Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sioperka koło pępka? 🙂 śmiesznie tak... 🙂 może znikną po porodzie....
a właśnie, czy po porodzie też się będziecie tak intensywnie smarować jak teraz? z może jeszcze bardziej??

nie trudne? o masakra, to masz też zdolności Magda 😉 ja bym się tego nie podjęła nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może na takiego pojedynczego rozstępa to coś by dała maść na blizny? nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę....CONTRATUBEX chyba. podobno na normalne blizny pomaga...może jak go będzie bardzo widać, to warto się też takimi specyfikami pobawić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo ja no to pozazdroscic ja to , moich spodni sprzed ciazy to wole wogule nie wyciagac z szafki ;D
Chodz nie powiem bo jakies takie rybaczki to sie wcisne bo ja na gumce 😁 i elegancko sie trzymaja ale w okolicach posladkowych i udowych ;d obcisle lekko sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozpisalyscie laurana slodziutki brzusio 🙂a co do swedzenia skorki to mnie tez to meczy tylko dzisiaj w nocy tak dziwnie dlonie i stopki i spac sie nie dalo dzis ide do lekarki moze cos mi poleci na to bo brzusio to juz standart chyba ze mam na cos uczulenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale mnie nie swędzi ten bęcek cały czas tylko raz na jakiś czas i to też właśnie nie wiem czy od tego, że rośnie czy od tego, że mnie coś uczuliło... 😞
mam takie pytanie czy któraś nie ma jeszcze łóżeczka i całego oprzyrządowania do niego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 u mnie wlasnie takie swedzenie wystepuje raz na ruski czas 😁 jak to sie mowi wjec wydaje mi sie ze to napewno sie lekko rozciaga ta skorka, bo moja to juz jest w takim dosc powaznym stanie rozciaglosci jak by jej zachwile mialo zabraknac taka napieta 🙂 Ale to tez zelezy jak dzidzia sie ulozy.
Ani85 jesli chodzi o lozeczko to ja nadal nie mam 😞 ale wlasnie sie rozgladam powoli nad jakims bo to juz wsumie czas, i tez nie mam zadnego wypozarzenia do niego musze sie przejechac do Ikeii podobno bardzo fajne maja tam rozne zeczy do lozeczke 🙂
A ja sobie wsumie tak odkladalam i pomyslalam sobie ze jak lozeczka narazie nie mam to po co mi reszta 😜 kupie lozeczko to puzniej bede sie zamartwiala nad kolderkami itp. chodz na poczatku kolderka ani podusia nie sa potrzebne... acz kolwiek zabronione nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
wczoraj jak zwykle nie moglam sie zalogowac buuu 😠 😠 😠
Wpadlam tylko na chwile bo zaraz musze isc na pogrzeb, nastepny zreszta. Miesiac temu tesciowa, a teraz jej siostra. Fatum jakies.

Mnie tez czesto swedzi brzuszek ale smaruje oliwka dla ciezarnych ktora kupilam w Rosmannie za jakies 12 zl i pomaga. Jedynie silne swedzenie mam na bliznie po wyrostku, a mam ja wielka bo mialam wyrostek rozlany, co prawda mialam wtedy 3 lata ale blizna kolosalna. I mam na brzuszku takie wglebienie od niej. Czasem moj maz sie smial ze jak ide ulica i ja podrapie to wyglada jakbym po Agatce sie drapala bo ona jest tak nisko hehe. Wiec od tamtej pory drapie ja jak nikt nie patrzy.

A zapomnialam wam napisac ze jutro mam usg 4D i to za 100 zł hehe!!! Ale tylko samo nagranie filmiku. Bo dostalam skierowanie na usg zwykle na za miesiac przed nastepna wizyta i nie bylo juz miejsc na fundusz, wiec pytam jak to z tym 4D czy to skierowanie + jakas doplata cos da i tak babke zakrecilam ze 4D za 100 zł ale bez pomiarów i badan, sam filmik, a za miesiac za 100 zł normalne usg ktore i tak musialabym wykupic bo na fundusz terminy zajete na 3 miesiace. Nie wiem czy cos zrozumialyscie hehe bo ja sama ta babke w rejestracji tak zakrecilam ze chyba dala sie tak wkopac. Ale nie moge juz sie doczekac jutra.
Tak tak oczywiscie po powrocie ładnie zamelduje.

Dobra zmykam powoli bo nie zdaze dojechac. Trzymajcie sie. Zajrze jak wroce, buuuuuziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...