Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Widze smutaśna atmoswera na brzuszku
buuterfly nie deneruj się bo wiesz ze to maluszkowi szkodzi, faceci mają często swoje odchyły wiem coś o tym 😮
eloite: spokojnie młoda i piękna jesteś wszystko przed Tobą słońce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elcia moze mu chodzilo o to ze caly czas pracuje to tez chcial na jeden dzien sie wymknac gdzies, pewnie ze ty tu siedzisz i czekasz no ale chcial z toba gadac wieczorem, moze troche spróbuj go zrozumieć, bedzie tu to się bedzie Wami opiekowal i wolnego dnia sobie nie bedzie robic na wycieczki ale tam Was i tak nie ma to kożysta jak może, w sumie sie mu nie dziwie, ja jak bylam za granica bez mojego to tez jak mialam wolne to szlam na zakupy albo basen zamiast siedziec na telefonie czy kompie, robilam to wieczorem a dzien mialam dla siebie, jemu pewnie smutno bylo, czasem nawet go budzilam o 3 w nocy i gadalismy (roznica czasu w USA) ale inaczej to moj jedyny dzien wolny spedzalabym w domu, spójrz na to w ten sposób może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania patrzylam na te mutsy, fajne ale drooogie.. zdecydowalam sie na x-landera, wiecie cos o tym? z tego co czytam to spoko. kupimy używany taki po 1 dziecku jakis, widzialam kilka fajnych ofert, 3 w 1, a jak opd szwagirki gondole dostane to bedzie w domuy stala bo kuchnie mam niestety narazie tylko w piwnicy wiec zeby cos ugotowac bede z dzieckiem musiaal zejsc i gdzies go polozyc, to wózek bedzie jak znalazl i nie bede musiala myslec czy jest w aucie jeszcze ak do czy juz w kuchni z powrotem 😁 . za uzywany tak kolo 1000zl zaplacimy, nie wiem czy to dobra cena, ale jeszcze sie porozgladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Elu...nie zazdroszczę, ale myślę że pokierowały Tobą hormony i powinnaś trochę wyluzować i pogadać z nim jutro na spokojnie... 😞
przecież ja miałam bardzo podobną sytuację z moim!! pamiętacie? o ten komputer chodziło! że on kupuje TERAZ NOWY!! a kasy na fotelik czy wózek nie ma! była chaja i na razie o kompie nie słychać...ale prędzej czy później ten temat powróci...
i mój też sie nie intersuje!! może nie siedzi na motoAllegro, ale też go prosiłam żeby poszukał jakiegoś fajnego fotelika....i nic, cisza, wszystko ja załatwiam! ale przez to mam przewagę nad nim i czasem mu dogryzam przy teściach 🙂
Loli jaki ósmy m-c??? 🙂 🙂 gdzieś Ty wybiegła w czasie 🙂 jeszcze chyba 2,5 tygodnia masz do ósmego 🙂 nie chce mi się tego sprawdzać 🙂

buuterfly nie, to nie ja z tą skórą węża... chociaż nie powiem, czasem też mam z tym problemy 😞 ale np. dzisiaj jakaś godzine temu zaczął mnie tak masakrycznie boleć brzuch 😞 jak by na biegunkę, ale na razie nic się nie dzieje 😞 do rana mam nadzieje że przejdzie!

