Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no to super dziewczyny a z pepusiem to roznie bywa ja narazie mam z nim spokoj 🙂 he ja tez sprzatalam teraz odpoczywam sobie ale za to pogoda sie psuje buuuu 😞a powiedzcie mi czy u was lekarza nagrywaja usg na plytke i czy trzeba miec swoja plytke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eh, 25 lat emerytka?? dziewczynki, głowy do góry!! ja rocznikowo mam 23lata, ale moja mama urodziła mnie jak miała 22, teściowa mojego męża urodziła mając 25, w pracy mam koleżanki, które mają 32 lata i nie mają jeszcze mężów, a na "podwórku" spotykam dziewczyny, które w ieku 18lat już miały roczne dzieci..
na nic nie ma reguły, nie ma co się przejmować wiekiem!

co do chłopca i bycia ładniejszą w ciąży - ja zbrzydłam, cera mi się baaardzo popsuła, nie mam promiennej, rozświetlonej, jak to opisują, że taka powinna być w II trymestrze, włosy tez poza tym, że szybciej rosną, nie są ani gęstsze (zawsze miałam gęste) ani bardziej błyszczące, a teoretycznie lekarz był pewien w 100% że to synek.. a jak poszłam do mojej ginekolog z wynikami USG (robiłam je prywatnie, dodatkowo, by poznać płeć) to powiedziała, o lekarzu wykonującym badanie, że świetny specjalista i poważany wśród warszawskich lekarzy, jako spec od USG..
i bądź tu babo mądra.. jem chyba jak na chłopca - mięsko, mało słodyczy, zajadam się znów kabanosami, żółtym serem, kurczakiem.. marzyłam o chłopcu i powiem Wam, że boję się nastawić.. z drugiej strony ta pewność z którą lekarz orzekł syna i to zdjęcie - same widzialyście.. może poczytam w internecie czy ten lekarz mial jakieś "wpadki" przy orzekaniu płci 🙂

a tam z innej beczki, moi tesciowe, co prawda dopiero w sierpniu mają 25rocznicę ślubu, chcę im zrobić kolaż wykorzystująć zdjęcia ich z dzieciństwa, z dzieciństwa ich dzieci, ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrać.. czy macie jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marrrtini dziekuje za pomoc mam nadzieje ze nie skasuje mnie wiecej ehhh sioperka22 czy chlopiec czy dziewczynka to roznie bywa i z cera i z jedzieniem a takze mowia po wygladzie brzucha a czasem jest inaczej chcialabym ci pomoc ale nie wiem jak pomysl masz dobry trzeba przyznac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dianicho tez mi sie wydaje ze nie ma reguly z tymi plciami dziecka i twoja uroda :/ ale normalnie chyba juz 6-7 osob powiedzialo mi ze bede miala chlopca 😮 wjec jakos tak sie juz nastawilam na tego chlopaka pomimo tego ze wczoraj dostalam 2 siateczki ubranek dla dziewczynki 🙃 az sie normalnie nie moge doczekac tego poniedzialku 🙃 chodz nie powiem ze sie lekko boje ze jednak bedzie ten chlopiec 😲 no bo wiadomo jakos bardziej pragne miec dziewczynke jeszcze jak wczoraj ogladalam te slicznie rozowe ubranka czapeczki, sukieneczki to az sie zachcialo miec tej dziewczynki naprawde.

Marrtini nie nadal nosze normalnie kolczyka w pepku nie przeszkadza mi on tylko jak ide do lekarza to wyciagam zeby mi tam cos nie brzdekali za uchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dianicho pomysł super! najlepiej poszukaj w necie, kopalnia wiedzy 😉
i myślę że po zdjęciu ( na którym ja mało widzę 😁 ) to na pewno był chłopak 🙂 lekarze wkońcu nie raz widzieli na USG siusiaka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam ponownie Loli dzięki za gratulacje.....he he ale jestem dumna dziś dokładnie wg miesiączki zaczęłam 21tydzień...tylko mi tu jakoś z opóźnieniem pokazuje... 🤢ale to nic ważne,że dzidzia się rusza i jest wszystko ok 😁 😁 😁 a co do pępka to też mam normalny chociaż brzuszek już o wiele większy......może później mi wyskoczy heh pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję dziewczynki za odpowiedzi. Agaa masz rację poszukam w internecie 🙂
co do pępka - ja zawsze miałam taki wklęsły i mocno schowany, że ciężko mi się go czyścilo i to nawet pałeczkami do uszu, a teraz? 🙂 przez to, że brzuch urósł, to pępek się rozszerzył i widzę jego dno 😜 i mam wrażenie, że się "otwiera" coraz bardziej, będę miała na pewno wystający taki, bo już mocno się zmienił.

