Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde Anulka tez chce te butki 🤪 🤪 🤪 🤪 jeszcze za taka cene ehhh, ciuszki spoko.
A czym ona go kami hmm jakimis sztucznymi mlekami, i powiedziala mi ze juz zaczyna mu dawac normalne jedzenia ale daj spokoj 3 -miesieczne dziecko i 9 kg 🤪 🤪 krzywda jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosc mało ale to od kilku dni w sumie.
Jezeli chodzi o jedzonko to zalezy od mamusi.
Można spokojnie wprowadzac od 3 miesiąca inne jedzenie np. jakies musy warzywne itd ale dobrze jest to robic samemu a nie kupowac poza tym oczywiscie stopniowo i nie wszystko na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dajcie spokoj, jej tesciowa jest polozna no to ona wszystko wie najlepiej, do mnie non stop jakies glupie porady, zebym oliwki zwyklej nie uzywala bo jej wysuszala skore w ciazy jak smarowala brzuch i jej platami skora zchodzila lol uzywala jakiegos johnsona a one podobno kulawe 🥴 i mi doradza ze najlepsze jest oliwka w zelu i nic innego lol i mozesz jej gadac ze nie kazdy tak ma itp, ale ona nadal swoje masakra jakas, dreszcze mam jak musze sie z nia zobaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska tez uzywam bambino 😉 jest boska.
Ale wiesz wkurwia mnie to jak ktos ci cos pierdoli zaprzeproszeniem jak bys nigdy nic nie wiedziala o dzieciach i pojecia o nim nie miala , a jak jej mowie non stop WIEM,WIEM,WIEM to jeszcze a z kad to wiesz bozzzzzeee OD MAMY!! to ona aha od mamy chwila ciszy i zaraz a dajesz jej jakies witaminy milion pytan ze juz trzeba dawac czy cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...