Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aha LAURANA nie umiem Cię znaleźć na fb...i w dodatku nazywasz się dokładnie tak jak moja koleżanka 🙂 więc przez chwilę zgłupiałam 🙂 Myślałam, że jesteś Laura... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja po wczoraj jestem troszkę wystraszona, że co? niby to miały być te skurcze przepowiadające? ale to jak? JUŻ?? oby nie...wprawdzie cudownie było by mieć już małą przy sobie...ale musiałabym mieć pewność że jest zupełnie zdrowa i sobie poradzi!
a Ty kiedy następna wizyta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa wlasnie dlaczego ona?? 😁 😁 Może byc i ona 😁 Mi tam nie zależy czy chłopczyk czy dziewczynka ważne ze zdrowa 🙂 Tez bym chciała mieć malucha przy sobie ale kurcze no musimy jeszcze troszke poczekać. Na razie niech sobie siedzią w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
Mi tam nie zależy czy chłopczyk czy dziewczynka ważne ze zdrowa 🙂


hehe 'ważne że zdrowa' ale Ci na płci nie zależy 😁

sioperka ewentualnie mogłam wczoraj do szpitala jechać, bo gdzie do lekarza w niedziele...

a ja właśnie umówiłam się do szkoły rodzenia 😁 osobiście w środę mam przyjść...hmmm 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no co Ty chcesz? 🙂 samolot jest fajny 😁 u mnie zawsze krótko trwa...no dobra...ostatnio jak wyjmował wziernik z opakowania to mu się złamał... 🤔 więc musiałam trochę dłużej mu buszusiem poświecić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś musisz nam wybaczyć...pewnie się nieraz śmiuejesz jak czytasz co za pierdoły wypisujemy co? 🙂 że jak można się martwić o takie coś? 🙂 ale pewnie też będziemy mądrzejsze przy drugiej...trzeciej...czw...(nieee!) ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😁 bardzo daaawno się nie odzywałam a to dlatego,że cały czas jestem w szpitalu,było bardzo zle ale od jakiegoś czasu jest dużo lepiej,odklejało mi się łożysko 😞 już do końca ciąży muszę leżec...pozdrawiam was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj Kasia, ja Cię wcale nie kojarzę 😞 ale życzę zdrówka!! leż jak najwięcej możesz...chociaż to na pewno uciążliwe!
Eluska jak bym miała więcej kasy to normalnie bym Ci zasponsorowała te USG bo jestem chyba bardziej ciekawa tej płci od Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa jestem ciekawa ale jakos nie tak niesamowicie 🙂 Aa tam dowiem się prędzej czy poźniej hihi a może bede miała jeszcze jakies usg ale do lekarza dopiero w lipcu bo sobie pojechała na urlop..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa jestem ciekawa ale jakos nie tak niesamowicie 🙂 Aa tam dowiem się prędzej czy poźniej hihi a może bede miała jeszcze jakies usg ale do lekarza dopiero w lipcu bo sobie pojechała na urlop..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa jestem ciekawa ale jakos nie tak niesamowicie 🙂 Aa tam dowiem się prędzej czy poźniej hihi a może bede miała jeszcze jakies usg ale do lekarza dopiero w lipcu bo sobie pojechała na urlop..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 🙂 kasiaw79 zycze zdrowka,nie czytalam wszystkich postow bo duzoooo tego a ja ledwo na oczy widze po tym weselu dwa dni to za duzo masakra a w nocy taka burza ze hej nalepsze bylo to ze moja ciotka nie mogla nacieszyc oka mna co mnie widziala to ciagle jak ty pieknie wygladasz az musialam uciekac hihi dzis mialam klopot z malym nie chcial mnie puscic w zerowce wrzeszczal ehhh szkoda gadac.Jak sie czujecie na dzis ?Lece po malego zajrze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...