Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
Co tam jak tam?
Marcel ok w nocy sie budzi ryk wyje w nieboglosy...jka kiedys znowu dostaje atakow w tej nocy ze nie moge go obudzic wiec czyli moral znowu ten sam -ZEBY.
Mnie nawiedzaja wojny hormonalne ze szal mam non stop. Jakas deprecha czy cos nie wiem.

Cos tam podczytywalam co u Was wiec mniej wiecej jestem na bierzaco.....
:*
milego wieczorku i dzionka.....


PS. w dodatku net na wyczerpaniu...................................... nie pytajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sioperka ja wczoraj miałam wielką ochotę na piwo z sokiem. Po pierwszej szklance miałam szumy...Ale wstyd. Ale za to jaka ekonomia 😁 Zaprosiłam mamę i Julkę na weekend. chciała bym zabrać młodą do kina na ten film Artur ratuje święta w 3D. Ale zobaczę czy w ogóle dotrą 🤢
O 10 mam iść z koleżanką do lumpa się pogapić. I do Lidla po auto dla młodego na mikołaja.
Miłego dnia kobietki moje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂 Co tam?
Kurde nie moge sie z niczym wyrobic. A teraz to juz w ogole bedzie zapizdziej. Od grudnia duze zmiany, praca ta sama, ale ale inne zasady, wiec juz w ogole nie bede miala na nic czasu. Moj siedzi z Kuba, ja w biurze i tak juz zostanie.
Kuba juz zdrowieje, chociaz katar w wcale nie przechodzi i nadal ma kaszel. Strasznie dlugo sie ciagnie bo to juz w sumie11 dzien 😞 Bierze caly czas antybiotyk, niechetnie ale co zrobic. Jakos go sposobem przekonuje. Jak tez raz juz zdrowa za chwile kaszel i katar za chwile znow ropiejace oko i tak w kolko.
Zaczelismy remont w naszym nowym domku, kasy idzie tyle ze masakra 😞 nie idzie wyrobic, a gdzie jeszcze kuchnia i podlogi? Ech nawet nie mysle 😞

A jak tam u was? Sioperka ciesze sie ze Oliwcia zdrowa. Eloite iligancko ze juz tez zdrowi jestescie. A co ja tam czytalam kiedys? O sioperzeniu? Spowiadaj sie hehe
Perelka jak tam u was? Szpital odjechal czy jeszcze? Anulka kurde te zeby wykoncza co nie? Ela a Twoj kiedy teraz zjezdza? Na swieta? Fajnie ze mama z siostra wpadaja do Ciebie, przynajmniej sie do kina wyrwiesz.
Ech to ja dalej do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
oj Iwwwka ty pracoholiku 😉 dasz radę laska chociaż szkoda,że mniej czasu dla nas będziesz miała... 🤨 codo remontu to na bank kasy jak lodu trzeba ,bo to zawsze coś niespodziewanego dojdzie ,a w ogóle materiał teraz do wszystkiego taki drogi,że szok...no ale za to jaki kiedyś efekt będzie 🤪 dacie radę!
Elka no faktycznie my to teraz małym kosztem i nawalone he he na prawdę same plusy 😜 😜 oszczędność jak nic 😉
JUTRO MEBELKI JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity 🙂
u mnie humor juz lepciejszy.... wyrzylam sie na generalnym sprzataniu kuchni..... od lodowki po szawki.. wsio poprostu... i kurde drzwiczki mi sie obwiesily od 1 szawki.... 😠 wrrrr taki Karol spec w meblowym 2 lata prawie a mnie sie drzwiczki ledwo trzymaja. eh 😜

Moj prezent dla malego na mikolaja przyszedl... troche jestem rozczarowana liczylam na nieco wieksza zabawke a to takie wsiubziu... i melodyjka tez falszuje ale jemu na bank sie spodoba 🙂
aaa.. noo.. bo zamowilam mu maskotke Barney... ta z tej bajki, i miala spiewac ta koncowa piosenke- a ten zawsze jak wryty stoi na niej, ja mu ja spiewam od urodzenia jako kolysanke:P

Madziu to wiesz zdjecie chcem widziec i nie sciemniaj czasem z tym kablem znowu bo Ci nikt juz nie uwierzy: 😁:: 😁 😁
Iwka Ty to ejstes serio pracocholiczka 😞
Biedny Kubulo , oby go juz puscilo....
PERELKA jak szpital???
Domi ciesze sie ze znalezliscie mieszkanko.


