Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejuuuuuuuuuu!!! Loli Ty szczęściaro!!! takie dzieciątko duże bez nacinania i cc i pęknięcia!!! jak ja Ci zazdroszczę 🙂 🙂

nie mogłam wytrzymać i musiałam jeszcze wejść poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz ja bede was czytac po nochac 🙂
Olenka spi po 2-3 godziny wtedy zazwyczaj ja spie z nia 😞 ale ciezko, nie wiem moze to przez te pierwsze dni tak jest? a puzniej dziecko sie przyzwyczaja i spi reguralnie.
Ona to najchetniej by spala non stop przy cycku 😞
Martwi mnie to troszku ze zle robie cos i puzniej ona sie przyzwyczai i bede miala problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki!
LOLINEK JESZCZE RAZ CI GRATULUJĘ I PODZIWIAM I ZAZDROSZCZĘ I W OGÓLE WSZYSTKO NARAZ....TEŻ JUŻ BYM CHCIAŁA MIEĆ MOJĄ MAŁĄ PRZY SOBIE ,A TU NIESTETY NIE CHCE JESZCZE WYJŚĆ JUŻ 2 DZIEŃ PRZETERMINOWANA JESTEM....kurde te opisy porodów niby nie takie straszne ,ale ja pierdziele jak skurcze przepowiadające i te pierwsze do partych to nic to ja tam padnę ,bo już t pierwsze okropnie mnie bolą.....no ale trudno trzeba będzie wytrzymać....Loli dawaj w wolnej chwili fotki twojej Oleńki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka dasz rady kochana wieze w ciebie jak ja takiego gigancika urodzilam 🙂
To twoja Oliwia tez raz dwa wyskoczy, grunt to dobra pozycja mi sie wydaje jak traisz na jakas dobra polozna ktora ci pomoze i bedzie ci nawet plecy masowala to bedzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tym szpitalu gdzie będę rodzić pracuję dwie dobre znajome mojego taty jako położne ,więc mam nadzieję ,że albo na któraś z nich trafie ,albo jak to się mówi po znajomości będę miała dobrą opiekę u innych.......moja bratowa miała dobrze i nawet osobną salę....więc jestem dobrej myśli jakoś to musi pójść.TYLKO WŁAŚNIE KIEDY....????HMMMM......
może mnie też weźmie tak niespodziewanie jak Ciebie.....nigdy nic nie wiadomo... 🙃
jak ja zazdroszczę tym ,które mają już swoje małe Szczęścia przy sobie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a parłaś jakoś na cewkę czy normalnie na ......hmmmmm kupkę he he he????????bo tu wczoraj mąż Ani 17 mówił ,że nie umiała przeć na cewkę i przez to po porodzie d.....ją bolała........hmmmmmmm żadna z nas nie wie jak się na cewkę prze...... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde z mojego telefonu nie mam ladnych zdjec ale wam podesle jedno chociarz bo jak mam moment czasu, ona sie co chwilke przebudza,
[URL=http://img338.imageshack.us/i/image134v.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4641/image134v.jpg[/IMG][/URL]

Tutaj strasznie bylam jeszcze spuchnieta 🙂 jak to maluszki po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kto rano wstaje ten moj Loli daje 😁 hahahahaha

Kurde Sioperka ja rano tego samego dnia to biegalam 3 prania zrobilam, lazienke wysprzatalam , umylam podloge na kolanach i puzniej cos mnie brzuch zaczol bolec jak na okres, ale kto mogl przypuszczac ze sie wlasnie zaczyna 🙂
Wiec w kazdej chwili cie moze zlapac u mnie widzisz 4 dni po terminie sie uodzila mala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he !!!!opylało się wstać 😜 😜 😜
ja ostatnio też miałam szał sprzątania i jedyne co to mnie plecy bolały.....hmmmm może dziś też zrobię sobie taki maraton i może mnie weźmie.....hmmmm........właśnie jak pisałaś ,że rodzisz to ja sobie to sprzątanie twoje łazienki przypomniałam i śmiać mi się strasznie chciało.....albo z tego loda co jadłaś w skurczach 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I wstawac jak najszybciej z lozek, po porodzie nawet do lazienki czy cos, odrazu sie lepiej poczujecie nawet gdy to bedzie wam sprawialo bol 🙂
Bo ja teraz jak po 3 dniu to czuje sie jak nie wiem co, moj to wogole mowi do mnie ze nie wygladam wogule jak po porodzie nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i właśnie kto by przypuszczał..ty takie chucherko nie dość ,że urodziłaś takiego słodkiego klocuszka z 4kg wagi i to naturalnie i BEZ NACIĘCIA i na dodatek ledwo co po porodzie już biegasz.....podziwiam 😁
widać nie tylko z Agi naszej terminator,..... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
teraz niech się okażę,że i Eluska urodzi 5 kg bobasa bez szwanku to padne.......he he 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dasz rady a powiem wam ze wiadomo troszke porod meczy ale sama koncowka cie juz tak mobilizuje do tego ze ja w glowie non stop mialam ze zaraz ja zobacze, po partych tylko sie pytalam czy glowke widac 😁 baby sie zemnie smialy 🙂 bo ja po 2 razach juz chcialam miec ja 😁
No ale samych partych bylo z 1,5H 🙂 a no i wazne tez dobre oddychanie wlasnie przy partych i na maxa przez ile wlezie 🙂 ja wiem ze teraz mi latwo pisac kochane, ale jakos chce was naprowadzic zeby wam bylo latwiej, ja nie chodzilam na zadne szkoly rodzenia ale wszystko mi pomagaly polozne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trochę jaja widocznie to ciągłe czekanie wyłączyło twoją czujność i se olałaś pierwsze sygnały he he w sumie ja też bym nie uwierzyła,że ''to już''dopóki wody mi nie odejdą ,bo tyle razy miałam już jakieś skurcze ,które potem mijały,że jakoś przestałam nawet patrzeć co ile minut są.....jakoś przestałam wierzyć ,ze niedługo urodzę....he he dziwny człowiek ze mnie....aż mnie złapie i się zdziwię ha ha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...