Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojej, dziękujemy ☺️ ☺️ 😘
Ja sama mam ją ochotę schrupać czasami 😜 Najfajniej mówi "aguuuu" ale tutaj akurat nie powiedziała...
A to Aguś Ty czy Michał jesteście alergikami, że malutka też?
Ja też chyba będę musiała mleczko jej zmienić na NAN sensitive ale to podobno niedobre jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki,
az nie wierze ze udalo mi sie wejsc na brzucha. Koszmar jakis. Ale przynajmniej was czytalam caly czas wiec chyba w temacie jestem

Martini cudenko ta Twoja Wiktoria, super sobie gaworzy.

Loli Ty sie tam czasem nie przeziebiaj!!! U Ciebie tez bialo?

Dzis mi mały w nocy troche pokasływał, przynajmniej mój tak twierdzi bo ja jakims cudem nic nie slyszalam. Ale obserwuje go w dzien i cisza. Teraz spi juz 4-tą godzine wiec moglam popracowac, sprzatnac chate i obiadek zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde blade mać mam coraz mniej mleka. Chyba przez to, że on ciągle cyca nie chce i wypluwa jak mu sie przypomni ze istnieje butelka i mi zanika.
Pije znow herbatke na laktacje wiec troche wiecej juz dzis mam. Jak tak dalej bedzie robil leniuch jeden to calkiem zrezygnuje z cycka, bo bez sensu ze ja produkuje na sile a on nie chce. Bo jak zaczne sciagac i dawac z butli to i tak zaniknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dla mnie to tez koszmar wyjsc bez niego. Wczoraj z siora poszlam do tesco, zaledwie 20 min mnie nie bylo a w glowie mialam juz 10 roznych historii co sie z nim dzieje.

Kurde a Twoj Franiu sie najada? I nie ubywa Ci mleka?
Acha i czy na laktacje to podobno pomaga piwo, ale tylko karmi czy zwykle alkoholowe tez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...