A mnie kregoslup. naaapieee..... ze uuuhhh.... 😞 juz ktorys dzien 😞


Mar ma dzis 15 miesiecy...... a nocki fatalne gorzej niz jak byl noworodkiem 🤔
A rozrabia za cala grupe zlobkowa... szalu dostaje normalnie z nim taki jest nieznosny.

pozdrawiam :* milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😘
  • Aniu u nas nadal szpital 🤢 🤢 no ale już lepiej 🙂
  • Madzia czekam na fote 😜
  • Ela zdawaj relację 🤪 🤪 🤪
  • Iwa to dobrze ,że Kubuś lepiej a ty tyle nie pracuj szkoda życia 😉 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej kobity 😁 co tam jak tak???
    mi net juz chodzi gitara 🙂
    alez mialam wschod slonca.. mm..:P
    ehhe pokaze Wam fote 😉
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/sdc14778.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6458/sdc14778.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
    No a my dzis na wies do kotka Marcelka.....
    Sie tam cos zle dzieje przez ta ciotke- tak tak Ela to ta co chciala oddac koty.
    Soltys chce ja podac do opieki spolecznej, ze babcia 90 lat schorowana, jest zaniedbana i jest w meiszkaniu gdzie jest 10 st. a nawet czasem mniej.
    Teraz jest tam kuzynka z Londynu wiec o nia sie zatroszczy i bedzie cieplo.
    Powiedzialam ze bede 2 osoba ktora podpisze sie pod tym pismem.
    Bo albo sie zobowiazala nia zajac i dba o nia jak trzeba albo niech sie nia ktos zajmuje.


    no to milego 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej laseczki ;***
    My już od wczoraj na nowym mieszkanku 🙂)
    mam juz podłączony internet wiec bede do was zagladac ;*
    Kacper dosc dobrze przeszedł tu pierwsza noc balam sie tego ze bedzie ryku co nie miara ale nie było żle 🙂. Zjedlismy teraz sniadanko bo i ja i mati mamy dzis wolne i zaraz idziemy na spacerek i na zakupy 🙂 ANiu ładny wschód słonca 😁
    Miłego dnia ;*
    i buziaki dla dzieciaków :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    jak tam?
    Anulka ale wschod to mialas superancki 🙂 od razu lepiej dzien sie zapowiada co? Mi sie jakos humor poprawil od tego zdjecia, szkoda ze u mnie takiego nie ma 😞
    A ja to dzis normalnie mialam taki sen ze nie pytajcie. Za 5 osma dopiero oko otworzylam i wyobnrazcie sobie ze Kuba tez tak spl u siebie w pokoiku i dopiero jak zaczelam lazic to sie przebudzil. I tez nie plakal tylko bedac w lazience slysze tup tup tup wstal i poszedl do sypialni. Grzeczny chlopak, oby tak czesciej hehe
    Ela i mialas opisac co tam wczoraj, z czego taki zaciesz, zajrzalam pozno wieczorem zeby sobie humor poprawic i poczytac a tu nic nie ma. Spowiadaj sie ino szybko, co tam ciekawego.
    Perelko a u Ciebie wszyscy juz zdrowi?
    Sioperka daj znac jak meble beda juz bo sama ciekawa jestem, tym bardziej ze jestem na etapie urzadzania chaty. Kurde i nie wiem czy mam kupowac jakies meble kanapy itp pod wynajem czy moze ktos bedzie mial swoje to bez sensu ze nakupuje. Sama nie wiem.
    Dobra to do roboty 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HELLO
    my już mamy meble dostarczone ,ale jak na razie czekają w paczkach na poskładanie...mój się dziś za to po robocie weźmie...jak tylko meble będą gotowe to się Wam pochwale...
    IWWWKA ja bym na twoim miejscu jak chcesz komuś wynająć to bym kupiła tylko meble do kuchni i jakąś tam szafkę łazienkową i ewentualnie kuchenkę i to wszystko większość ludzi ma swoje i nie chce na stancji mieć cudzych rzeczy....przynajmniej ja tak zawsze wolałam..ale nie wiem jak tam uważasz...
    Dosik super ,że już na swoim jesteście 😁
    NO WŁAŚNIE GDZIE JEST ELKA????????ZDAWAJ RELACJE PIPO JEDNA ,A NIE KAŻDĄ ZACIEKAWI ,A POTEM CISZA 🙃

