Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite napisał(a):
Ej a dziewczyny jak to jest jak się np. z depilacją nie zdąży w domu? ☺️ trzeba poprosić czy położne same oferują?

ja się sama ogoliłam,ale nie przed samym porodem,tylko jakieś 3-4 dni wcześniej,pamiętam jak w szpitalu mnie wzięła położna na lewatywę i powiedziała,że pierwsze lewatywa,a potem mnie ogoli,a ja na to,że jestem ogolona,ale nie dzisiaj,tylko troszkę wcześniej,ona popatrzyła i powiedziała,że jest ok 🙂 goliłam się co kilka dni,bo nie wiedziałam kiedy mnie złapie. ale szczerze? jak wody odejdą to do około godziny powinno się znaleźć w szpitalu,więc jeśli jest taka możliwość to można jeszcze wtedy się golić-ja się myłam,siedziałam jakiś czas na wc żeby większość wód została w domu a nie w aucie na siedzeniu 😁 a jak się zaczną skurcze co około 6 minut to wtedy (przeważnie tak zalecają co tyle minut) się jedzie do szpitala-jeśli poczujecie mocniejsze bóle brzucha powtarzające się regularnie co jakiś czas to też można się ogolić i zdążyć przed porodem,więc spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
no, tylko golenie się z takim brzuchem to niezły wyczyn, pamiętam, że nieźle się namęczyłam przy tym goleniu 😉

ja też się zastanawiałam jak to zrobić,ale dałam radę,najlepiej się golić na spokojnie jak jeszcze nie ma bóli i pośpiechu,jak potem włoski odrosną,to można powtórzyć i tak do porodu-ja tak nabrałam wprawy w "brzuszkowej depilacji" i nawet jakby mi przyszło wtedy rano po odejściu wód się ogolić,to dałabym radę 🙂 ja teraz mój poród wspominam na wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka napisał(a):
no, tylko golenie się z takim brzuchem to niezły wyczyn, pamiętam, że nieźle się namęczyłam przy tym goleniu 😉


No ja właśnie mam z tym problem. Mam wielki brzuch i ciężko mi to robić w miarę systematycznie..
A boję się, że mogę nie zdążyć wydepilować się w domu i wtedy nie wiem czy mam sama o to poprosić czy jak.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Mufka napisał(a):
no, tylko golenie się z takim brzuchem to niezły wyczyn, pamiętam, że nieźle się namęczyłam przy tym goleniu 😉


No ja właśnie mam z tym problem. Mam wielki brzuch i ciężko mi to robić w miarę systematycznie..
A boję się, że mogę nie zdążyć wydepilować się w domu i wtedy nie wiem czy mam sama o to poprosić czy jak.. ☺️

ja sobie postawiłam na pralce lusterko i tak się goliłam kontrolując w lusterku co i jak, bo brzuszek też miałam dość spory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Mufka napisał(a):
no, tylko golenie się z takim brzuchem to niezły wyczyn, pamiętam, że nieźle się namęczyłam przy tym goleniu 😉


No ja właśnie mam z tym problem. Mam wielki brzuch i ciężko mi to robić w miarę systematycznie..
A boję się, że mogę nie zdążyć wydepilować się w domu i wtedy nie wiem czy mam sama o to poprosić czy jak.. ☺️

ja też miałam pełno obaw-co będzie jak zrobię to czy tamto na porodówce..a tam dotarło do mnie,że te kobiety już nie jedno widziały,dla nich to codzienność i nie trzeba się wstydzić bo w końcu one też kobiety,pewnie też przez to przeszły i rozumieją...
jeśli nie zdążysz się ogolić,to zapytaj położnej czy Ci to zrobi...
ale zostało Ci kilka dni-ogól się na spokojnie w domu,np.jutro przy kąpieli i może to wystarczy,bo ja też miałam "kilkudniowy zarost" 😁 i nie trzeba było go poprawiać,a jakby co to w szpitalu napewno Ci pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja tez juz na nogach wlasnie przed chwilka, nakarmilam mala i przebralam.
Jestem zla na caly swiat wkurwiona i wogule.
Moj wczoraj wyszedl nachwile do kolegi i co ???? NIE MA GO DO TEJ PORY, telefonów nie odbiera ani nic. Wkurwiona jestem na maxa na niego nie wiem czy sie cos stalo czy cos ehhh te chlopy.
A niech sie nawet do mnie nic dzis nie odzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Eloite no ale co on moze powiedziec? najebał sie az tak ze do domu wrócic nie dał rady ? nosz kurwa bez przesady, mogl chociarz esa napisac jaka jest sytuacja, a nie ze ja sie martwie jeszcze tutaj w takim miescie to róznie bywa, a niech sie mu cos stalo albo cos kurwaaaaa maccc jak te chlopy nie mysla.

Hmm Eloite nie dobrze, kurde moze do lekarza sie wybierz? bo przecierz jak cie zlapie kochana to z kad ty sily wezmiesz na poród ?

[URL=http://img269.imageshack.us/i/image018zc.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6400/image018zc.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mamą. ale jeszcze w nocy próbowałyśmy to jakoś załagodzić.
być może póki co to osłabienie po nocy i jak pokuruje się dalej będą jakieś efekty..
z 2giej strony zamówię lekarza i dokładnie wiem co on mi powie, zwłaszcza, że nic nie przepisze, żeby leki nie przeszły przez łożysko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite, a masz temp?? jesi tak to sie nawet nie zasatanawiaj i dzwon po lekarza, bo gorszy dla Dziecka jest wirus niz leki.
Super ze Perełka zaczeła rodzić 🙂 Ja probuje mojegosynka przegadac, bo tatus juz po obronie (ocena koncowa 5 🙂) wiec Mały niech sie rusza na ten swiat 🙂 ide na jakies sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...