Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wspolczuje wam dziewczyny picia tej glukozy, ja ani razu tego nie pilam i moze nie chce prubowac bo tutaj wjekszosc dziewczyn tego nie lubi , chodz z tego co pamietam kilku smakowalo 🙂
Ja tez juz sama nie wiem do konca jak to z tymi obliczeniami ale mi tez babka dodawala +6 dni lub +7 dni od ostatniej miesiaczki nie wiem musiala bym sprawdzic w papierach.
Ale tak naprawde kiedy sie ma zaczac to sie zacznie 🙂
Ja na ostatnim udg bylam 21 tyg wjec nawet nie wiem teraz w jakich rozmiarach jest moja niunia i czy mi sie przesunie termin czy nie.
Ale taka prawda kiedy sie ma zaczac to sie zacznie ja mam nadzieje ze pod koniec sierpnia bede juz miala wszystko za soba 🙂
Gratulacje zdanej sesji i gratuluje Coreczki 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny ! po pierwsze ANI85 GRATULUJĘ DZIEWCZYNKI i jak zostaje imię Blanka???? NO I ANIA87 TOBIE ZDANEJ SESJI W KOŃCU MASZ TO JUŻ ZA SOBĄ 😎no to dziewczynki gonią chłopców jeszcze tylko jedna i nam się wyrówna ciekawe jaki będzie wynik końcowy 😁
trzymam kciuki za te które czeka glukoza......ohydztwo cytrynę sobie weźcie!!!!!!!!!!
dziewczyny wczoraj szukałam tuniki na poprawiny i znalazłam taką ala sukienkę super leży na mnie i pięknie podkreśla brzusio tyle ,że jest różowa i taka przed kolana myślicie ,że wypada założyć ja na wesele czy zbyt wyuzdanie?????nie będę wyglądać jakoś dziwnie ??nie wiem czy mi wypada będąc w ciąży..... 🤨 🤨 🤨wydaje mi się dość krótka ......a mój mąż zachwycony..hmm 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piekne moje zboczuchy 🙂)
hihi moj net znowu dziala troche lepiej zainstalowalam nowa przegladarke i dziala mi znowu brzuszek 🙂) hihi 😁 ale mam nadzieje ze znowu to nie jest tylko chwilowy przeblysk... 😜

Ja teraz bede troche nadrabiac zeby byc na bierzaco 🙂
A ogolnie u mnie to prawka nie zdalam , heh 😠 bo wg egzaminatora zle stalam na stopie... 😮 a stanelam jak sie uczylam ale co tam poprawke zrobie i bedzie git 🙂
Maly wali takie kopniaki ze nie idzie wytrzymac, i tak jak u Loli skora sie naciaga na maksa...
W srode musialam leciec do lekarza bo cala noc wylam z bolu.. mala mi tak puchla ze nie wiedzialam jak spac, bol okropny 🤨 Lekarz powiedzial ze maly sie pcha mocno do domu i uciska jakas zyle ktora doprowadza krew do pochwy i dlatego puchnie. dal mi mase lekow i na podtrzymanie bo mimo ze rozwarcia nie ma to maly tak mocno napiera w dol.
Ale jest lepiej, i musze wiecej lezec... i glownie na lewym boku.

🙂 teraz sie biore za sniadanko i czytanie postow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tu widze wszystkie jeszcze nunaja 😜 ehhe
przeczytalam.... Aniu gratuluje coreczki, a drugiej Ani zdanej sesji 🙂))
yyy... z tym terminem i jak to sie liczy to ja nie wiem, bo ja mialam ostatni raz okrez 23 listopada.... do tego sie daje iles tak dni zaplodnienia i ze niby u mnie 7 grudnia. Ale od kiedy to sie liczy jak i co to nie mam pojecia... bo wychodzi na to ze kazdy liczy po swojenu jakos, tzn jakzdy lekarz pigula itp maja inne teorie 😜 hehe
Madzia idz jak Ci wygodnie 😉i jak mezulowi sie podoba... 🙂)a co tam inni 😜
Loli mozesz wpisac mi w tabelke 31 tc 107 cm 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze! ANI85 GRATULUJĘ CÓRECZKI!!! 🙂 🙂 🙂 STRASZNIE SIĘ CIESZĘ 😁

drugiej Ani gratuluję zdania sesji, ufff kamień z serca co? 🙂

sioperka a idź w tej krótkiej, to Ty masz się dobrze w niej czuć, a nie przejmować się jak wyglądasz! 🙂 a wyglądasz na pewno świetnie! 🙂 moja też jest przed kolano i mam to gdzieś 🙂

dziewczynki, to ja już nie wiem jak mam liczyć tą datę porodu 🙂 bo jeśli tak jak Ania87 mi wyliczyła to różnica z przedostatnim USG jest 19 dni!! 🙂a to troszkę dużo, czyż nie? 🙂 🙂 moż eja jeszcze w październiku urodzę he? 🙂 🙂

ale masz buuterfly zestaw zwierzątek 😁 suuper!!

a glukozy się nie bójcie, serio nie jest taka zła 🙂 gorsze jest to kłucie igłą 🙂 zresztą dajcie znać jak Wam smakowało 🙂 aaaa.... u nas podobno cytryny nie można było zażyć...lepiej wcześniej zapytać.

