Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oo to ale bedziecie miec tej kasiury troche 😉 ale jak to jest ze jak bedzie mial wiecej pracy to dluzej tam zostanie ale bedzie zjezdzal czesciej tak?? dobrze rozumiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie Aniu 🙂 Pojechał zarobić na centralne i na długi. Kasy oddać musimy ok. 11tys. I centralne to jakieś 5tys złotych. I ma wracać jak to zarobi...Tak ustaliliśmy. Chyba, że będzie faktycznie opłacało się zostać i damy radę i oboje wyrazimy na to zgodę to zostanie trochę dłużej. Maksymalnie jednak do końca sierpnia miał zostać.Ale jak tak dalej będzie szło to kto wie 😉 Wolę się nie napalać...Niech będzie , że do sierpnia pracuje. Ale z drugiej strony ma już połowę pieniędzy na dług dla jednego brata 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę...Chciał gościu mi szafe dowieźć w czwartek-piątek dopiero. Bo ma jakiś problem z transportem. A ja w czwartek o 15 jadę do mamy. I powiedział, że postara się przywieźć w środę wieczorem. Oby...Ale akurat uporam się z łóżeczkiem i ogarnę tamten pokój z bałaganu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze no...Ja to jakiś alien jestem chyba...Nie dość, że chuda, brzucha nie widać, nic mnie nie boli, nie mdleje,śpie jak zabita, mam dużo energii to jeszcze ciągle jestem taka...Spokojna. Owszem wkurzam się, ale z konkretnych powodów. Jak ktoś zalezie mi za skórę...A tak to nie jestem nerwowa, ani rykliwa...No nic. Nawet mój Krystian mówi, że bardzo się zmieniłam. Zawsze była kąśliwa osa i furiatka , a teraz za przeproszeniem mam wszystko w dupie 😜 Nie zamierzam się stresować pierdołami. Jestem taka wyluzowana, że niedługo w skejt shopie zacznę się ubierać 😁 No nawet moja trauma po jego wyjeździe...Minęła 😮 Coś jest ze mną nie halo , albo ta jego sperma miała taki dobroczynny wpływ na mojego esa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo nawet u lekarza to jak ja odpowidam na te pytania? No jak?
Skurcze pani ma? -nie.
Obrzęki pani ma?-nie.
Żylaki pani ma?-nie.
Zawroty głowy?-nie.
Jakieś pytania?-nie.
Tośmy sobie pogadali 😜 Dzidzia zdrowa, waga w miejscu -dowidzenia za trzy tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczęta! Powiększam waszą wrześniową grupę!
Dzisiaj moj dzidzius daje popalic.. Wierci sie, kopie, stuka, puka...
Moze to dlatego ze zjadlam troche ostrych rzeczy.... Teraz zaluje.
A jak u was? brzuszki sie ruszają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly to widze ze oaza spokoju z Ciebie 🙂 no ja raczej tez nerwowo nie reaguje ale za to płaczem tak 😁 no ale cóż takie uroki ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie wrocilam ze spotkania z kolezankami..ale fajnie było. tyle że one na impreze teraz pojechały a po mnie mężuś przyjechał i do domciu i spać. co do aspektów ciąży to mi sięchyba zaczynają żylaki robić 😞 😞 móiłam że wytrzymam wszystko i te rozstępy na piersiach i tyłku i wszędzie ale nie na łydkach! a tu mi się coś takiego fioletowawego poajwiło wczoraj, wyczytałam że to początki żylaków i popadłam w małą depresję. mąż już wczoraj masował, zaraz wyciągam nogi do góy i leżę po całym dniu. do jutra brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 nie przejmuj się. Ja mam niestety to samo tylko już jakiś czas. Rozstępy mnie naprawde dobijają a jak zobaczyłam jeszcze na nogach początkowe żylaki to sie załamałam dlatego wole juz tam nie patrzeć bo ehh... aż szkoda gadać. Ja jutro zrobie zdjęcie brzuszka i Wam pokaże 🙂 My też uciekamy sobie spac dobranoc mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłam z urodzin, ale widze mamuśki juz idą spać 😜p
Jestem padnieta ale sie pojadłam na urodzinkach, maluszek szalał w brzuszku mamusi a szalał 🙂
A i pomysł Hannah Montany wypalił mała była bardzo zadowolona 😁

Eluska: Gratulacje 80% super dałaś rade 🙂
Znów się tak rozpisałyscie przez to popołudnie że łooo 🙂
;* Buśkaaa mysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuski 😉)
Witam tez nowe przyszle mamy 😜 mam nadzieje ze bedziecie sie udzielac tu z nami... czasem ciezko nadazyc ale dacie rade 😜

Ela Ty to jestes niemozliwa... 🤪 hehe az ci zazdroszcze tego spokoju...i olewki 😜 ahha zobaczymy czy przy porodzie tez tak bedzie czy panika na maksa 😜 😁 eheh
Ja dzis tylko szamanko jakies i lece z tesciowa na targ w dalszych poszukiwaniach jakiegos ubrania na ta komunie..... ehhhh
Malutki moj wierzga jak konik... haha lobuz bedzie jak nie wiem... 😜
I tez zawsze jak klade kompa na kolana albo lekko opieram o brzuch to jak by szaleju sie najadl 😜

A mamuski co myslicie o czytaniu bajki dzieciaczkom w brzusiu?? Niektorzy znajomi twierdza ze to tam dobrze wplywa na malucha itp... nie wiem dzis sprobuje jak wroce 😉)

ANIE.... foty dawajcie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wstałam wreszcie, zdjęcia będą po czwartku tak jak mówiłam 🙂 teraz leży przede mną sterta kserówek i nie mogę na to patrzeć! muszę się za to zabrać koniecznie, dajcie mi jakąś motywację! jak ja już bym chciała mieć dzidzia przy sobie i żadnej nauki! ale to przez najbliższy rok nie nastąpi raczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny no nazarzac za wami jest naprawde ciezko, czasami normalnie jak w szkole jak sie nie wie co bylo na ostatnich lekcjach to trzeba nadrobic aby puzniej wiedziec co w temacie.
Ehh jesli chodzi o liste zakupow dla dzidzi to ja sobie ja zrobilam no ale niestety nie mam jak skreslac z niej wszystkich pokoleji produktow bo $ brak 🥴 🤨
U mnie dzis pogoda zapowiada sie nawet ok, ale humor mam do dupy bo juz od samego rana sie poklucilam ze swoim zanim wyszedl do pracy i pewnie caly dzien na cisnieniu 😞
Elu zazdroszcze takiego podejscia do sytuacji 🙂
No i oczywiscie serdecznie witam nowe mamusie.
Agaa najprawdopodobniej bedzie szyba ale to sie wszystko okaze w trakcie , a jesli chodzi o spod to bedzie wysypany torf nie piasek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...