Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli a może sama się gdzieś wybierzesz?
Domyślam się jak się czujesz, ale naprawdę warto jest wyjść samemu, pooddychać, po szlajać się po mieście, nawet bez celu. Spacer zawsze dobrze robi. Tym lepiej, że jest gorsza pogoda, nie złapiesz zadyszki, łatwiej Ci będzie się poruszać bez upału.
Może akurat natrafisz na jakąś mamusię z wózkiem, albo jeszcze lepiej- w ciąży. Kobiety są wtedy śmielsze, łatwiej im nawiązywać kontakty. Albo jeśli macie jakiś znajomych na miejscu umów się i spotkaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO boże katastrofa... tak sobie siedze i czuje ze cos nie tak.. Patrze na stanik a tam wielkie mokre plamy!!! Kurde ja nigdy tak nie miałam.. Jakas odrobina wieczorem leciała a teraz to nie wiem co sie stało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh loli niewiem jak u ciebie a tu to polacy sabardzo dziwni i ja tam wole trzymać sie z daleka od takich co tu juz siedzą kupę lat,bo im sie juz w głowach poprzestawiało,mam nadzieje że sie czymś takim niezarażę 😁no bo w sumie ja tez już 6 latek na obczyżnie 😞 😞 😞i pomoimo ze siedze czesto sama to nieszukam tu zabardzo znajomości .mam starych znajomych,juz sprawdzonych i belgów u których pracuje i z którymi dobrze żyje,wiec nieraz posiedzimy sobie przy kawusi czy obiadku no i mam was 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladka tez to zauwazylam, ze polacy sa tutaj dziwni, ja niestety nie mam tutaj zadnych znajomych, no moze paru ale sama wiesz jak to jest jedna kolezanka pracuje druga z chlopakiem i wsumie nie mam sie z kim spotkac.
Coraz bardziej mi sie teskni do polski od tego siedzenia w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANI 8888 TEJ TWOJEJ TEŚCIOWEJ TO CHYBA W BANI SIE POPRZEWRACAŁO!!!! 😠 😮CAŁY DZIEŃ NA NOGACH ????PRZECIEŻ TO JAKAŚ MASAKRA!!!! 😠 😠:angry 😁ZIWNY Z NIEJ LUDEK ŻE CI COŚ TAKIEGO WOGÓLE ZAPROPONOWAŁA! pozatym nad morzem niebyłam.wygrzebalismy sie z samego rana i dupa 😠 😠 😠samochód zrobił sobie strajk 😠 😠wczoraj latał jak ta lala a dziś nam taki numer wiwiną...tylko go skopać!dziad jeden!a co do tych waszych wycieków,to ja na szczeście jeszcze niemam z tym problemu ,tffuu tfuuu zeby niewygadac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A NO NIESTETY LOLI TALKIE ŻYCIE 😞JA AKÓRAT MAM TROCHE LEPIEJ BO JEDNA ZNAJOMA WOGÓLE NIEPRACUJE A DRUGA MA DZIECKO I TEŻ SIEDZI W DOMU A TRZECIA TO FAKT MAM JĄ TYLKO NA WEEKENDY ,BO Z RACY WRACA PÓZNO I WIADOMO ZE JEST ZMECZONA WIEC W TYGODNIU TO JEJ NAWET GŁOWY NIEZAWRACAM 🙂 🙂 🙂CHYBA ZE PRZEZ TELEFON 😁 😁A TAK POZATYM CAŁA RESZTA CO ZNAM TO TYPOWE PLOTKARY TYLKO CZEKAJĄ ODPOWIEDNIEGO MOMENTU ZEBY CI DUPE OBSMAROWAĆ I CIESZĄ SIE JAK CI SIE NOGA POWINIE 😞 😞WIEC STARAM SIE JE UNIKAC SZEROKIM ŁUKIEM 😁 😁 😁 😁I JA TEZ ZA POLSKO TESKNIE ,ZAWSZE TESKNIŁAM I PRZYNAJMNIEJ 2X DO ROKU MUSIAŁAM POJECHAĆ,BO JAK NIE TO ŚWIR MI SIE WŁAŃCZAŁ A TERAZ TO JUZ WOGÓLE OSTATNIM RAZEM BYLISMY NA BOZE NARODZENIE I TERAZ PEWNIE TERZ DOPIERO NA GWIAZDKE POJEDZIEMY,BO TO JEDNAK DŁUGA PODRÓZ I W CIAZY RACZEJ BY BYŁO CIESZKO POZATYM DOSTAŁAM ZAKAZ OD GIN 😞WIEC NIESTETY 😞NO A ODRAZU PO PORODZIE TO TEŻ NIEBARDZO DLA DZIECIĄTKA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh biedne dziewuszki.. Ja bymz Polski nie mogła wyjechac o nie nie nie ma takiej opcji.. DObrze, że chociaż piszecie tutaj bo ja na Waszym miejscu bym zwariowała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eluska ja bym tez niewyjechała ale niestety sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła 😞 😞 😞i wszystko trzeba było zacząć od zera 😞 praca,jezyk,nawet męzczyzna sie zmienił 😁miałam w polsce chłopaka z którym byłam juz ponad 4 lata,po roku miał domnie dołączyć a los spłatał figla i amora wysłał,bo dwa tygodnie przed jego przyjazdem poznałam mojego męza i co najdziwniejsze na ulicy przed urzedem miasta i to była miłosć od pierwszego wejrzenia 😁 😁 🤪po po kilku dniach wiedziałam że to jest właśnie ten facet mi przeznaczony a dokładnie rok póżniej w owym użedzie wzieliśmy ślub 😁 😁 😁niezły psikus od zycia 😁 😁 😁ale jest dobrze poza tą tesknotą za rodziną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ty to masz pecha... 😘 a wogle planujecie tu wrocic??
Czekoladka ale romantycznie 😜 hihi a tamtem wkoncu przyjechal czy nie??
Widze jak zwykle tu ciagle o jedzeniu mowa.. ahha a jutro na obiadek co serwujecie?? 😜