Anulko moja kochana 🙂 fajnie że znowu jesteś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam ja juz dawno nie spie ale jakies filmy ogladam na necie
Anulka ja tez ostatnio mialam tak ze jak zaczela mi mala krwac ku dole to masakra najczesciej tak mam jak duzo chodze ;/ a puzniej mnie tak wszystko tam na dole boli ze szkoda slow i jeszcze do tego kosc ogonowa :|||||(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znowu idealnie czuję się tylko będąc w ruchu...Jak siadam czy leżę to zaraz mnie żebra bolą, kręgosłup, kość ogonowa i cały tyłek. W nocy łapały mnie skurcze nóg. Na szczęście nie mocne. A dzisiaj całe nogi mnie bolą. A tu moja siostra kończy dziś zerówke i muszę z nią jechać. Z trudem znalazłam coś adekwatnego na tą okazje 😞 Cała jakaś taka poobijana i rozklejona dziś jestem. Ciemnice mam w pokoju bo robią ten dach i pod moim oknem to całe ich rusztowanie jest. Ani się umalować ani nic. Odezwe się jak wrócę...pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba tak , ale u mnie taka piekna pogoda ze az szkoda poporstu siedziec w domu 😞 a tutaj juz czasem nie ma innego wyjscia 😞 eh masakra.
Najgorzej teraz dla mnie z kregoslupem i nogami 😞 moje nogi troszke w uda sie powiekszyly ale na dole nadal takie patyki 😞 i coraz bardziej mnie bola tak samo , boje sie ze bede miala puzniej problemy bo to jednak nogi nigdy nie byly przygotowane na taki ciezar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu to tylko świadczy o tym że każda ciąża jest inna... 🙂

Loli czemu masz mieć problem z nogami potem? po porodzie? nie jesteś peirwszą szczuplutką osobą która dźwiga taki ciężar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a bylas z tym u lekarza albo cos??
Wy tez tak macie ze niekiedy czujecie sie ciezkie jak slonie??? bo przeciez ja wczoraj mialam wrazenie ze waze z tone i zaraz wybuchne 😜 i cos czuje ze znowu mi sie zaczyna robic ciezko:p ehhe
Aaa noo i puchna wam nogi??
Ela zazdroszcze ;( tez bym wolala cos robic niz lezec jak wieloryb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi spuchły tylko pare razy jak było gorąco, teraz nie....i ogólnie to nie czuję tego ciężaru i nie mam problemów z poruszaniem, co dziwne, bo może z m-c temu gorzej mi się wstawało i poruszało, niż teraz 🤔
a u mnie pogoda beznadziejna...szaro i buro...pewnie będzie padać niedługo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa boje sie zeby mi zylaki przypadkiem nie wyszly :/ a po porodzie raczej nie bede miala problemow bo caly ciezar zniknie mam taka nadzieje
Anulka a po co do lekarza? co on mi na to poradzi? ze nogi mam chude a brzuch coraz ciezszy?
Przecierz z takimi zeczami nie bede biegala odrazu po lekarzach bez przesady 😁
A jesli chodzi o wieloryba mam go teraz coraz czesciej, mi juz ciezko sie czasem z boku na bok przekrecic w lozku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli poważnie masz problem z przekręceniem się?? 🙂 czy żartujesz?
daj no jakąś nowiutką fotkę brzuszka, co by potwierdzić jego rozmiary 🙂

jeśli chcesz to wpisz do tabelki: 29tc - 97cm...roooosnę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
hej wam ja juz dawno nie spie ale jakies filmy ogladam na necie
Anulka ja tez ostatnio mialam tak ze jak zaczela mi mala krwac ku dole to masakra najczesciej tak mam jak duzo chodze ;/ a puzniej mnie tak wszystko tam na dole boli ze szkoda slow i jeszcze do tego kosc ogonowa :|||||(



ejjj tam mialo byc rwac 😜 eheh a ja przeczytalam krwawic:p ehhe noo juz nic nic:P zle przeczytalam 😉
Noo chyba ze sloniowa rakieta 😜 hehe albo od tylu bo od przodu albo boku to slon:p ehhe
A z tym przekrecaniem sie kurdeee cos trzeba wymyslic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...