Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu, Dawid ma to samo:/ tylko nie doczytalam czy Twój tez sie tak zachwouje w dzien, czy tylko w nocy? bo moj w nocy to jakby nie to dziecko, co 10 minut budzi sie z placzem, ale da sie uspokoic smoikem, a dzis 4 czy 5 razy obudzil sie z takim rykiem ze nie da sie go ogarnac, nic do niego nie dochodzi, wygina sie placze, drze i wsyztsko od nowa. a w glowe to sie wali pare razy dziennie, jak kazde dziecko. mi lekarka powiedziala ze to nerwowka, moze od zebow, (twa to 4 noc, powoli przestaje widzievc na oczy , a ja dzis na nocke:/). no i musi spac z nami bo inaczej nie przejdzie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laurana on to robi juz 2 miesiace... i tylko w nocy.
a gorne zabki teraz mu dopiero ida....
Ale co zauwazylam... on sie buja jak dzieci co maja chorobe sieroca 😲 😲 😮 🤨
dzis jak wrocilam od dr to jak by mnie z rok nie widzial tak sie tulil i calowal mnie.... 😜 🙂 🙂 jak od notariusza wrocilismy to tosamo.... 🙃
on mnie nawet po nogach caluje 🙃 swirus 😜

A Wy jak z mieszkaniem? bo kupowaliscie nie? gdzie dostaliscie kredyt???

my mysle ze na moje urodziny to juz na swoim pelna para bedziemy 🙂 Iwa a ona nie wziela od metra tylko ceny..... my samo 4000 do skarbowki placilismy bo ona sie tym zajmuje w cenie....

buziole dla dzielnego Pawelka 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


laurana ja bym chetnie przeczytala o tych szczepionkach, maila masz w tabelce na poczcie na pewno. mam do ciebie pytanko jeszcze. jak ci sie x-lander sprawuje? masz jakies zastrzeżenia?
musze 20 stron nadrobic bo nie wiem co pisalyscie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! Nam rowniez ida gorne zeby i to 4 na raz. Nam doktor powiedzial ze bolesne zabkowanie moze byc spowodowane tym ze kosci za szybko skostnialy(mamy juz prawie zarosniete ciemiaczko). Szaleje w nocy, dzies na nurofenie, zelu na zabkowanie i ze smokiem sie rzucal, a nigdy smoka nie uzywal.
Ania ja tez mam x- landera i jestem zadowolona, choc jest to dosc ciezki wozek, ale mam pompowane kola i przednie obrotowe tak ze wszedzie wjedzie 🙂 Mamy model xa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawid ma o samo z tym tuleniem, ale podobno 8-10 miesiac to jest taki okres ze dziecko chce byc przy rodzicach bo sie boi, ze to norma.. maila przesle jak dojade do domu, wiec pewnie jutro wieczorem, bo dzis mam noc:/ a z xlandera jestesmy zachwyceni!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej jaka leciutka.... 🤨
Ale jak dr nie powiedzilala to chyba nic takiego.. nie ma co sie martwic na zapas 😘 😘

Ten spi..... ale mam dosc....
jestem wykonczona....

W taka goraczke z dzieciakami koszmar.. a ma byc jeszcze gorzej 😮 😮
a co latem... uuuhhhh 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie gorzej z cenami niż w tamtym roku... 😞 pamiętam jak w ciąży kupowałam za 6zł kalafiora...porażka! a wcześniej były po 1,5zł 😜

filma Wam pokażę zaraz i spadam do papierów, bo jutro 20sty, a ja w czarnej dupie 😜

