Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Pewnie Sioperka. I idź od razu do jakiegoś mopsu i dowiaduj się czy nie należy Ci się teraz rodzinne, dopłata do mieszkania itd.

Ja sobie sprzątam , Krystian pojechał do wydziału komunikacji i myślę co do jedzonka na sylwestra nam zrobić. Bo siedzimy w domu to muszę coś przyszykować.


My też siedzimy w domu przed TV w sylwestra a co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Laski :*
U nas nocka fajnie mały spał całą noc i dostała tylko jedna butelke 🙂
tyle ze całą noc spał we mnie w wtulony ☺️ troche mnie pplecy bolą z leżenia na lewym boku całą noc :P. Mati teraz pojechał załatwic cos na tą kopalnie jakies badania musi dodatkowe zrobic ciekawe kiedy go rpzyjmą tesc mówi ze do marca najpóżniej. My na sylwestra wybieramy sie do kuzyna Matiego bedzie tam jeszcze 3 pary chyba o ile dobrze zrozumiałam. CHociaz w sumie to bym cyba w domu posiedziała 🥴 Nie lubie sylwestra typu jak ludzie tylko siedza i upijają sie do upadłego 😮 😮 No ale zobaczymy jak będzie 😉
Eluś super że do nas wróciłaś !!!! 🙂
Kasiu biedulko oby Alkowi nic nie było poważnego 😘
SIoperka Elka motylek ma racje powinnisice sie teraz o jakies zapomogi rodzinne starac.
Zaraz będe wasze agu agu przeglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 😘
U nas swieta ok, Kubus juz duzo lepiej, po zachowaniu stwierdzam ze juz zdrowy, z wygladau to jeszcze nie do konca, bo katar cieknie i jeszcze czasem pokasluje. Ale rojber na potege. A mnie glowa peka od jego prezentu. On jest maniakiem wszelkich urzadzen typu pralka, piekarnik, lodowka, czajnik itd i dostal zabawkowa pralke, toster i czajniek. Ta pralka jak pierze to tak halasuje ze nie idzie wyrobic. A ten do srodka wlozyl jeszcze plastikowe tosty od tego tostera i wlacza ja i te tosty bebnia tam jak ona wiruje i jest rzez 🤪 a robi to calymi dniami. No i plecy mnie napindalaja bo dostal taki skuter elektryczny, tylko guzik trzeba mocno przycisnac zeby jechal, i siedzi bidak na nim i jeczy zeby mu wciskac, to wciskam i pedze za nim a ten jedzie i sie brecha. I tak w kolko.
Kasiu a moze to zeby znow ida? Ze mieliscie taka noc? Moze sproboj mascia na zabki. Ale tak jak Ela pisalam Kuba tak samo ma, sa noce gdzie spi do poznego rana cala noc i nawet nie mruknie i rano wparuje do sypialni naszej i stanie nad nami i dadadad na cala pare, a sa noce gdzie co chwile sie budzi z potwornym placzem jakby go ze skory obdzierali. I tez nie wiem czemu 😞 ale jak spi z nami to tak nie robi. Tylko jak sam 😞 Moja pediatra w PL powiedziala ze to moze byc to ze on jest jeszcze malutki i boi sie spac sam w pokoju i zeby go wziac do siebie do wyra, ona jest za tym, zeby dziecka nie meczyc na sile. Ja zreszta tez, gotrzej tylko jak sie przyzwyczai 😞 ale jakos damy rade.
Ela ciesze sie ze wrocilyscie do nas 😘 zdjecie bardzo ladniutkie i slicznie Ci w okularkach 🙂
Anulka co on ma z ta noga? Bo kurde kopie juz z pol godziny w postach i nie moge znalezc o co chodzi?
Eloite z tym tatuskiem to niezla historia. Ale przynajmniej masz spokoj. A co do wiary to u wiekszosci ludzi jest na pokaz. Kuba jest nieochrzczony, chociaz bym chciala to jakos mi nie po drodze zawsze. Ale jak slysze komentarze na ten temat ze strony mojego rodziny to mnie krew zalewa. I ostatnio jak bylismy w Pl i uslyszalam komenmtarz to powiedzialam wprost ze ja sie nie wpierdalam w zycie jej dzieci wiec i tego samego sobie zycze, to moje dziecko i moja sprawa. I spokoj byl. Zrobie co zechce, a jak mi dlugo bedzie nie po drodze to jak bedzie duzy to sam zdecyduje.
Zreszta wczoraj sie tak wscieklam ze do dzis mnie trzyma. Takiego emaila bym sie w zyciu nie spodziewala,. Wyobrazcie sobie ze moja szwagierka mi wczoraj emaila napisala w stylu" przykro mi ze zapomnialas o prezencie dla swojej chrzesniaczki na swieta" tosz mnie tak wstrzasnelo ze myslalam ze jej napisze co mysle. Jak tak to caly rok sie potrafi nie odzywac a jak trzeba prezent to wypomni. Nie robilismy w tym roku prezentow dla chcesniakow bo po pierwsze mamy porzadny dol finansowy, remont, konieczny wyjazd do polski, notariusz itd, a po drugie jak w zeszlym roku na jej urodziny przelalam pieniadze to sie dowiedzialam ze malej nie kupila prezentu tylko rozpieprzyla, a wysylka to przynajmniej 100 zl jakiejs zabawki a mnie na to poprostu nie stac. Odpislaam jej tylko ze nie bede komentowac tego emaila bo mnie zatkalo. Tego sie po niej nie spodziewalam. Ja jej nie wypominam ze jak Kubus sie urodzil to nic od niej nie dostal, a tu taki email. Ech...
Potem chwile zajrze to zdjecia ogladne bo teraz zaczelam w szafach porzadjki9 robic, wiecie takie przedswiateczne hehe, aj jakos nie bylo kiedy przed swietami, wiec jak teraz zrobie to juz na wielkanoc bedzie hehe
Buzka 😘
Acha Domi i jak brzuch? Lepiej juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwciu fajnie ze z Kubusiem już lepiej 😘
mój brzuch lepiej, ale musze isc na kontrole, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok 😉
Mam dzis jakiegos lenia, mysle co zrobic dzis na obiadek lekkiego 😉)
malutki bajkomaniak ogląda grzeniuski mój aniołek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stolarz...pracował w fabryce okien...dlatego nie będzie aż tak ciężko o nową pracę..tyle ,że lepiej było by na jakiś czas na czarno i z tego chorobowego brać+mój kuroń i potem zgłosi się do PUP,że sam znalazł pracę i też będzie 3 miesiące 300 zł dodatku...musimy kombinować,żeby jak najwięcej z tej sytuacji zyskać...bo inaczej było by ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤔
cisza tu coś dziś...
u nas była moja mama....a teraz mój kąpie małą to mam chwilkę dla siebie...
w ogóle do dziś nie doszła do mnie paczka...nie wiem co mam teraz dalej robić,bo było to wysłane 13.12.listem ekonomicznym ,a na to potwierdzeń z poczty nie ma....więc nie mam dowodu,że w ogóle wysłali to mi ,ani że tego nie zrobili....miałyście już kiedyś taką sytuację lub spór na allegro?
nie wiem zbytnio co by tu zrobić,żeby nie być stratną... 🥴
oszuści... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu tylko niech sie Twoj pilnuje bo szef jak juz takim hamem jest ze na swieta im to oznajmil to moze go spr czy nie oszukuje specjalnie, wiesz o co chodzi.... potem zeby nie bylo problemow- co oczywiscie nie oznacza ze nie moze szukac pracy 🙂
A do mopsu sie ubiegac mozesz tylko musisz sie im okreslic jaka sytulacja - MUSZA WAM jakos pomoc po to sa 😉

