Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eloite napisał(a):
ja mam właśnie malutko tych 56 i zastanawiam się czy nie dokupić ewentualnie..
kobieto ja tez cały czas myslałam że ma m za mało a teraz stwierdziłam ze troche przesadziłam.pozatym co chwile ktos cos przynosi w prezencie.mojim zdaniem z 5 bodziaków,i 5 pajacyków wystarczy.przynajmniej tak jest w mojim przypadku 🙂wybrałam te które są łatwe do załozenia i wygodne dla gabi a reszta odrazu odłożyłam na bok,niezamieżam jej meczyć tylko dlatego że dlamnie sie podoba jakiś ciuszek olać to,to dla niej ma być wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. dzwonilam do lekarza zeby sie dowiedziec co i jak jakbym do jutra nie urodzila bo sie nie zapowiada. No i mam jechac jutro tak kolo 14.30 ona mi zrobi usg i przebada i powie czy mozna czekac czy nie. Tzn jej córka. 😁 a moja lekarka ma teraz cesarke wiec sie nie dodzwonie ale mam zadzwonic pozniej i tez z nia ustalic. I wychodzi na to ze mam 2 lekarki w dwoch innych szpitalach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Zalezy wsumie jakiego stopnia jest ta zoltaczka u mnie na jakies 2 dni po porodzie troszeczke sie jej kolorek na buzi zmienil ale przeszlo 😉 nawet zoltaczki kochana nie miala a pepek odpadl jej po 4 dniach 🙂
nas też wypuścili ze szpitala,ale musimy cały czas kontrolować.szczerze mówiąc wolałabym zostać dłuzej w szpitalu i mieć spokój a tak cały czas martwie sie czy wszystko jest ok.teraz znów musze umówić sie na wizyte,na kontrol tego cholerstwa 😞 😞a pepus unas jeszcze sie trzyma 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska 90 co do łożyska ja nie miałam żadnego zastrzyku w udo ani znieczulenia w kręgosłup i wogóle nie wiedziałam że urodziłam łożysko pytałam się położnej kiedy go urodze a ona mówi że już ma je dawno w ręce... także każda inaczej czuje "rodzenie łożyska"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela kochanie ty moje 😞doczytałam własnie 😞 😞 😞przykro mi bardzo,ten twój facet to widze tez zero odpowiedzialnosci 😞 😞niech spada 😠 😠a ty zobaczysz ze sobie poradzisz.wiem ze jest ci bardzo przykro i ze czujesz sie samotna 😞ale jusz niedługo bedziesz miała swoje małe szczescie i swiata poza swoja kruszynka niebedziesz widziała a twój facet na was niezasłuzył 😠najtrudniejsze sa pierwsze dni 😞 😞po porodzie,przynaJMNiej dlamnie było ciezko,ale z kazdym dniem jest coraz lepiej,wiem ze jestem sama i ze musze liczyc tylko na siebie i radze sobie i jestem z tego dumna 😎buziaki i oklasek odemnie na pocieszenie ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czekoladka jakos damy rade z mała 🙂 przeciez dwie babki to nie jedna 🙂 poza tym mam Was 🙂 i naprawde wiem ze moge sie wyżalić itd 🙂
Gratuluje kolejnej wrześniówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dobrze że o tym mówisz,trzeba mówic żeby było lzej na duszy,a najlepiej jest sie wygadać takim właśnie osobom neutralnym jak osoby na tym forum 🙂 🙂ja tez to przechodziłam i też wam sie żaliłam za co jestem bardzo wdzieczna,bo gdyby nie wy to chyba bym świra dostała,zobaczysz bedzie dobrze 🙂maleństwo pochłonie cie bez reszty 🙂niebedziesz miała czasu sie smutać,bo jak sie jest samym to jest cała masa obowiązków,ale powoli ,krok po kroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...