oo prosze, z dzisiaj 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=pFi9MMA2O24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rudi dzieki za opinie o x landerze, no mi sie tez xa najbardziej podoba ale. no wlasnie ale :P ja wybieram wozek 1,5 roku 🤪 zaczelam od x landerra przez wszystkie modele i teraz wrocilam do niego, jak kasy nie mialam tak nie mam dalej a nawet mam mniej, ale musze kupic, myslalam ze kupie spacerowke ale nie bo mi sie nie podobaja te male kolka i juz 😜 a ze planuje 2 dzidiz w ciagu 2 lat to kupie bo ten szwagierki to juz z nim nie wyrabiam taki dziad. no i sprawa bylaby prosta ze xa ale xq od 2010 a siedzisko odwracane tez przodem. dlatego pytam laurany bvo ona chyba miala xq ile mnie pamiec nie myli, jak te kolka z przodu sie sprawuja bo one nie sa pompowane. jak tylko bede miala odpowiednia kwote to kupuje i juz nie wymyslam, wprawdzie w sklepie mi polecali inny (babyactive alu jet) no i tanszy ale jakies mam opory. juz nie przynudzam z wozkiem, i tak mam wazniejsze problemy teraz tylko tak o tych kolkach chcialam. o na zmianew tematu co by sie nie zalamac calkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od 2 do grubo po 5 szalał. Nie wiem jak długo tak pociągnę. Do tego karma dla Luny mi się skończyła i pieluchy się kończą , a nikt nie ma dla mnie czasu. Ani żeby chociaż na weekend wpaść i zabawić Franka ani w ogóle. Poczekam aż przyjdą pożyczać kasę. Rodzinka pierdolona. Zjawi się Krystian to się wszyscy zlecą. A tak to w dupie mnie mają i ciągle tylko DBAJ O SIEBIE. Jak ja kurwa wieczorami nie mam siły nawet się wykąpać taka jestem wyjebana fizycznie i psychicznie tymi jego wiecznymi jękami, krzykami itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Olenka równiez nie mam problemu z zasypianiem, dla mnie to czysta przyjemnosc.

Ola wykapana ubrana , zje i wkladam ja do lozeczka i sama zasypia 🙂 i sobie spi cała noc.
Przy zabkowaniu z zasypianiem tez nie miala zadnego problemu tylko przebudzala sie w nocy.
Najgorzej bylo tylko przy 3 dniówce, bo juz poprostu nie mialam sily do niej wstawac to ja wziełam do łózka naszego.
Ale tak to nie ma szans zeby spala z nami nie chce ja przyzwyczajac bo puzniej bedzie kicha!
A po drugie to ja sie za cholere nie moge wyspac jak ona z nami spi 🙂

A wiec wspolczuje wam ze dzieciaczki tak daja wam popalic 😞


No tak Ola juz mi tutaj wariuje po salonie ! masakra straszna.... wszedzie wszystko otwiea szafki w kuchni , ale jest kochana i nie oddala bym ja nigdy przenigdy na swiecie 🙂

A wy jakie macie dzis plany ?

Agus filmik cudoooooo 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Elus ja sobie ostatnio przypomnialam
ze moja przeciez trrez wyczyniala takie cudaaa!!!!
troche temu bo kilka tygodni ale to samo.
i trwalo to dluuuugoo... 😞
a vibrucol probowalas na noc?
jakas herbatke z melisa
czy cokolwiek
bo ja wiem ze jest naprawde ciezko
moja ma biegunke chyba po szczepionce, nie chciala nie dobra buba ze mna dzisiaj spac 😞
za to spacerowala po mnie sobie ^^
u nas ma byc dzisiaj 30 st w cienu 😁
ahhh a wczoraj jej kupilam fajny komplecik
spodenki, bluzeczka na ramiaczkach i takie bolerko za 13 zł 😁
luuubie tanie sklepy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu87 😞 nie wiem co Ci powiedzieć, ani co poradzić...patowa sytuacja 🤔 mam nadzieje że jakoś to będzie, że się poukłada...:****** a gadanie o wózku czy innych sprawach co nas nie stresują, to dobra terapia, więc jak dla mnie możesz o nim nawijać cały czas.

Anulka, no wózio niby fajny, zwrotne kółka, dla małej siedzisko też fajne...ale jest pierunowo ciężki!! i jak coś chcesz wsadzić do kosza to jest problem bo trzeba dla większych rzeczy zdjąć górę i wsadzić, bo otworzy są za małe...reasumując, mądry polak po szkodzie, jak bym miała jeszcze raz wybierać to tak jak niektóre z Was! najpierw gondola, tańsza, a potem na spacerówkę poświęcić więcej kasy! koleżanka tak zrobiła i jej spacerówka jest idealna! lekka przede wszystkim! chyba też z xlandera, ale jakiś nowy zupełnie model...co z tego że zapłąciła za nią 1400zł...piiikuś :/ skąd ludzie mają pieniądze skoro też tylko jej mąż pracuje? no nic...pieniądze temat rzeka.

Ela a może on chce wrócić spowrotem do spania w wózku? 🤔

a Ewa mi się popsuła...wstawałam chyba z 15 razy ;/ ale chyba dlatego że w pokoju miała 27st!!! i grubsza piżamke....

a jutro koniec świata, słyszałyście? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...