Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłysmy obie...
Niby mała zdrowa i wogole i nie wiedza co jej jest.
Chcieli zostawic na obserwacji albo jakby sie powtorzylo to przyjechac
Stwierdzilam ze jak sie cos powtórzy to przyjedziemy
no a tak to nic nie wiem
teraz mnie zdziwilo bo jka ja uspialam to zasnela jak jej brzuszek masowałam
ehh niby od czego ja boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli jak bym siebie i karola widziala.. ehh damy rade 😘 bo w sumie karol jak wroci to jego pomoc polega na rozlozeniu lozka posprzataniiu po kapieli malego i pozmywaniu... bo maly spi.

Elus a nic zadnych lekow ci nie zapisali?? moja kumpela mi mowila wczoraj ale zapomnialam ci mowic ze ona dostala kropeli co dodawala do mleka i to zageszczalo... to nie wymiotowal juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tej mój mąż się postarzał 🤢
go juz nawet niczym zachęcić nie idzie 😞
mówi mi kiedy zejde z komputera
to ja mu mówie ze może jakoś mnie zachęci i zejde zaraz
a on co mi na to 🤢 : to ja se zaczekam aż zejdzieszz 😞

0 jakiejs kolwiek pomysłowości poprostu nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki 🙂
Nadrobilam wlasnie zaleglosci i padam.
Maly dzisiaj dal mi czadu, caly dzien nie spal i tylko wymuszal placz zeby sie nim interesowac. Nic nie moglam dzis popracowac. Mysle ze to przez leki ktore dostal dzis pierwszy raz.
Musialam zbadac mu tsh bo mialam w ciazy niedoczynnosc tarczycy wiec jemu trzeba bylo zbadac i przy okazji zlecila pediatra morfologie bo mialam anemie ciazowa. I okazalo sie ze morfologia u Kubusia tez wyszla niefajna. Nie sa te wyniki jakies bardzo zle, ale hemoglobina za niska i krwinki czerwone tez. To te najwazniejsze czynniki. I dostal żelazo w kropelkach i kwas foliowy w tabletkach. I przez miesiac. Dzis podalam mu pierwszy raz. I babka powiedziala ze po żelazie moze go brzuszek boleć, może mieć zatwardzenia lub robić zielone kupki. Także mam obserwowac te kupy i jak sa zielone to zmniejszac dawke. I stopniowo wdrazac, zeby organizm sie przyzwyczajal.
Szkoda mi go ze tak sie meczy biedny. W koncu 2 godziny temu zasnal i narazie spi. Czekam az sie obudzi na kapielke.
A dzis w nocy o malo zawalu nie dostalam. Wczoraj o 22 poszedl spac, wiec liczylam ze tak 3-4 wstanie. I obudzilam sie wpół do 4 bo cisza taka, ide do łóżeczka sprawdzić i patrze ze go nie ma. Jezu gorąco mi sie zrobiło, wróciłam do łóżka bo myśle może zapomniałam że go do nas do wyrka wziełam, ale tam tez go nie ma. Wracam do łóżeczka, zapalam swiatlo i patrze no kurwa dziecka nie ma. Odkrywam posciel a on bidny w nóżkach leży cały zakryty posciela. Tak sie wiercil ze az w nogi sobie "poszedl". Jejku myslalam ze zejde na zawal. I wstal dopiero o 6, a ja co chwile chodzilam i sprawdzalam. Nie wiem jak dzisiaj zasne, bede go pilnowac chyba cala noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja za to juz walila głowka w drabinki w lozeczku bo sie jakims cudem dostala z polowy lozeczka pod same drabinki i wlozyla tam glowke prawie..
ehh Iwwwa ja tez bym zawalu dostała ale wole to niz jak dziecko przestaje oddychac
Ok ide sie myc i lulu
slodkich snow mamuski i dla Waszych dzieciaczkow tez :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja sie juz obudzilam bo mala sie wieci jak cholerka ale jeszcze cos tam sobie dosypia czekam juz z zagotowana woda na placz o jedzenie 😁
Moja wczoraj zasnela okolo 22 i obudzila sie o 3 no i teraz czekam az sie obudzi.

Ehh Anulka moj ten tylko po kapieli sprzatnie, czasem da jej jesc jak go poprosze albo zmieni jej pampersa. Ale o wszystko trzeba sie prosic- nie ma tak ze cos sam.

Ostatnio polecialam do sklepu kupic sobie butki no i nie chcialam jej zabierac bo nie wiedzialam czy w tym sklepie jest winda a dzial z butami na pietrze mojemu sie nie chcialo jechac, a wiec zostal sam z mala 🤪 szok normalnie wsumie tylko godzine mnie nie bylo ale masakra, nie moglam sie na niczym skupic pierwszy raz taki bedz dziecka, jak wrocilam to zdyszana bieglam prawie do domu i tylko myslenie czy wszystko ok. Doszlam do wniosku ze juz wole isc z dzieckiem niz jechac sobie sama 🙂

A czy wasze dzieci spia na koncu łózeczka? tak jak jest niby wskazane? Bo pamietam jak przyszla do mnie polozna i ona akurat spala w lozeczku a ona do nas jezzuuu dziecko ma na dole spac-bo to niby ta smierc łózeczkowa 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz jezstem 😜
i dokladnie jak opisywalas bartka to karola widze... oni to by sie dogadali 😜 htehe

A co do tych zxakupow, to ja tez jak ktos malego pilnuje a ja mam isc to BIEEEGIEEEEM 😜 i szybko do domu 😜

A moj spal od 9 do 3, potem o6 pobudka i stadardowo kima z mama do teraz 😜

a co z tym spaniem na dole bo nie czaje...

Iwwa a moze mu spraw taki spiworek... bedzie przykryty ale sie nie skulnie...i bedziesz spokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie ostatnio taki buciki kupilam , nie widac super efektu jak naprawdw ygladaja bo ta kamerka jest do dupy :/ a moj telefon juz na maxa sie zrabal..

[URL=http://img534.imageshack.us/i/mojezdjcie1a.png/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3034/mojezdjcie1a.png[/IMG][/URL]
[URL=http://img839.imageshack.us/i/mojezdjcie2y.png/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/429/mojezdjcie2y.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...