    idę trochę ogarnąć i przygotować obiad skoro żadnej nie ma ,a Oliwka mi śpi...potem jeszcze zajrzę
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mama i Julka u mnie są to nie mam dla was sori sori czasu hehe 😁
    A tak to Ance pisałam. udało mi się dorwać namiot dla Frania z Netto. Mój wymarzony. Pół miasta schodziłam za nim. A tu sąsiadka mi załatwiła. Do tego otworzyli wypasiony lump! Same extra kolekcje nowe! I ceny w miarę. Do tego za 39zł kupiłam w lumpie kurtkę skórkową. Całe wakacje i jesień taką szukałam i mam 😜 Do tego w środę z samego rana muszę iść do lumpa bo sobie upatrzyłam sukienkę extra. Chabrowa. Jaką miała Magda Kumorek z przepisu na życie w jednym odcinku. Boska...Mam nadzieję, że ją dorwę i będzie pasowała. W poniedziałek w Netto dostawa extra obrusów świątecznych i zabawek to idę sobie zafunduje 🙂 A jutro o 14 idę z Julką do kina na Artur ratuje gwiazdkę w 3D. Więc nie siedzę sama, coś się dzieję, udało mi się spełnić kilka kobiecych marzeń więc git. Czekam jeszcze tylko na relację meblową Sioperki.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wkoncu chwilka wolna 😉
    bylismy na zakupach, u moich rodziców i tak popołudnie mineło 🙂)
    Wrócilismy ogarnelam troche pożądek bo maly to wszystko mi roznosi, zabawki i swoje skarpetki, pranie. Mati uspał kacpra byl taki padniety ze szok.
    Fotki pokaże wam napewno 😁
    tylko aparat maja tesciowie i nie mam narazie jak.
    Mały dzis taki gadatliwy był caly czas powtarza cos. lala, tata, ciiooo, mama, daj itp 😁
    a czasem to tak daje po swojemu ze nie wiadomo co to znaczy hihih 😉
    ale uwielbiam jak on mówi :P
    musiała bym sporo ponadrabiac by dowiedziec sie co u was 😞
    jestem z wszystkim do tyłu 😞
    ale teraz bede juz zaglądać codziennie !!! 😁
    Buziaczki ;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Elka nie wiem z czego one są ,bo się nie znam zbytnio ,ale jest to jakaś płyta ,bo wiadomo za tą cenę dębowych to my nie dostaniemy heh...mój jest stolarzem i mówił ,że są ok czyli nie są to jakieś tandetne buble aż tak 😜 myślę ,ze dziś najdalej jut będziemy mieli z nimi porządek to wam wyśle fotki.
    miłego dnia 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam ja na chwilkę 😉
  • U nas już lepiej no ale z Piotrem muszę się umówić do laryngologa i jechać na zabieg z migdałkami 😞Paweł już lepiej ja też i mama tez Wiki też 😜 No mogę oznajmić Paweł sam chodzi 🤪 🤪 🤪
  • Sioperka super że z mebelkami się udało 🙂
  • Ela zazdroszczę Wam tego kina ja też chcę
  • Dosik no to czekamy na fotki 😉
  • Iwa ty pracoholiku 😜
  • Życzę miłej soboty 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    Domi fajnie ze juz na swoim, co jak co ale na swoim samemu najlepiej. Swobodnie i w ogole 🙂
    Perelka ciesze sie ze u was juz lepiej. Kurcze te migdalki 😞 wspolczuje. Nie wyobrazam sobie.
    Sioperka pamietaj ze na zdjatka czekamy 😉
    Dla Pawelka GRATKI!!!!! Super ze juz chodzi, to teraz bedziesz miala go wszedzie pelno hehe
    Anulka? Gdzie Ty?
    Ela i jak bylo w kinie? Fajnie ze Ci sie tyle udalo. Zawsze to sie pyszczek cieszy 😉
    Ja dzis sama w biurze i nie wiem w co rece wlozyc. 6 telefonow i kazdy tarabani. Ech...Juz od poniedzialku jestem tylko z siostra, bo wczoraj ostatnia dziewczyna byla ostatni dzien. Wszyscy zwolnieni 😞 😞 😞
    Zobaczymy jak to bedzie.
    Kurde firme chcialam zalozyc na mojego ale on konta nie ma 😞 i stoje w kropce, bo musi leciec do PL,. aq bilety drogie i ja bym z Kuba musiala zostac, a wtedy nie wiadomo jak z biurem. Ech jak nie urok to sraczka 😞
    Dzis po pracy chce jechac na zakupy, bo mi sie towar w PL konczy, wiec mam nadzieje ze trafie na jakies promocje.
    Dobra biore sie dalej za robote. Tego posta chyba juz ze 20 min pisze bo co chwile tel wiec dupa nie robvota 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...