Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja dzis sprawidzilam ile mam pokarmu w piersi, tak poki leci normalnie i wyszlo mi kolo 20 ml po 4 godzinach przerwy 😮a Mój zjadl dzis z butli 120ml. Ja bym mogla z nim nawet clay dzien siedziec na cycu, gdyby tylko przybieral, a tu figa, probowalam tak przez dwa tyg i efekt taki ze dziecko niedożywione 🤢 🤨 I jak go zaczealm dokarmiac to coraz bardziej mi pokarm zanika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurana jeśli chcesz podtrzymać i stymulować laktację zakup sobie kateter do karmienia. To jest taka sonda, którą podajesz dziecku pokarm sztuczny podczas karmienia naturalnego. Ja dostałam go na wizycie w poradni laktacyjnej. Skutek taki, że pokarmu faktycznie więcej ale i tak nie nadążam za moim synem. Ja na początku ściągałam 10 ml dziennie z obu piersi. Ostatnio jak ściągałam to już nawet za jednym razem 50 ml z jednej. Ale znowu chyba kryzys mam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Eluśka pozwolili wam jeść nabiał? ja mam zakaz bo mała ma na coś uczulenie...buzia w krostach...a pomidor to silny kolkowiec tak jak owoce importowane i kakao.
moje menu ogranicz się do kilku liści sałaty na tydzień, chudej wędliny, bułek, jabłka, marchwi, bananów, buraków, mięsa gotowanego lub na parze i koniec

a na laktacje biore leki homeopatyczne ricinius communis 5ch skuteczne bo wcześniej nie starczało mi pokarmu a teraz się najada a kosztuje to ok 7zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki 🙂

ja sie przespałam chwilę bo strasznie jestem słaba przez to chorubsko 😞 czuje się jakbym miała piorunująca gorączkę, mierzę i co 36 ,3 chyba przez ten nos przytkany tak mi sie zdaje 😮 ledwo dycham normalnie.
Niunia też ma dziś śpiący dzień.
Widziałam ze rozmawiałyście o karmieniu my na razie dalej na cycu jedziemy często je ale na wadze przybiera ładnie => taki mały borsuczek się zrobił 🤪 nic tylko ciumać (a matka chora i nie może => DRAMAT!) 😞 😞
Zarejestrowałam ją do szczepienia wreszcie, na czwartek, już się boję 😞 ona jest taka mała panikara, jak płacze to mi się zaraz zachodzi 😞 ostatnio wsadziła sobie palec do nosa i za szybko chciała wyciągnąć i się chyba podrapała płacz był nieziemski a łzy jak u krokodyla 😞
oooo już ją słyszę, idę przewinąć kupsztala bo słyszałam że poszedł, bede późńiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ela no to współczuję 😞 a odstawiłaś młodego od piersi? podobno można karmić do tej temperatury. moja leży w łóżeczku najedzona jak bąk i patrzy na latające króliki 🤪
o i czkawkę złapała, i oooo już woła mamę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
Ela mi polozna powiedziala ze mozna karmic do temp. 37,5. bo tez nie moglam jak mialam nerki zalatwione to taka temp. wykluczyla karmienie.
ja zaraz zmykam do dentystki na wyrwanie zeba i zaraz chyba popuszcze ze strachu. ale wczoraj juz nie wytrzymalam i wzielam 2 ibupromu. i dzis rano tez. teraz sciagam i wylewam. ach glupiego robota. ale mysle ze na wieczor juz mu dam. minie 12 godzin i kilka razy sciagalam wiec chyba juz nie mam w organizmie tabletek. jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi lekarka powiedziała jest jak jest ponad 38,5 to odstawić od piersi 🤢 kurdę i bądź tu mądry 🤢
lecę szykować kąpanko 🤪 powoli bo mi trochę schodzi jak jestem sama
jak ja nie lubię tych Dawidowych 2 zmian 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze lecze moje zatoki yhh ;/ ;/
kiedy mi to wkoncu minie to ja nie wiem
Byliśmy dziś na spacerku z małym jak zwykle sobie spał 😉
Póżniej poglądałm chwilke Tv jak mały spał
przed chwilą byłąm u znajomej oddac notatki któe mi do skserowania dała
no i zaraz czeka nas kąpiel 😉
i tak ciągle coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
Co kraj to obyczaj...

racja 🙂
moja młoda już wykapana nawitaminowana i śpi a ja idę jeść bo głodna jestem jak dzik, i czekam na Dawida, kurcze jakbym wiedziała ze się nie obudzi to bym się poszła wykąpać i tez bym się położyła spać już bo ledwo widzę tego kompa 😉 no ale 🤢
miłego wieczorku brzusie (gad demet 😉 ach to przyzwyczajenie ) MAMUŚKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...