Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ela spokojnie to jeszcze nie skurcze 😉 Pewnie, że będę dawać znać. Przysiady robiłam 😜
Pojadę odebrać wyniki badań żeby wszystko mieć już przy sobie i zaczynam próbować wszystkich technik przyspieszających 😁
I jeśli dziś pójdę na porodówkę to tylko wtedy gdy będziesz mi towarzyszyć 😉 😜
więc bierz się do roboty 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 🙂 jeszcze skoczyłam małemu dokupić te pajacyki, słodkie takie że hej 🤪
a ponieważ poszłam do tesco to na pajacach się nie skończyło 😜 wróciłam tak obładowana, że normalnie nie wiem jak doszłam 😁
i teraz ledwo stoję na nogach, brzuchol twardy i w pipce mnie kłuje 😜 idealnie, żeby rozpocząc małe ćwiczonka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂
Laurana ja się obudziłam ze skurczami już co 3-4 min, jak były co 2-3 pojechaliśmy do szpitala.
mam pytanie co z Aga?? nie mam czasu siedzieć na kompie wcale i nie sledze forum jak kiedyś ☺️, bo cały czas jestem sama 😞 dajcie znać proszę jak tam nasze ropakowywujące się brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Adze na razie cisza.
Eluś, ja mam normalnie skurcze od dluzszego czasu 🙂 dlatego za bardzo nie przejmuje sie jak mi sie nowe pojawiają, miałam bardzo silne koło 3, poszłam spać żeby sie wyciszyły, bo mój ma jutro obrone mgr więc wolałabym mu dać dziś spokojną noc 🙂 jak sie obudzilam to nadal są, tylko bardzo żadko, tzn, co pol godziny, czasami wpadnie jakis co 15 minut, niektore są silniejsze, a niektore po prostu zauważam,że mi brzuch twardnieje. Dopoki sie nie zrobia co 5 minut to nie zamiezam sie nawet z domu ruszac 🙂 tak więc tylko pytam, bo co pol godziny to chyba tylko te przepowiadajace, ale jak wiadomo każda ciąża jest inna 🙂 a Ty Eluśka odpoczełas??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałam żadnych objawów 😞 wzięło mnie w nocy i tyle 😜 tzn. ja juz byłam po terminie i chodziłam na ktg co 2 dzień i rano wyszły mi skurcze na zapisie co 10 min ale ja ich nie czułam wcale 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluśka mi mycie okien nie pomogło 😞 a podobno jestem na zakręcie od jakiegoś czasu...
Arana podobnie jak Aga nie miała żadnych objawów a na dodatek lekarz na ostatniej wizycie powiedział jej że jest jedną z tych pacjentek które przenoszą, bo szyjka twarda, rozwarcia brak i nie widać żeby miało się to zmienić...a tu proszę wzięła się dziewczyna za szorowanie fugi między płytkami podłogowymi i urodziła 🙂 miała piękne skurcze od wieczora a dopiero wieczorem następnego dnia pojechała do szpitala i mały się urodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...