Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ten doktor co do niego dzwonilam to jest z Londynu i juz prywatnie nie przyjmuje nawet tylko panstwowo a jest rejonizacja wiec nie mamy nawet szans do niego. Zreszta nawet nie wiem czy on cos takiego ma. A tu w przychodni to pozal sie Bole chyba nawet nie wiedza ze cos takiego istnieje.

A wyobraz soie siostra mi opowiada. Jedzie wczoraj do pracy rano, na termometrze 10 stopni. Facet-niedaleko jej mieszka tez zawsze o tej porze do pracy jedzie. I on stoi przed dmomem i macha corc e w oknie, ubrany w ciepla kurtke, czapke itd bo wiadomo rano zimno. I co? Na reku trzyma dziecko chyba jakos mniejsze od Kuby w samym pampersie 🤪 🤪 🤪 🤪 nic wiecej na sobie nie mialo. I stoi pod tym domem ubrany cieplutko i trzyma tego golego dzieciaka na tym mrozie. Tosz przeciez jak bym go zobaczyla to chyba bym, mu walnela ile mam sil. Biedny dzieciaczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To jedynie w aptece kupisz mysle ze beda to tam miec 🙂a jak nie to alegro 😉Szczerze to dla calej rodziny sie wykorzysta mnie tez bylo szkoda ze bedzie lezec pozniej sasiadka z blizniaczkami mowila ze super sprawa ze katar szybko znika cos nie wierzylam w to a teraz sama z tym siedze hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Iwa byś je widziala na alegro jacie niektore wygladaja jak zywe no szok heh no tez slyszalam ze kupuja te kobiety ktore stracily dzieciatko albo nie moga miec przykre to jest 😞wspolczuje im u nas kuzyn z zona tez maja problem i juz duzo zabiegow miala i nic 😞
  • Milej pracki 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ta lala... jedyy ja bym se ja kupila i wozila i wkrecala ze to moja corcia 😁 😁 😁 eheh tez taka cala czarna 😁 hahaha
    Ale Perelka weszlam w te lale i oczom nie wierze poprstu.... jakie one sa normalnie jak prawdziwe 😮 😲 😲
    dla mnie ta lalka to juz za duzo..... ☺️ 🤢 😞
    http://allegro.pl/lalka-jak-prawdziwe-niemowle-reborn-i1922470005.html
    http://allegro.pl/sliczny-dzidzius-reborn-robin-michelle-fagan-i1934109911.html
    Iw Iw to potem dawaj linka moze kto znajony nasz czy my byliby chetni na kupno 🙂 wiesz jak jest rozglosu nigdy nie za malo, chyba ze wy tylko w UK myslicie??
    To chyba nic w porownaniu do laski co chodzi od godziny 7-8 rana do wieczora... non stop... z dzieckiem po dworze, cale dnie..... nie wiem czy ja z domu wywalaja czy jak... nie wiem.
    I teraz jak tak przymrozilo tez lazi... od juz wrzesnia tak ja widac. nie wiem o co kaman z nia.
    Ostatnio mi sie nawinela jakas ulotka z inhalatorem ale nie znam sie czy to dobre, w lidlu raz bylo.

    Kurcze a tych wynikow dalej ni ma... 🤨
    Zabieram sie za obiad sprzatanie i inne puki maly spi... 🙂

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka jak tam dzień minął?
    ja byłam dziś w tym sklepie co wczoraj byłam na próbę powiedzieć,że rezygnuję i o dziwo babka dała mi 50 zł za wczorajszy dzień ...niby nic ,ale przynajmniej nie jebałam za free he he...I CO WAŻNIEJSZE PODZIĘKOWALI ZA PRACĘ ,KTÓRĄ U NICH WYKONAŁAM...chociaż tyle.
    przynajmniej już taka oszukana się nie czuję... ☺️
    cwaniaki...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    dziewczyny, myślałam, że już do Was wpadnę na dłużej ale niestety..

