Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadrobilam co pisalyscie i juz zapomnialam co mialam napisac starosc nie radosc 😁
o mialam napisac ze nikola nie jest sama adas tez nie ma zeboli 😞 grupa bezzebnych nam sie pomniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
no mam bo tu jesteś hehehe 😘 😘 😘 😘
Lecę siknąć i chat 😜
A szał dupy znam. I jeszcze szał macicy. I szał pał. I świst pizd 😁 😁 😁 😁 😁 I srutki prutki 🤪 😁

to ja nie jestem taka obcykana 😞 ee dziecko mnie kiedys nauczy hasel jak do przedszkola pojdzie 😜
ola tez bezzebna wiec jeszcze troche dzieciaczkow jest bez zeboli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite?

u nas spokojniej się robiło, zasnęła mi na spacerze i teraz bawi się sama...spinaczami do bielizny 🙂
u nas jeszcze tego ząbka nie widać, więc tak jak by go nie miała...kupiłam nurofen, jestem przygotowana na noc 🙂 albo i nie, bo nie wiem co mnie czeka?!

kopiec kreta idziemy robić z Ewą 😜 kupiłam jeszcze jak w ciąży byłam, niedługo data ważności się skończy więc zrobimy i zobaczę co za cudo wyrośnie 🙂 mam nadzieje że będzie niedobre i że na jednym obrzydliwym kawałku skończę 😜
stanęłam na wadze i jakaś dziwna jest...2 tyg odchudzania się a tam ani drgnęło 😞 bez sensu...

okej sejw na ciasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Pozdrowienia od Olego!
Kurcze, jakie juz wasze dzieciaczki duze, siedze w pracy i nie mam co robic wiec ogladam Agu. Ale niestety nikogo nie ma. Ja nie mam czasu uzupelnic nawet Olka Agu, zepsul mi sie komputer i teraz korzystam tylko jak meza w domu nie ma, ale wtedy nie zawsze syn da mi cos napisac, czytam troche na tel ale nie umiem tam odpisywac- slimok ze mnie...
W niedziele bylismy na komuni mojej chrzesnicy, fanie bylo. Olek grzeczny caly dzien tam wysiedzial. Czekaj mnie jeszcze dwa wesela i chrzciny.
I tez w sobote bylam na zaupach kieckowych ale w nic- doslownie nie udalo mi sie wcisnac. Tych producentow delikatnie mowiac po... lilo. Ja mam 174 i 63.5 kilo i nie ma na mnie kiecki o spodniach juz nie wspomne. W koncu udalo mi sie wcisnac w jedne, i z radosci je kupilam. Przyjezdzam do domu a moj kreci glowa jak moglam cos takiego kupic i wogole nikomu sie nie podobaly.... Ale nie moge ich zwrocic, wiec pewnie wymienie na jakies 2 bluzki... Zalamalam sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Rudi 😜 Frankowi chyba drugi ząb idzie bo najedzony, wyspany a marudzi. Dałam mu na wszelki wypadek nurofen.
Agaa właśnie oglądam 12sty odcinek przepisu 😜
Łoooooooooooo ale zajebisty 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Woooohooooo 🤪 😜 ,, Życie jak jakie jest, ale musimy korzystać z niego,, Zapamiętam to sobie w sumie bo prawda. Siedzimy z dupami i przeżywamy problemy. A życie i nasze dni które i tak są policzone uciekają nam między palcami. Dupa w garść i do przodu.....Razem z hemoroidami of kors hahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi nie robię... 🙂
eeee to Ty masz tyle co ja...ale wzrostu! i ja właśnie chce ważyć tyle co Ty! sobie wyobraź jak byś miała te 10kg więcej co wtedy można na siebie dostać? nic....dupa dupa duuuupa!!

jestem wściekła, bo za te jebane auto 700zł!!!!!!! nosz kurwa skąd 😞 aaa duuupa!

kopiec kreta nie wyszedł...tzn, chyba mam za dużą blachę, bo jest za cieńki i ciężko się go nabiera, ale pieprze to...zjem choćby cały 😞 dupa!

Elu ech no mówiłam Ci że mam problem z tym vod...chyba że gdzie indziej oglądałaś? zresztą, ja wole w tv, bo Mich tez na to patrzy.

mam robotę na kompie, bo 20ty się zbliża, a ja w czarnej dupie, więc będę tu zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, że rozprawa odroczona do września. ale śmieszne to jest bo sąd oraz tam wszyscy są za tą matką, a że niby ojciec spreparował te materiały 😞
dziwne to trochę, ale jak znowu słyszałam te krzyki Szymona to aż mi niedobrze:/

a eloite nas w jajo robi 🙂 wielkanocne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha nie mam jak oglaadac biedne to dzieciatko tak to wlasnie jest wojna o dziecko a gdzie w tym wszystkim jest to malenstwo ???????????????ooo barwy szczescia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...