Iwka on sie wywrocil jak sie wyglupial i nie mogl stanac na girke, i sobie kulal jakis czas.. ale wkoncu nie poszlam do dr a on przestal 🙂 spuchnietego ani zadnego bolu nie mial.
A z rodzina to najlepiej na zdjeciu i to tak zeby mozna bylo siebie wyciac. Nie wypowiadam sie na temat bo tez nie raz to przerabialam 😉

.. yy skleroza.... 🤔

A ze Eluska wroci to ja w kosciach czulam 🙂 hihihi Niunki 😘

My dzis we wroclawiu bylismy w Ikei.... bylam tam pierwszy raz.... i poprostu jak w raju sie czulam... takie to wszystko tam ladne 😉 Kilka rzeczy do domu kupilismy za tanie pieniadze i jestem mega zadowolona.
A Marcys poprostu aniolek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym zaświadczeniem o zwolnieniu to będzie problem ,bo póki będzie na chorobowym to płaci ma ZUS i widnieje jako osoba zatrudniona....więc z tym nic nie zrobię,a wolę wypłatę za chorobowe niż coś z mopsu ,bo tam to kokosów nie da...heh
a co do allegro to pisałam do tamtej firmy już tyle maili i nic nie zdziałałam ,zarzekają się,że towar wysłali i tyle.....a nie wiem jak to dalej poruszyć muszę poczytać na allegro co i jak....a negatyw to ja im taki wystawie,że im się odechce tak ludzi robić w konia 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu Karola pytalam o to allegro to masz zarzadac potwierdzenia wysylki... bo jesli maja to dupa... List ekonomiczny ma to do siebie ze jest tani ale nie zawsze dochodzi.( neiraz na aukcjach to pisza jak sa wporzadku.. tzn ostrzegaja).

Jak nie dostarcza Ci potwierdzenia to zglos to do allegro bez wachania.
A to bylo cos wartosciowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efff wkońcu spokój 😉
dziś szybkie zakupy na sylwka bo diziemy w gosci ale wódke i sok kupilismy
zresztą ja i tak pije tyle co kot napłakał :P
nIe wiem co jest grane ale nie umiem obejrzec poprzednich stron co pisalisc ?? ;/ 🤨
ma tak któras???
Jutro rano ide do kosmetyczki ale do znajomej by jak najtaniej :P
Mały na zakupach był taki grzeczny 🙂
są z nim coraz mniejsze problemy 🙂
Nie mam pojecia co ubrac na tego sylwka 🤨
Jutro jeszcze z M powędrujemy gdzies bo potem on pracuje do slwestra włącznie
a od 2 ja ide do pracy i bez zadnego dnia wolnego cały czas w pracy
tyle ze wiadomo na rozne zmiany 😉)
Elka w necie szukałaś Materiałów ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosiczku niby tak, ale wiesz co zazwyczaj w materiałach przsyłanych przez wykładowców powinno byc wszystko i zawsze było, bo w necie możesz nie znaleźć dokładnie tego czego oni wymagaja na egzaminie.
Madziu to składaj skargę i się kłoć. U mnie takie oszustwo skonczylo sie na policji :P
Ale wiadomo jak oni pracują.
My dzisiaj jedziemy mała zawieźć do mamy bo jedziemy na egzamin tzn. Sebek zdaje prawko a ja jade z nim, podtrzymywać go na duchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...