wczoraj dzidziunia troszkę pobulgotała, ale czekam na upragnione kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 😁 kazda ma inaczej ja znow nie mam bialych wloskow tylko zaprzeproszeniem mam owlosiony brzuch jak nie wiem co mam ciemna karnacje wjec moze wloski sa bardzo ciemne i strasznie w czasie ciazy zaczely mi rosnac normalnie mnustwo ich jest :/ az wstyd mi isc czasem do lekarza i podniesc bluzke jak robia jakies usg czy badanie serudszka no ale co ja na to poradze czytalam o tym i to podobno normalne i ze puzniej po ciazy te wloski wypadaja i nie mozna ich golic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. A ja od wczoraj nie mam neta ani tv. Chwilowo udało mi się połączyć z jakąś sieciówką bo się stęskniłam za wami. Tych ubranek jednak nie zamówiłam...Bo poszłam wtedy do hurtowni i tam taniej dostałam różne. Krechy nie mam, kłaków jak małpa 😞 Ale kij z nimi...Gorsze tragedie spotykają ludzi. Dopóki dzidziuś kopie i wiem , że jest ok zniosę wiele. A kolczyk na razie wyciągłam. Spróbuję tylko co jakiś czas go przewlec jak się uda. Teraz wygląda brzydko.Pępka jeszcze nie wypchało mi na zewnątrz, ale jest już na równi z resztą brzucha. Zrobił się płaski.

A wiecie jaka tragedia się wczoaj wydarzyła na trasie ze Szczecina do Gorzowa??? Mój Krystian z kolegą wracali ciężarówkami po 23 ze Szczecina. I Krystian wyprzedził tego kolege i pojechał pierwszy. Po drodze mijał w lesie w środku nocy na tak ruchliwej drodze autostopowicza. Oczywiście się nie mógł zatrzymać bo wiózł towar, jechał autem firmy no i kto w środku nocy w lesie zabrał by obcego faceta. Wyminął go i pojechał dalej. Po jakimś czasie dzwoni do niego kolega, który był z tyłu o dobre kilkanaście km i mówi PRZEJECHAŁEM PO SZCZĄTKACH CZŁOWIEKA 😲 😲 😲 Nie wiem jak to się dalej skończyło, ale Krystian podejrzewa , że wpadł pod tira ten facet. Bo za Krystianem pełno ciężarówek jechało. Nie wiem...Może był pijany i wylazł na drogę, albo kogoś rzuciło na pobocze...Nie wiem. W każdym bądź razie on już leżał w kawałkach na asfalcie a ten biedny chłopak nawet nie zauważył i przejechał... Dzwonił do Krystiana taki w szoku i mówił, że słyszał coś jak by pękło pod kołami... 🥴 Tak to jest jak piesi chodzą nieoznakowani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijee ale brzuszekk ! 🙂
Musiała bym sobie też takie foto zrobić 😁
ale mam mniejwiecej taki jak Ty buuterfly 🙂
Ale zmęczona jestem a jeszcze na zakupy musiała bym pójść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja postanowilam od dzisiaj mierzys swoj brzuszek 😉 i dzis aktualnie obwod mojego beboszka wynosi 85cm (pod pepkiem z 2 mm)
Poniewaz dostalam taki fajny kalendarzyk z tygodniami ciazy i postanowilam sobie teraz mierzyc go co tydzien zobaczymy jak rosnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...