    Dzisiaj Alek nie przyjmował żadnego pokarmu, wszystko zwymiotował, zarzygał pół żłobka, później pół domu 😞 😞 😞
    Udaje mi się go nieustannie poić i już jakieś dwie godziny jest spokój, ale boję się nocy..
    Z rana czeka nas lekarz i cóż..
    Oby nie kroplówki, bo to oznacza powrót do szpitala 😞 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    o kurczę Kaśka biedny Alek ciągle coś go łapie...oby tylko mu się poprawiło i nie musiał wracać do szpitala...trzymamy kciuki za niego!i ty tez się trzymaj! 🥴
    u nas nic ciekawego Olinek tylko znów mniej je...chyba kolejny ząbek wyjdzie niedługo ,bo zawsze traci apetyt na zęby 🤢
    a tak to nuda 🙃
    buziaki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    kuruj się Anulka!
    u nas była dziś ciężka noc...mała piszczałą i non stop się budziła miała gorączkę...ale to od szczepienia ,bo lekarz mówił,że po tyg może się gorączka pojawić i była kurde jak w zegarku...dostałą czopek i potem już lepiej spała...a za to od rana broi ,ze szok heh 🙃 🙃 🙃 🙃
    zajrzę potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry.
    Frankowi ząbek na dole idzie. Ma bombla tam jak by się poparzył. Biedny mój. Przez to świruje trochę i np od 4 nie śpię. Jego dopiero uspałam a Krystian wiadomo. Chrapie.
    Tak to nie wchodzę tu , albo tylko poczytam bo ciągle coś do roboty jest. Gdzieś jedziemy, ktoś nas odwiedza itd.
    Eloite jak się czuje mały?
    Sioperka daj znać jak przyjdą meble. Ciekawa jestem jakie będą jakościowo.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka...
    u nas też ciężko małej wychodzą naraz górne czwórki z dwóch stron i gorączkuje i piszczy przez to....ale ibum i dentinox pomagają jako tako....dziś miałam o 17 wyjść z kumpelami do pubu na jakieś piwko i się zastanawiam czy iść jak małą taka marudna ....chyba nie jeżeli będzie miała gorączkę...ale zobaczymy jak się będzie Oliwka czuła...szczerze to potrzebuję się trochę odchamić ☺️
    zajrzę potem...
    aha Elka meble będą najwcześniej za 2 tyg.ale dam ci znać...mój zna się na meblach to oceni fachowo heh 😎
    😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Grypa żołądkowa.
    Już trochę lepiej, ale dziś Alek zasnął dopiero po 2giej w nocy 😮
    Szlag mnie jasny trafia, kompletnie mi się rozregulował 😞

    Ja dzisiaj też się kiepsko czuje, dlatego uciekam się zdrzemnąć, póki zasnął.


    😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej, tylko sie melduje.
    Chorujemy cala trojka. Najgorzej z Kubusiem, bo katar zyc jemu i nam nie daje przez co w nocy nie spi. Ja juz troche lepiej, moju tez sie rozlozyl. Nic nie pomaga 😞 Masakra jakas. A jeszcze w nocy spac nam nie daje. Wiec co drugga noc jedno z nas sie przenosi do drugiego pokoju zeby odespac. Ja dzis mialam noc z malym i tak sie ciagle wierci ze trzeba go przekladac. I dzis nie poczulam jak sie wysliznal z lozka po w nogach juz byl i spadl mi z lozka. Ale musial jakos dobrze upasc , dobrze w sensie jakos delikatnie bo tylko sie chyba przestraszyl i lekko zaplakal a ja znow serce zatrzymane i wyrzuty. Cala noc nie spalam i go pilnowalam i ok 5 nad ranem musialam przysnac a on w tym czasie sie wysliznal. Oczka mu strasznie ropialy wiec tak jak Ela mowila herbata przemywlalam i jest lepiej. Tylko kataru nie mozemy sie pozbyc a on sobie nie daje nic zrobic. Szukalam tu tych inhalatorow co Perelka pisala ale nie znalazlam 😞
    Zdrowka dla Alka. szybkiego wyjscia zabkow dla Frania i Marcelek niech da mamie [pospac. Sioperka i jak z tymi badaniami? Wyn iki? Bo juz zglupialam czy czytalam o tym czy nie?
    Aha Anulka nick taki sam jak tu-bo pytalas.
    Uciekam do pracy spowrotem bo mam kupe roboty 😞
    😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    biedne kurujcie się wszystkie...
    u nas z gorączką Oliwki lepiej maść na dziąsła działa i syrop na gorączkę tez, to po namowach męża zdecydowałam się wyjść do tego pubu za godz wychodzę 🙂
    a mój dzielnie zostanie z króliczkiem
    dziś już mnie nie będzie
    spokojnej nocki i do jutra laseczki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ela ja mu kupilam dla dzieci oilbas czy jak tam sie zwie dokladnie i mu na ubranko a na noc na pizamke kropie, ale i tak sie budzi, teraz na przerwie lecialam do apteki bo coraz gorszy kaszel go meczyl wiec szybko po syrop 😞
    biedna Oliwka, wszyscy chorujemy bleeeee 😠 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...