Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😉
Kasiu przykro mi z powodu wujka.
A koniecznie potem napisz jak sie spisal ten dr.

Madziu widzisz, a tak sie martwilas 😘 😘 😘 😘
Bedzie ok i z tymi kolejnymi wynikami 🙂

Iw nie nerwuj sie 😘 😘

Rudi jak wchodzisz na str albumu nad ikonami miesiaca jest dodaj to ulubionych 😉


A my ok noc 😉
Ale od rna jakis taki dziki jest niby spac niby nie.. nie wiem.
A ja od wczoraj zdycham na brzuch.... chcialm sie wziasc za brzuszki... i boli mnie kosmicznie ta blizna i takie zgrubiale mam ... w p...... du! 🤨



Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ale to nastepne badanie tez bedzie ok, ja ja i anulka Ci to mowimy to tak bedzie 😉
ania ja wczesniej tez probowalam robic brzuszki ale nastepnego dnia tak mnie blizna bolala-pomijajac zakwasy bo to sie da zniesc, natomiast bol blizny to byl koszmar. Probowalam dwa razy i bylo to samo wiec odpuscilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka i Iwwka obyście miały racje 🙂
ja teraz wysłałam mojego na spacer z mała ,bo ona też dziś tak ma jak Marcel...niby śpiąca,a uśpić się nie da...a mam dużo sprzątanie w domu i obiad muszę zrobić i prace do szkoły na jutro to muszę mieć trochę spokoju i,a mojego wysłałam przy okazji sprawy mi w urzędzie pozałatwiać heh 😎
dziś na 17 też do szkoły śmigam...,a w sumie powinnam ale jak na razie mi się nie chce 🙃

zajrzę jak się obrobię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, tu Ela. Ponieważ Kasia mnie poprosiła to napiszę. Obecnie przebywa z Alkiem w szpitalu, kiedy do mnie pisała to byli na SORze i póki co to napisała, że ostre zapalenie płuc. Mam nadzieje, ze Aluś wyzdrowieje raz, dwa. To tyle 🙂 Pozdrawiamy 🙂 Ela i Nika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde aż tak źle z Alkiem ja pierdziele 🤨 🤨 🤨 🥴 🥴 🥴 🥴 😞 😞 😞 😞 😞
kurde a mówiłam jej ,żeby posłuchała jak mały oddycha ,bo to słychać takie charczenie jak dziecko ma zapalenie oskrzeli czy płuc....kurde może nie wiem nie było słychać jeszcze ,ale dziwne to pierwszy razem z kaszlem objaw.... 😞 😞 😞
oby Alek szybko się wykurował biedaczek mały 😞
Elka jak tam Nikusia?pozdrawiamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa juz myslalam ze mi sie snilo 🤨 😜 ehehhe


Kurde tesciu mial dzwonic bo do tej ciotki ze wsi co ma te kotki i tego Marcela kotka, przyjechal koles i ze chce je wszystkie mlode stare wszystkie.. ze beda mial dobrze ze w kojcu beda ze dostana duzo jesc..... i ona ze sie zastanowi a tesciowi gada ze chyba da.....
A my ze glupia ze on chce je na cos.. na skory albo na co innego utuczy i pojda pod siekiere 😠 😞 😞
I mowie ze bede kupowac im jedzenie itd ale ze ma ogarnac dupe.. pojechal tam i nie wiem nic.. siedze jak na szpilkach.
normalnie to zglosze chyba jak mu wyda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale o Alku mysle.... 😞 biedny kurde noooo ☺️ co za cholerstwo go tak trzyma, a jeszcze Kasia z ta dr takei przeboje miala.. ☺️
dzis juz nie nie bede jej przeszkadzac dosc maial wrazen pewnie ale jutro do niej napisze.
Oby szybko wrocili do domu 😘


A co ksiezniczka robi?? meza w domu masz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od Kasi: Lezymy na oddziale. alek zasypia, troche sie wierci. Napewno na weekend zostajemy w prokocimiu, pozniej sie dowiemy. Zapalenie pluc to jedyna diagnoza jaka uslyszalam, zrobili mu RTG, wenflon, i kroplowa z antybiotykiem. Ja spiie na fotelu 😉
Przepraszam za jakosc ale nie mam lampki a ciemno w pokoju. No to tyle co wiem. \a u nas w sumie okej, wszystko. \nnika ma 6 zabkow, zdrowa i wogole ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka...o kurde biedny Alek 😞Elka dawaj znać jak coś będziesz wiedzieć!A jak tam Nikusia śmiga jak szalona pewnie?
ja pomału szykuję się do szkoły ,a mojego od rana opętał szał sprzątania...he he no i dobrze mała do mamy zawiozę, ja do szkoły a on niech sprząta heh 😁 😁 😁 😁 😁 😁
😎
miłego dnia zajrzę potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sie wkurwilaaaaaaaaaaaam 😠 😠 😠 😠 😠 😠

KIlka tyg temu chcialma pobrac sobie film.. no i ja sierota tak jak karol mi polecil wpisalam w gogle darmowe pobieranie cos tam.
No i wyskoczyla str i ze 10 dni darmweego pobierania... nie pobralam nic nie moglam sie polapac a i tak nie bylo tego filmu.
A te debile teraz mi ponaglenia zaplaty przysylaja 100 zl 😠 😠 😠
bo jak nie to mi spr zaloza ze bede musiala placic kare za niepotrzebne zuzycie sieci jakies tam 😠 😠 😠
co za p............................... k.............. mac!!
jak ja moze pare min tam bylam nic nie pobralam 😠
A konta usunac nie idzie 😠 😠 😠 😠

napisalm do nich ciekawe co mi odpisza, Karol chyba mnie zabije jak bede musiala tyle kasy zaplacic za nic 😠

wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania kiedys chyba byla jakas akcja z tym zwiazana. Nie pamietam dokladnie ale z tego co kojarze to multum ludzi bylo tak wkopanych. Jakas afera byla i oni bezprawnie tak kase pobieraja. I tez ludzie kont nie mogli usunac. Wez poszukaj info na necie.
Ciekawe czy faktury za to wystawiaja?
Nie daj sie!
Alek zdrowiej! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...