śpijcie dobrze brzuszki i fajnych dzieciowych snów życzę 🙂
cmok cmok 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuterfly przysięgam jakbym siebie słyszała 😁 Może Ele tak mają ?? 😁 No nie wiem ale brzmi dokladnie tak samo jak ja bym to pisała 🙂 i może dlatego mam taki ubaw? 🙂 NIc sie nie przejmuj bedzie dobrze tylko mu wytlumacz 😉 No a my dzisiaj poszlismy na dluuuuugi spacer i na gofry mniam 😉 A pozniej ja pilam cole a on piwko i wszyscy zadowoleni takie dni to ja lubie 🙂 i myslelismy nad imieniem i tyle pomysłow wpadło ze głowa mała.. Milych snow brzuchatki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi moj powiedział... uwaga.. że on może mi doradzić w kwestii koloru wózka 😮 😮 😮 myślałam że to kiobity tak mówią, a że ja mam się zająć modelem i innymi sprawami, czy dobry itd, jak o foteliku wspomnialam ze taki tam jakichs testow nie przeszeld to sie mnie pyta czu musi przejsc 🤨 no ja nie moge, wogole to wybralam tego x-landera pokazuje mu a on mowi zebym licytowala, bo dobra oferta byla, i nie wiem jak to sie stalo ale mu uleglam, i kurde cos mnie natknęło dzwonie do babki i pytam o rocznik bo nie pisalo ( a wyglada super) ona mowi ze 2006 😮 dobrze ze mnie ktos w ostatniej chwili przelicytowal, bo dopiero od 2009 maja cos tam ulepszone co felerne bylo 😁 juz nie slucham tego mojego, wybiore sama, powiedzial mi tylko byle nie czerwony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga u nas tez temat laptopa ucichł, ale powroci na bank bo widze ze nieraz oglada laptopy na necie potajemnie 😁 a jak powiedzialam ze wózek trzeba to mowi ze go to przeraza ze kasy nie ma a ja juz cos nowego wymyslam. powiedzialam mu niech z dzieckiem gada ze ma poczekac z narodzinami az kasa bedzie na wózek 😁 nie wiem ile miesiac czy co 😜 ja tam wolalabym w sierpniu urodzic a nie w pazdzierniku ale niech zalatwia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no z tej twojej tabelki co kiedys mi pokazalas to od 31 tygodnia zaczyna sie 8 miesiac 😁 a u mnie to w przyszly czwartek juz 31 tyg bedzie 😁
Zdjecia zgrane wjec sie pochwale wam jutro
Buziaki i lece spac bo jestem wykonczona
A jesli chodzi o sprawy wychodzenia to tak jak wsumie Ania napisala troszke sie zgadzam zebys go tez zrozumiala ja wiem jak to wyglada zycie zagranica tak samo ty bylas i wiesz jak tutaj wyglada caly tydzien zapierniczania i jak masz tylko chociarz jeden dzien wilnego bo bys chciala gdzies cos zrobic a nie ta non stop monotonnosc z tymi robotami ale wiem kazdy ma inczej ja tez sie kurwialam jak moj tak robil ale jak puzniej wlasnie sobie pomyslalam co ja bym zrobila z drugiej strony to go lekko rozumialam, Tez sie mu nalezala jakas chwila odpoczynku albo wynagrodzenia za to ze caly tydzien zapierdala i zarabia te pieniadze, i nie mow ze ma was w dupie bo to wsumie dla was pojechal zarabiac te pieniadze napewno nie dla siebie.... zly dzien Ela wiem glowa do gory buziaki . OBY JUTRZEJSZY DZIEN BYL DLA CIEBIE LEPSZY :*
Dobranoc :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki...Problem z nim polega na tym, że on pisze i gada ze mną i w ogóle wtedy kiedy on zachce i ma taką potrzebe. A kiedy ja się gorzej czuje i chciała bym się mu wyżalić to go nie ma. Wczoraj np rano wiedziałam, że większość ludzi z którymi mieszka pochlała na dzień przed. To mógł by wziąść komputer od któregoś z nich i chociaż chwilę wirtualnie spędzić ze mną tą niedziele 😞 Mam tu mase ludzi dookoła, ale i tak czuję się samotna...Zwłaszcza z dzidziusiem. To nie jest tak, że ja mu zabraniam wychodzić... Jak ma czas wolny to biega, chodzi na siłownie, nad morze, grają w play station i ogólnie się opierniczają...Zapytałam się go czy da rade (wczoraj rano) wejść na gg bo akurat siedzę przed komputerem. Zero...Cisza. Źle się czułam wczoraj i miałam co chwilę jakieś niemiłe wypadki to chciałam z nim porozmawiać sobie. Jak jest w pracy to muszę do nocy siedzieć żeby wtedy ewentualnie ktoś pożyczył mu komputer. A same wiecie jak jest z siedzeniem do późna u nas 🤢 To chociaż w niedziele kiedy cały dzień siedzi w domu chciałam o ludzkiej porze pogadać a potem mógł by sobie robić co chce. Odpisał mi po kilku godzinach, że jedzie na to Tjome.Jak już wyjeżdżał się dowiedziałam ostatnia.Na temat gg nie dał mi żadnej odp.A przecież wystarczyło napisać, że chce tam jechać sobie i żebym się na wieczór uszykowała. No to poczułam się tak olana dosłownie... Wszystko wyjaśniliśmy wczoraj. Nie raz powtarzam , że ja nie umiem z nim nie gadać i mieć fochów i cichych dni. Jak coś nie tak to odrazu wyjaśniamy...No i co? Przyznał mi, że mam rację...Tylko teraz to mi się już nie chce mu opowiadać co mi jest i jak się czuje. A czuję się niezbyt ok. Boli mnie brzuch...Od czwratej prawie nie śpie bo w te upały robią dach od 4 rano ,później mają przerwe i po południu do nocy znowu robią...A mój labiszon jak coś słyszy , że się dzieje to zaraz szczeka i warczy u mnie w pokoju tym swoim basem. I mam pospane 🤨 Nie wiem jak to przeżyję, ale od dziś nie jem słodkiego aż do środy bo wtedy jadę na te wyniki i glukozę. Jestem chyba już uzależniona bo na samą myśl o truskawkach z cukrem i cieście i tym, że nie zjem szału dostaje 😁
Loliki i Agii dawajcie zdjęcia 😠 Aniu ja najdroższy wózek w komisie widziałam za 650zł. Ale to zależy jaki rodzaj ,jaka firma itp. Więc ciężko powiedzieć.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wielorybki 😜

