Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam dziewczyny 😁
a nam się rano plany zmieniły słoneczko wyszło i pojechaliśmy 🙂
przed chwila wróciliśmy :P zwiedziliśmy Sobie Wisłe, Ustroń, Szczyrk =))
Alee fajnie było tyle że jestem teraz padniętaaa ;D
Wkońcu jakiś dzień poza domem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spuchenity nadal patrzy sie tylko milosiernie tymi oczkami na mnie a ja nie moge mu nic pomuc 😞 biedny musi jakos wytrzymac do tego piatku lezy tylko i spi a ja co chwilke go ochladzam woda bo golgota u mnie dzis straszna ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loliczku taa pościel jest cudnaaa 🙂 rożek też 😁
ja znów was musze zostawic jeszcze do Biedronki na zakupy musimy skoczyć :P
jejku mój jutro cały dzień do pracy + nocka znów będzie nudaaaa jak nic 😁
Odezwe sie póżniej ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta chyba bardziej mi sie podoba i do rozka pasuje 😁

http://www.babyabcd.com/products/asaa/

Ale ona kosztuje 20 funtow i tak wlasnie patrze czy na allegro nie mozna jakos taniej wychaczyc ale szukam i nie moge takiej samej znalesc ;/ bo wiadomo ze oni to tutaj sie cenia jak nie wiem co ;/ z takimi zeczami zamawiaja z polski i zarabiaja na tym ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOoo znalazlam ale nawet taniej tutaj wyjdzie niz jak bym zamowila z allegro 😉

http://allegro.pl/item1123599006_3_cz_aplikacje_posciel_dziecieca_90_x_120.html

Musze do tego jakis ladny kij z szmatka znalesc 😁 heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI pościelka ładna ,ale rożek bardziej mi się podoba gdzieś na allegro widziałam identyczne zestawy pościelki całej z ochraniaczami itp .super efekt całość daje.....co do ciuszków to piorę potem prasuję układam w siatkę mocno zaklejam i do kartona....już jeden taki mam zapakowany.....resztę chyba jutro ,bo ciuszki nie zdążą wyschnąć ,wiec pościelki dopiero jut wstawię ,bo nie mam już gdzie wieszać....Loli myślę,że też mogłabyś już prać i je spakować od razu do przeprowadzki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sioperka chyba bede musiala isc do sklepu i kupic wlasnie jakis proszek do prania i sie wziasc za robienie prania wlasnie.
No zauroczyla mnie ta posciel ale za caly komplet sie troszke licza 150 funtów masakra ale kupie chyba tylko 3 zestawowy ten komplet + rozek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli no od pcz ątku myślelismy ze sy nek, bo i po brzuszku bylo bardziej widac na chlopczyka ale co tam. Ważne ze zdrowe 🙂 Sliczna posciel, ja trafilam w sklepie duuuużo taniej niz na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Sioperka pamiętam własnie haha 😁 Kurcze ale taka słodziutka ze rany 🙂 Wogole zauważylam przed chwila pierwsze rozstepy na brzuchu wiec dawaj wiaterek!!!! Mam je akurat przy dziurce od kolczyka wie c pewnie przez ta dziurke sie zrobiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 takie malutkie. Kurc ze no wlasnie przez tego kolczyka zakichanego :/ yh.. ale no nic bee smarowac 🙂 Aaa i dostałysmy dzisiaj od babci mojego , tak strasznie milusi kocyk i maskotke prosiaczka 🙂 Cudaśne wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm zazdroszczę u mnie większość rodziny staroświecka i mają swoje zabobony ,że dopiero po urodzeniu można coś kupić i nam dać dla małej..... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Eluska a jak tam u ciebie z torbą do szpitala pakujesz pomału czy jeszcze nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee jeszcze nie 🙂 N O U MNIE TEZ NIBY ALE NP> MOJA MAMA JAK COS ZOBACZY SŁODKIEGO TO PISZCZY I TAK KUPI 😁 A torbe to bede pakowac dopiero w sierpniu 🙂 Mam czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...