnióweczki - dużo zdrówka życzę i obiecuję pisać częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka 😁 masz oklaska ode mnie za ten post 😁 długo się nie odzywałaś, a jak zaczął się temat cycków to prosze bardzo 😁 😁 😁 liczymy na częstsze posty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka dokładnie woczoraj wieczorem też myślałam sobie o tych dziewczynkach czego się tak nie odzywają... a co do biustu to nie strasz nie strasz, ja już nie ce żeby się powiększał!! wystarczy, bo potem to będę musiała namioty nosić 🙂 a tak na serio to zawsze miałam problem z kupnem butów bo mam rozmiar 42 ale jak coś to zostają jeszcze męskie, no a ze stanikiami to tak się nie da 😁 😁 nie ma wersji większych dla mężczyzn 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja wam powiem mi tez biuścik urósł z C na D 😜
Musiałąm zapoatrzyc sie w wieksze staniki, mam juz nawet dwa takie duze do karmienia ;DD
a zaraz gdy poznam płęc zamierzam kupić jakies drobiazgi juz dla dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 hmm schodzi? to chyba tylko smarować....nivea wg mnie najlepiej.
przerażacie mnie tymi zmianami rozmiarów! ja mam duze C, staniki mam już za małe...więc boje sie jechac na zakupy zeby mi jakies E nie wyskoczyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 ja jak mam czas to zerkam do Was w maju czeka mnie podwojna komunia corka i syn ida i zabiegana jestem z kosciola z prob po sklepach heh a co do sutkow to smarujcie oliwka dla dzieci pomaga 😉 a co do rozmiaru to mam juz balony duze jak to mowi moj M powoli nie mieszcze sie do swoich spodni a musze cos kupic na komunie i mam dylemat jak zawsze a co do samopoczucia to mam dobre widze ze wiekszosc juz ma pokupowane dla dzidzi rzeczy fajnie macie ja bede sie przeprowadzac to narazie nie kupujemy nic a jak tam wasze brzuchole rosna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Jestem troszkę nowa.Termin mam na 10 września.Tyle o mnie.
A co do cycków - masakra!!! Ja tak czytam wasze posty i jestem w szoku.Ja się spokojnie mieszczę w 80B i pewnie nigdy niestety nie będę miała takiego ogromnego biustu jak wy 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niania84 witaj mamuśka 🙂
nie martw się, na pewno Ci urosną! mnie to akurat nie cieszy, bo takie jak mam to mi w zupelnosci wystarcza...a wiem ze beda jeszcze wieksze ech 🙂 kolejny przyjemny aspekt ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...