Elus jak odbierzesz wyniki to daj odrazu znac...
Elus nie przejmuj sie nim, nie warto... on nie widzi co robisz jak sie czujesz to nie wczowa sie w sytuacje, a tez ogl powiedzec zebyscie pogadali pozniej bo chca isc cos tam zwiedzic i juz....ale juz tam dzis ciii.. dzis masz sie usmiechac a nie zloscic i smutac 🙂
Co do pogody to tez slyszalam ze sie zaczynaja upaly.... koszmar...
Ania X-Lander niby dobry ale cos tam chyba z nimi bylo tzn z ktoryms modelem..wez wpisz w google x-lander opinie i Ci wyskocza str co ludzie o tych wozkach sadza 😉
Agus ciesze sie ze sie podbrze bawilas na weselu... 😜

Ja w sobote u rodzicow.... ehh tak na kawe... a wieczorem, to juz czesc napisalam, a jak poszlam karol zostal... to sie zaczelo 😮 zawiodl sie na tych swoich znajomych na maksa, przykro mu bylo ale znowu kolejny raz zobaczyl jacy sa juz nawet nic nie mowilam na ten temat bo pewnie on taki duren ze jak zadzwonia to bedzie z nimi normalnie gadal itd.... poszli sobie gdzies tam, oczywiscie po wczesniejszych goracych dyskusjach.... i bylo ich 5... 2 pary i karol i oni sie namawiaja i teks ze trzeba sie kogos pozbyc bo w samochod sie tyle osob nie wmiesci... karol to uslyszal wziol piwko na droge i do domu wku przyszedl... ehh
Wczoraj bylismy na grilu u ciotki, babci karola z tesciami.... boszszszeeee ja kurna ledwo na nogach ustalam, jak siedzialam to juz nie wiedzialam jak bo tak plecy bolaly a tesciowa ciagle zrob to przynies to idz po to...myslalam ze wyjde z siebie i ciagle "ruch wskazany ruch wskazany...." a ja noo taaaa jak chce szybko isc na porodowke to jak najbardziej.... 😠 😠 😠
jeszcze mnie wozkiem wkurwila... 😮 karol prosi ja zebysmy szli szybko zobaczyc ten wozek bo ja jak tak sie czuje i ciagle mi sie data przybliza jeszcze taka pogoda to wozek bedzie szybciej potrzebny a ona w zaparte ze pojdziemy po wozek pod koniec lipca, i dopiero go kupia jak ja pojde rodzic 😠 😠 😠 😠 😠 noo szkuzwa ona nie pojmuje ze mnie nie wypuszcza z dzieckiem bez nosidelka, a na wozek trzeba czekac min 2 tyg.... 😠 😠 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mozesz jesc Ela slodkie.... ja tez jadlam normalnie wszystko... bo jak tak bedziesz sie hamowac to ci wyjda wiadomo ze inne wyniki niz powinny...

Acha no i zapomnialam napisac ze ci karola "przyjaciele " wczoraj zadzwonili mu ze sie swietnie bawia nad jeziorkem, i on ze fajnie ze mowicie a ten kumpel tekst ze i tak bysmy do 1 auta nie weszli a karol mu dojebal ze przeciez my mamy auto... to sie zatkal karol zyczyl im dobrej zabawy i tyle. heh pizgam... tu jest kazdy jakis pierdolnienty.... 😮
i tez kurna nie mam z kim gadac jak taki pustelnik albo wyrzutek...