My pojechalismy do tej ciotki karola ...z tesciowa... 🤢 😮
pojechalismy po nia... a dzis niedziela cieplutko jak latem, to chcialam jakos wygladac ubralam swoje klapki na obcasie bluzka z dekoldem wchodze a ona tekst A TY W TAKICH OBCASACH... a ja ze no , to ona ze smiechawa i ze ALE SMIESZNIE WYGLADASZ.... a ja ze inne w ciazy tez chodza w obcasach i nikt nic nie mowi a ja nie moge tylko do samochodu chociaz... a to ona ZE TY NIE JESTES INNA TYLKO NASZA... 😠 tzn sie kur** ze co....ze musze wiecznie w dresie chodzic?? nie moge ladnie wygladac...??? 😠 😠 😠 no przeciez.. EEEEEEEHHHHHHHHH 😠 😠 poszlam z karolem do samochodu i sie pytam czy zle wygladam... on ze nie, ze dobrze jak kiedys...
zajezdzamy do tej ciotki a one ze ida na kijki( u was tez kobiety chodza o tych kijkach jak na narty??) a ona w obcasach poszla.... hahahaha rozwalila cale buty, wypily piwko po drodze a w taki upal wiadomo dostaly po garach.... haha przyszla to ciagle mi tekstami dowalala... 😠 i sie ze mna sprzeczala... 😮
najpierw wciskala mi ze jakies spodnie przy niej ubieralam i mialam do kostek.... mhm ta jasne w snach chyba...
potem cos o moich cyckach... 😠 😠 ze opalone ze cos... no i?? taka mam karnacje to dziwne zebym miala blade...ehhh
ale rozwscieczyla mnie tekstem ktoryms z kolei... ze jakas znajoma tez ciagle wiedziala ze urodzi dziewczynke a urodzila syna... i ze ja pewnie tez tak bede miec bo ona chce kitki robic 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠:
angry: 😠 😠 😠 😠 😠
k**** pi**na mac!!!!!!!!!!!!!!!!!
caly czas wszyscy mowia ze chlopiec... i wrozka rok temu i wrozenie z obraczki i babcia karola - ona nigdy sie nie pomylila jeszcze i 2 lekarzy i sam moj wyglad i brzuch a ona ku**** swoje 😠 😠 Boli mnie to w h bo to tak jak by nie docieralo do niej ze bedzie chlopiec jak by nie chciala wnuka.... dla mnie jest jak narazie marcel i koniec... jesli sie faktycznie urodzi dziewczynka to tez dobrze..tak samo bede kochac ale najwazniejsze zeby bylo cale i zdrowe... i przy wszystkich za kazdym razem ze jej sie imie nie podoba... 😠 niech spada k*** na drzewo! my chcemy marcela i tak bedzie a nie ze ona chce JAN PAWEL 😠 😠 😮 no przeciez zal...... a w szkole beda na niego wolac jak?? papiez?? to odrazu benedykt mu dam i h*8 pasuje....
Poprostu w kosmos ja to za blisko.... 🤨

Loli a opalalas sie troche w koncu?? bo ja dzis siedzialam moze 15 min dawalo nieziemsko... siedze siedze i w pewnym momencie kapla mi krew na reke.... dotykam twarzy moze jakoas chrostke rozdrapalam ale nie ..dotykam nosa a tam potok..... masakra... nie wiem czemu ☺️ posiedzialam w domu troche i potem na cieniu ciagle i bylo ok.... nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888: Ty to masz z tą teściową biedulo, jak tak czasem czytam o tych teściowych to aż się ciesze ze moja jest serio wporządku i fajna 🙂 i na zakupy sie z nią można wybrac i posiedzieć i pogadać, rzadko kiedy w czymś mnie krytykuje serio nie mam na co narzekać 🙃

JajQ laski jakiego ja mam dziś lenia 🤔 mieliśmy gdzieś z moim iść ale jak się walnełam w łóżko przed 14 to do 18:30 lerzałam 😁 nie chciało mi sie dosłownie nic 😜
Loda naszczęscie doniesiono mi do domu wiec nie musiałam sie ruszać hihi 🤪
meczy mnie coś katar i zatkany noc 😞 jeszcze gardło odczówam 😞
miejmy nadzieje że minie mi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jak tam wam minął weekend?u nas tak upalnie ,że w ogóle nie do życia jestem strasznie męczą mnie te upały........a co dopiero będzie później.... 😮no ale jakoś to się da....jutro odbieram wyniki glukozy mam nadzieję ,że będą dobre i do lekarza śmigam na kontrolę.Dziś sobie wpierdzieliłam całą miseczkę truskawek w galaretce z bitą śmietana pycha... 😜 😜 😜 😜 he he aż mi pierwszy raz w ciąży jest za słodko 😉 😉 😉 😉
ANIA 8888 głowa do góry nie ma co się denerwować teściową czasem taki ich urok heh 😜 😜 🙃 🙃.spadam dziewczyny pomału pod prysznic, bo jakaś dziś zmęczona jestem i szybko się położę.miłego wieczoru pa pa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...