Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eh dziewczyny ale zaszalałyscie dzisiaj z tym pisaniem.mnie to juz powoli przeraza ten zbiżający sie termin porodu 🤢dzisiaj chcielismy kupić wuzeczek wypatrzony w promocji a tu lipa ,były tylko 3 i poszły odrazu jak tylko sklep otworzyli 😞 😞 😞czyli o 9h a my byliśmy o 13h i sie wściekłam bo wuzeczek był fajniutki i jeszcze musiałam stać w głupiej kolejce z jednym chlebem 😠 😠tak sie wsciekłam ze wyzwałam te babki z kolejki 😠 😠 😠stare ,wredne próchna 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI ja tez tygryska lubie 🙂 🙂 🙂i kupiłam niuni z nim reczniczek do kąpieli i kapciuszki 🙂 🙂[URL=http://img443.imageshack.us/i/dladzidzi004.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6891/dladzidzi004.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek 🙂 Może nie tyle się wykruszymy co na początku każda raczej będzie chciała odspanąć po tym wszystkim i oswoić się. A potem to wiadomo. Urwanie głowy. Ale chyba nie będzie tak źle 🤪 Miłego, zbytnio nie męczącego dnia.
Wybieram się dziś do miasta 😜 A mamunia ma urodzinki 🤪 41sze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.... 😉
Elus wszystkiego naj dla mamy 😉
czekoladka tecznik i papciochy swietne... 😉 ehhe
ja tez cos mam z kubusia puchatka... to jest podstawa;D 😁 😁 ehhe szukalam poscieli z cala ta banda anie nie ma...;(a albumik juz uszykowany wlasnie obklejony nimi a synus stoi w ramce i obok na ramce wszystkie te warioty od kubusia 😁 😁 😁 s
szkoda ze oni nie maja zadnych imion tylko wiecie kubus ma.. eheh bo na bank ktoras z nas by jakos nazwala tak jak oni maja na imie 😜 hihi

u mnie juz zaczyna sie upal...znowu...ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂 ja wczoraj juz nie zaglądnęłam wieczorkiem bo nie miałam siły, padłam jak długa w łózku z lekturką - mam parę gatetek o maluszkach i czytam, tyle przydatnych rzeczy można się dowiedzieć, ale zaraz włącza mi się lampka - czy ja temu wszystkiemu podołam? 🥴 wiecie co własnie wczoraj rozmawiałam z moim kudłatym o tym ze zostały nam 2,5 miesiaca do porodu 😲 szok!! jak ten czas leci, i już coraz bliżej końca 😉 ale ja jestem dobrej myśli i narazie jestem niespakowana do szpitala ani za bardo nie przygotowana na przyjście maluszka na świat, mam tylko kilka rzeczy dla małej głównie ciuszków, ale za te zakupy to musze się konkretnie zabrać, bo tak jak mówi Ania przez ta pogodę to nigdy nic nie wiadomo zwłaszcza ze to juz 7 m-c 🤪
kurdę!! a co jest najlepsze ostatnio gazu nie miałam zeby soć ukucharzyć - prawie dzień cały, a dziś wstaje i co wody brak 😠 😠 no żesz fuck 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a p.s. czekoladka boski komplecik kapielowy z tygrysem 🤪, ja tez mam parę ciuszków z postaciami z Kubusia - to moja najulubieńsza z ulubionych bajek 😜 i niuni ajest na nich skazana póki co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahah Ela.. Klapouchy to jest Karol;D bo mowie do niego moj ty osle 😁 hahaha i on zawsze co byla jakas okazja to dostawal ode mnie prezenty z osiolem w tle 😜 chyba ze krolik bede mowic bo tez uszaty jest 😜 ehhe
No qrka... a duzo dzieci wiesz pcha sie wlasnie od 7 miesiaca na swiat... wiec teraz trzeba ostroznie, bo jeszcze rozwinietych plucek dobrze nie maja nasze dzieciaczki...
Monia teraz juz jakos lepiej ale tez sa momenty ze bym sobie je odciela 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do maluszka, ja już coś tam mam. Mam już komplet do kompielki, po pare sztuk body, spodeneczek, bluzeczek, pare sztuk malusienkich buciczków, pościel, 3 kocyki, wózek, łóżeczko. noi pare drobiazgów co do kosmetyków. Jak jest jaksas promocja to kupuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja wczoraj taką zrobiłam:wohoo: Bo wkurzało mnie już to-wyciągam coś zadowolona zakładam i zonk! 😮 Dlatego poodkładałam na górną półke te za małe. Dużo letnich ubrań mam też w Gorzowie. W przyszły piątek pojadę to poprzymierzam i te dobre tu przywioze. Ja mam sporo ubranek dla małego i łóżeczko. Dostałam od mamy jakieś tam kołderki, baldachimek, kocyk i takie tam. Używane i kołderka np jest z różowej satyny, ale jak założę powłoczke to co za różnica. A z resztą rzeczy wstrzymuje się z kupowaniem do przyjazdu Krystiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchatki.. Ehh u mnie znowu bedzie gorąco.. az normalnie mi sie zyc nie chce.. ja tez mam kupione pare rzeczy dla malucha ale jeszcze poluje na łóżeczko i materac.. Ale jest jeszcze troszke czasu więc spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!!!!!
ELUSKA NIE MARTW SIĘ NIE JESTEŚ SAMA ja też umieram w taką duchotę, a dziś jest gorzej niż wczoraj.... 🥴 🥴 co do prania ciuszków to ja zacznę chyba pod koniec lipca, a torbę do szpitala przygotuję sobie na początku sierpnia i niech sobie czeka tak będzie bezpieczniej ,bo mój też z tej paniki nic by mi nie wziął......a tak co chodzi o zakupy to zostały mi do kupienia rzeczy dla mnie właśnie te staniki itp. do karmienia i dla małej pieluchy i kilka kosmetyków tak to już tylko kilka drobiazgów na szczęście niezbyt drogich ni i wózek ale to moja mama się zdeklarowała kupić więc też mam to już z głowy.NO DZIEWCZYNY JESZCZE TYLKO CHWILA NAM ZOSTAŁA......NIE ZDĄŻYMY SIĘ ZORIENTOWAĆ A JUŻ MALUSZKI BĘDĄ Z NAMI.....SUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!już nie mogę się doczekać 22 lipca mam usg 3d!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane jak wam minela noc?
Ja dzis cos mialam znow spanie niewiem co to sie dzieje zemna wczoraj pobolewala mnie cala macica masakra a dzis znow to czuje ;/ jak bym miala dostac okres boli 😞
Czekoladka a gdzie kupilas jaki slodki reczniczek tez taki chce 🤪
A co do pogody to u mnie nadal beznadzieja pada 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masakra!! dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj 🙂 bo duuuszno!! a ja mądra jeszcze sobie gorącą kawę zrobiłam 🙂
może dzisiaj skoczę wreszcie do Ikei...już sie gubię w tych ciuszkach 😉 nie wiem co mam i co mi jeszcze potrzeba 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...