Ale kurde .... 😞 to jak od kilku dni boli mnie kregoslup to przechodzi jakie kolwiek pojedzie.. juz nie daje rady!!! jak by mi garb wychodzil 😞 😞 w dodatku nogi jak banie, goraco w 3dupy,boli mnie zoladek i mdlosci wrocily.. teraz jeszcze brzuch tez i mnie zaczol bolec....
JA MAM DOSYC.... NIE WIEM CZY NA 2 DZIECKO SIE ZDECYDUJE WATPIE... BO CIAZA DLA MNIE TO JEST COS OKROPNEGO!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no dzisiaj już ciii tylko musiałam napisać sprostowanko 😜 Nom moje życie w większości tu wygląda tak, że szykuje już jakieś przetwory itp dla nas na zimę, załatwiam sprawy związane z naszym mieszkaniem, rachunkami, remontami, chodzę do lekarza, na badania i kompletuje wyprawkę dla dziecka. Więc jakichś extra atrakcji też tu nie mam 😜 Tzn mam...Jak np rodzice się nawalą i mama opowiada jak ją tata bije, albo jak brat o 4 nad ranem naćpany wraca a teraz łazi taki po dachu 😮 No to już jest jakaś tam rozrywka 😁

Wow...To niezła jest z tym wózkiem. Ale, że co? To teraz może pieniędzy na to nie mają czy coś tylko się wstydzi przyznać. Bo skoro jej tłumaczyliście, że fotelik czy nosidełko trzeba mieć to nie rozumiem czemu nie umie tego pojąć???No i tego, że to ty będziesz najwięcej posługiwała się tym wózkiem to i chciała byś być przy zakupie a nie czekać w stresie na niego w szpitalu. Dla mnie to oczywiste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo to podrzuc tu jakies dobre przetworki 🙂
ona ze mamy wozek sobie wybrac i potem ona z karolem pojdzie go zamowic itd.... oni kase maja 2 pensje i emerytura komendanta policji to wiesz 😜 heh tylko ona jest zabobonna i wierzy w te wszystkie pierdoly.... zalosne ale co zrobic.. ehh przeciez jak by ona sie dowiedziala ze juz mam wszystko mprocz wozka i lozeczko bedzie stalo jak tylko karol przywiezie od moich rodzicow to by przezywala z rok.... aahh szkoda slow na te tesciowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu a jak byście poszli razem na basen czy nad jeziorko? Może wtedy byś się lepiej poczuła i jakoś odciążyła plecki? Na pewno mu przykro i pewnie teraz widzi , że miałaś racje jak mu mówiłaś, że jego znajomi są nie teges. Poza tym co za auto oni mają..Z tego co wiem to większość aut jest 5cio osobowa 🤔 Ale ja znam takich ludzi..Ja to bym się wstydziła tak komuś powiedzieć. Kombinowała bym jakiś drugi kurs czy coś żeby wszyscy pojechali.
A z takich chamskich tekstów:
Siedzi sobie moja rodzina z tym łbem od dachu i piją wódke. I on rzucił żartem...Takim, że mnie zamurowało 🤨 Mówi do mojego ojca tak:
Panie Badziąg! A nie...Zapomniałem.Przecież jaki z Ciebie pan. Bo jak ty byś był pan to jak by dziady wyglądali? 😠 Powiedziałam mu na głos, że to akurat w ogóle nie było zabawne, ale miałam ochotę rąbnąć mu w kły i za drzwi wystawić...Tym bardziej, że mój tato ma prawie 60 lat a on dopiero 30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ja to już nie wiem jak się przygotowa do tej glukozy bo wszędzie co innego piszą 😮
,,u wszystkich ciężarnych między 24 a 28 tygodniem ciąży należy wykonać test doustnego obciążenia glukozą (50 g) i oznaczyć stężenie glukozy we krwi w 60. minucie – przy wykonywaniu tego testu bez znaczenia jest pora dnia i czas jaki upłynął od ostatniego posiłku ( tzn. że ciężarna nie musi być na czczo i wykonuje się oznaczenie poziomu cukru tylko w 60. minucie po doustnym zażyciu 50 g rozpuszczonej w wodzie glukozy – dla celów tego testu nie ma potrzeby wykonania oznaczenia poziomu cukru na czczo, do czego często nakłaniają laboratoria).,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...