Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

wrocilismy od lekarza adas wazy 9940g 🙂
ogolnie jest zdrowy musimy znowu troche diete zmienic odstawic marchewke na dwa tygodnie itd
po jutrze do dermatologa zobaczymy co ona powie.
a i jeszcze powiedziala ze zabki sie juz sztykuja do przebicia i dlatego taki marudny jest kazala czopek mu dac w razie czego verbucol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moze go uczulac i mam odstawic na dwa tygodnie zeby zobaczyc czy bedzi epoprawa z jego wysypka i zaczerwieniona skora i jeszcze nie pisalam ze mam przestac uzywac srodkow do czyszczenia typu pronto cif itd bo to tez moze mu podrazniac skore masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde Asia to jeszcze troche to o samej wodzie? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 strasznie, biedny Adasko 😞

Ania to niezle, ciekawe co mu sie tak odmienilo. Ale za to Kuba przejal bo jak wstal o 3 tak do tej pory (co u niego niemozliwe) nie spal, tylko siedzi i sie do mnie przytula i przysypiac proboje a za chwile placze. Jak nie zasnie teraz to tez mu vibrucol dam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
moze go uczulac i mam odstawic na dwa tygodnie zeby zobaczyc czy bedzi epoprawa z jego wysypka i zaczerwieniona skora i jeszcze nie pisalam ze mam przestac uzywac srodkow do czyszczenia typu pronto cif itd bo to tez moze mu podrazniac skore masakra


ze jak?? Pronto??
😲
ale przeciez jak on ma sie do skory dziecka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
moze go uczulac i mam odstawic na dwa tygodnie zeby zobaczyc czy bedzi epoprawa z jego wysypka i zaczerwieniona skora i jeszcze nie pisalam ze mam przestac uzywac srodkow do czyszczenia typu pronto cif itd bo to tez moze mu podrazniac skore masakra


ze jak?? Pronto??
😲
ale przeciez jak on ma sie do skory dziecka???


no ze niby to unosi sie w powietrzu i ma kontakt ze skora ja sie na tym nie znam ale ufam lekarzowi podlaogi tez mam myc tylko woda ewentualnie z mydlem w pytnie czym co nie jest chmikaliem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz aniu teraz wszytko to jest gdybanie moze byc na kurz moze byc na pylki bo to objawy sa tak podobne do skazy ze nie wiadomo co od czego co z powietrza a co z jedzenia dopóki nie zrobimy testow na alergie ktore mozna zrobic dopiero jak bedzie mial rok a takie ktore bede najpewniejsze to 3 latka wiec jeszcze troche musimy poczekac zrobimy testy i zobaczymy na co jest uczulony a nie jak teraz na chybil trafil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff po dlugich walkach zasnal.
Nie wiem co mu bylo bo wrecz na rekach jak go trzymalam to glowa mu leciala taki byl zmeczony i spac mu sie chcialo, ale co chwile ryk. Nawet vibrucol nie pomogl.
Najpierw myslalam ze wyrodna matka jestem i nie wiem ze glodny jest, bo poltorej godz wczesniej zjadl 3 ziemniaki i caly filet z ryby, wiec bylam przekonana ze nie jest glodny, a ten wypil jeszcze 150. To mysle kurde glodny byl 🤪 ale nie 😞 ryk dalej. Chyba ze zmeczenia placzem teraz padl 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
  • Aniu wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘
  • Aniu ta farba to DEKORAL kolor magiczny fiolet nie ma numerkujak w koncu skoncze meble malowac to pokarze reszte pokoiku 😜
  • Iwa ta pergola przyszla i jutro skladam 🙂
  • No i w koncu zmienilismy samochod z fiata na wolksvagena passat kombi ale on fajnie jezdzi hehe no i na mojego ukochanego siie nie doczekalam 😞 net im siadl buuuuuu ja dalej wygladam jak chomik gebaa boli jade na antybiotyku i przeciwbolowych tabsach maly dalej kaszle 😞
  • Aniu a co do Marcelka idz z nim do lekarza dzieci bez powodu nie placza moze mecza go kolki???
  • no nic uciekam nynac poki maly spi 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka to czekam na zdjecia ogrodka po zmontowaniu 🙂
    My tez mielismy passata combi i bylismy baaardzo zadowoleni, niestety musielismy sprzedac jak tu wyjezdzalismy 😞
    A ja wlasnie podcielam sobie wloski i moj mi zafarbowal, czekam zeby zmyc bo mi sie oko klei 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEJ...
    noc w miare... 3 szaly tylko byly w miare krotkie...ale swigal sie duuzo weicej razy.
    O 7 sie obudzil i sie tulil i calowal mnie:P 😉
    Ale Perelka kolki???? w prawie 9 miesiacu?
    teraz wariuje w lozeczku i je sniadanie 🙂


    Rudi nie wiem bo ten lekarz od siusiakow siedzi w kiciu za lapowki 😮 i nie mam do kogo isc na kontrol.. dzis powiem pediatrze zeby mu spr czy oki 🙂 bo ja mu naciagam i duzo juz wychodzi ale no nie wiem czy to oki czy co... nieznam sie 🙂

    A ja zawalona jak nie wiem,z apytam tej dr czy by mnie nie zbadala bo nie mam jak isc do lekarza.... Ciekawe czy mi odmowi.. nie powinna nie? chorego sie nie zostawia:P eheh

    Perelka no tak myslalam ze to ten kolor bo mam katalog i sie zastanawialam czy to to czy nie to:P
    Iwka niezle Ci Kuba zrobil.. 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluś będzie dobrze 😘 Daj znać bo trzymam kciuki ☺️
    Asiu faktycznie przerąbane. Podłogę to może wodą z szarym mydłem albo z sodą. I do tego cytrynka. Dla was też takie odstawienie chemii będzie dobre. Z resztą dla każdej z nas by było 🤨
    Aniu ja od razu dziś bym szła do lekarza. I nie wyszła dopóki czegoś nie wymyśli. No wiadomo ty jesteś zmęczona. Ale nie wierzę , że on też się tak nie męczy.
    U mnie w nocy tylko raz czy dwa zapłakał , ale dałam smoka, położyłam na plecki, okryłam i spał. Za to ja miałam sen, aż się obudziłam z drgawkami 😞 Śniło mi się, że jechałam z tatą autem wokół naszego stawu. I Franek z tyłu . I tata cofał do brzegu tego bajorka żeby zaparkować. I nagle jedno koło opadło w dół do wody 😲 I czułam , widziałam jak wpadamy pod wodę 🤢 Laski co ja czułam!!!!!!!!! Obudziłam się , nie!!! Ja się zerwałam przerażona z łóżka i zasnąć nie mogłam tak przeżywałam i miałam to ciągle przed oczami. Dawno mi się taki sen nie śnił 😞

    A poza tym 5 minut temu dzwoniła teściowa, że przed 10tą będą więc szybko muszę ogarnąć. Też sobie porę wybrali 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...