Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ojj przeziębienie cię dopadło bidulko ty ,na początek zabraliśmy je do parku miniatur były zadowolone ,bardzo go polubiły a ostatnio córka pytała się czy jak się dzidzia urodzi czy może do niego mówić tata,aż miło się zrobiło,teraz przezywają i ciągle pytają kiedy dzidzia się urodzi ,w tamtym roku jak poroniłam to też to przeżywały i do dziś pytają dlaczego,za chwilkę jade po nich do szkoły a coś mnie ten brzuch boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztusznie... bebilonem comfort na kolki... ehh
na spacerze cisza kupilam gotowe miesko i sobie zrobilam 🙂 hihi karol dupek obiad tez bedzie mial 😜
hehe
moja mama dzwonila setki glupich pytan i jej sie oberwalo... ale wku mnie pytanie "no ale co mu jest??" 😮 no kurwa jak bym wiedziala to bym mu pomogla 😞

juz mysllalm ze zeby 😜 eheh ale przeciez to nie mozliwe on za maly jest 😜
kupilam plantexduo na koleczki zobaczymy czy to bedzie chcial pic 😉moze akurat mu pomoze bo viburcol wykupal 😮

ja tego olejku dalam rade 1 lyzke... 2 juz pociagla za soba wymioty...TO JEST NAJOCHYDNIEJSZA RZECZ JAKA MIALAM W BUZI 😜
BEZ PODTEKSTOW ZBOCZONE MAMUSKI!! 😁 ☺️
wiec polecam malenka buteleczke i z gwinta pociagnac to tego wiecej Ci wejdzie a to jest ok 3 lyzki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha no i z tym lezeniem na brzuchu... ja jak lezalam 2 tyg po to bolalo... a teraz sie z przyzwyczajenia nie klade, ale jak bym sie polozyla to chyba po sekundzie bym usnela tak by mi dobrze bylo 😜 haha

jak sie karmi to lepiej nie klasc sie na brzuch bo cycki ucisniesz, i to sposob na pozbycia sie laktacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Anulka za rade. 😉 ty to widze ze swoim codziennie na spacerki chodzisz 😉 dlugie je robisz ??
Kurde Anulka ja chce takie buciki jak ty kupilas sobie 😞 😞 jezu jak je zobaczylam to sie zakochalam i mowie do niego ja tez chce takie a on do mnie zamow sobie 😁 a ja tak z kad z brzuszka 😆 😆 😆 duzo za nie dalas ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogule spotkalam sie wczoraj z kolezanka nachwilke na spacerek i ona ma synka który ma 3 miesiace i wiecie co jak go zobaczylam to az sie przestraszylam wielkolud na maxa 🤪 ja nie wiem co ta kobieta zrobila z wlasnym dzieckiem czy ona nie widzi jak jej dziecko wyglada taki gruby ze szok on ma 3 miesiace a wazy 9 kg 🤨 🤔 🤪 buzie to on ma taka gruba ze az szyja mu wychodzi druga ale to az wstretnie wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mamuski ja juz wrocilam z zakupów i w sumie nic takiego nie kupiłam a 100 poszła :/
Pisałam rano z Sebastianem troche, pytał sie co u mnie itd. ehh..
No ale ciii...
Ania nie denerwuj sie bo to małemu sie udziela i dlatego płacze ciągle. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Anulka tez sie boje ze jak moj pujdzie do pracy to sie dopiero wtedy zacznie 😞 teraz mi pomaga i wogule mam czas sie isc wykapac , zrobic pranie itp.
Ale nie wiem jak to bedzie z codziennymi obiadkami ? hmm bede musiala jakos dac rady, bo jak moj bedzie wracal z pracy no to co kanapek przecierz mu nie dam.

Eluska tak to wlasnie jest wsumie nic nie kupisz a kasa leci nawet niewaidomo gdzie ani nic.
Kurde jaka ja mam ochote isc na zakupy i tak pozadnie zaszalec kupic sobie tyle zeczy ze szok.
A przydalo by mi sie dosc sporo, jak bym miala zrobic liste to ufff .
No ale kurde wszystko takie naciagniete.
A i ja juz normalnie wciskam sie z mojej rurki z przed ciazy, ale szczerze jakos nie jestem zbytnio z tego zadowolona.
Bo podobalo mi sie jak mialam troszke cialka, i jak to moj mowil bylo za co chwycic poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz nie mam w czym chodzic a rzeczy kupowałam do szkoły a nie dla siebie 😞 Tez bym chciała pojsc i wydac kupe kasy na siebie tylko ze po pierwsze pewnie więcej bym kupiła małej a po drugie nie mam kasy zeby wydac 😁
No i problem rozwiązany 😜
Loli ale pewnie CI troszke ciałka zostało to wystarczy normalnie jesc jak nie chcesz stracić na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Eluska no ale wlasnie w tym zecz ze musze uwazac co mam jesc , teraz zero smazonego ani nic w tym stylu staram sie jesc czesto , podjadam tez non stop bo moj zoladek jest chyba lekko rozepchany 😁
No ale wiesz chodzi za mna jakies KFC albo pizza ;( no ale niestety nie moge, i jem jakies kanapki, ziemniaki rybe z piekarnika :/ makaron z cukrem takie lekko strawne zeczy i ciezko wlasnie cos na wadze przybrac z taka dieta cycuchowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on moze az tak nie ryczy tylko ze na rece chce... a ja nie bede go nosic wiecznie 😞 a po brzuszku mu jezdzi zee uhh.... chyba to nosidelko na kolki siora musi dac wczesniej nim na chrzciny 😮
kurde ale chmurzyska.. bedzie burza jak nic... znowu 😞

noo yy 80 zl dalam...
kupilam spodnie.. 50zl koszmar... zadne nie pasowaly 😞 jak w nogach super to w pasie male jak w pasie ok to to nogawki szerokie... ehh ale sa w praniu bo one sa ciemne i beda farbowac.... ze sciagaczami na dole
sweterek 35 dluzszy o taki
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e06a20a42032097e][IMG]http://images47.fotosik.pl/342/e06a20a42032097em.jpg[/IMG][/URL]
i kurtke 170 taka wyjsciwa... bo sportowa mam...o taka
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=abe661555ed33749][IMG]http://images45.fotosik.pl/343/abe661555ed33749m.jpg[/IMG][/URL]


i do gwiazdki wystarczy... 300 zl poszlo jak nic 😞 😞 ale w czym chodzic musze 😞
a ta husta kasiu to patrzylam... ponad 100 w sklepie 😞
a to i tak na teraz bo potem on bedzie za ciezki....

loli a ta znajoma to normalna?? co ona daje mu jesc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...