Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No tak tutaj jest tak ze polozna cie odwiedza pewnie na poczatku dosc czesto 🙂 ale tez w kazdej poze dnia i nocy mozesz do niej zadzonic i ona przyjezdza do ciebie jesli cos jest nie tak.

Dosik u mnie byla identyczna sytuacja ja i moj brat odziedziczylismy oczy po mojej mamie a moj tata mial niebieskie i nikt nie mial :P pewnie silniejsze geny byly brazowe 😁 ale na poczatku moj brat przez 4 miesiace mial niebiesciutkie oczka puzniej sie mu dopiero zmienily 🙂

Wjec czas pokaze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bo z polaczenia genu niebieskiego i brazowego zawsze wyjda brązowe oczka. musza byc oba geny niebieskie od obu rodzicow. skoro jedno z waszych rodzicow mialo niebieskie oczy wiec musialo wam przekazac tez gen niebieski ,nie ma innej opcji bo innego sie nie ma przy neibieskich oczach, a drugie z rodzicow przekazalo brazowy, ja mam tak samo. tata ma brazowe mama niebieskie i wszsytkie dizeci maja brazowe oczy ale geny na 100% każdy ma 1 niebieski i jeden brazowy, tak jak u dosik i loli wiec jesli wasi mezowie maja neibieskie oczka to jest 50 % zalezy od was jaki wy dziecku gen przekazecie, czy ten po mamie cyz ten po waszym tacie, bo tatus dziecku przekaze niebieski. moj maz nie ma niebieskich ma jakis ne okreslony kolor wiec moze u mnie wyjda zielone albo brazowe, na niebieskie chyba nie mam co liczyc, ale wy owszem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba, że rodzice maja w genotypie zielony, który nie ujawni się ani przy niebieskim ani przy brązowym a u dziecka w krzyżówce, alez i owszem. I wtedy masz prawdopodobnienstwo 50% na brązowe i po 25% na niebieskie i zielone 😁 tak dla zakończenia sprawy 😁 pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik my kącik dla maleństwa zrobimy w sypialni naszej ,bo wiadomo,że na początku dziecko musi być przy nas....i będzie obok łóżeczka stała komoda kąpielowa i komoda z ciuszkami maleństwa a na ściany chcemy dać zielony kolor świeża limonka i pasek ozdobny z motywem bajkowym i jakieś naklejki ozdobne koło łóżeczka...gdzieś niedaleko fotel do karmienia i jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że moje bobo będzie miało oczy, usta i nosek po moim mężu 🙂 resztę może mieć po mnie hehe
my jesteśmy po remoncie dziecięcego pokoju...chociaż do dziecięcego narazie mu bardzo daleko. Bo wykładzina brązowa, sciany biało-kremowe, sofa brązowa i meble brązowo-kremowe 🙂 jak poznamy płeć to kupię odpowiedni kolor pościeli i całego kompletu do łóżeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bede miala wspolne pomieszczenie z maluszkiem 🙂 bo na poczatku dzidzia non stop przy nas jak to Sioperka napisala moze puzniej, jak dziecko bedzie wjeksze 🙂
Oj Agus ja tez bym chciala oczka mojego bobaska po tacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, ja właśnie coś takiego chce kupić 🙂 razem z pościelą i materacykiem też są...koło 200zł to kosztuje, ale są przecudowne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my mamy całą sypialnie w kolorze pastelowej brzoskwini, jedną ścianę mamy na pomarańczowo, łóżeczko będzie stało obok naszego łóżka, żeby w nocy było bliziudko 😁 łózeczka na razie oglądamy, zastanawiamy się czy nie kupić już takiego, że jak podrośnie, to odczepia się boczne drabinki i służy dłużej, ale to jeszcze nie teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Na chwilkę wpadliśmy do domku. Załatwiliśmy wszystko w ADM, w banku naszym wspólnym oraz mamy już projekt budowy. Po 19 można robić centralne. Ale najpierw muszą nam zrobić komin bo bez tego nie ruszymy. No i na centralne trzeba poczekać bo kasy nie wystarzczy. Jeszcze Krystian musi mieć na wyjazd pieniądze. Jeszcze do skarbówki trzeba lecieć i ja do mojej pracy i do banku mojego. Krystiana chcą zwolnić. Nie chcą mu dać bezpłatnego urlopu. Ale......Kierownik powiedział mu, że jest ich najlepszym pracownikiem i czy zgodzi się wrócić jak już zjedzie do Polski 😜 Kamień z serca...Bo jak wróci , będzie miał prace 😜 I stały dochód. Phiii....Najlepszy pracownik 🙂 Od dawna o tym wiem...Ale mówię wam, bardzo się ucieszyłam 🤪 Aaaaa...I po drodze z banku poprosiłam czy na chwilkę zajdziemy do komisu z artykułami dla dzieci. I kupiliśmy tak niechcący łóżeczko za 190zł z materacem i szufladką na pościel 🤪 Umyje je, wyczyszcze materacyk i kupimy ładną bejce i pomalujemy sobie i będzie wyglądało jak te za 500zł ze sklepu 🤪 Do tego dokupie sobie pościel i i tą no słowo mi uciekło...Ten abażurek no taki 😜 A z rzeczy dla dzidzi to mam łóżeczko, 10 tetrowych, kilka nowych ubranek i sporo używanych, buciki, skarpeteczki, czapeczki itp oraz nożyczki i smoczusie. I mam misia do tego 😜 Króliczka przytulaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wózek w tym komisie to za 600zł już jest jak nówka 😜 Mi się podobał taki błekitny, wysoki , z leciutką małą gondolą za 550zł. Firmy chyba Coneco. Identyczny jak ten tylko w błekicie...
http://allegro.pl/item1014879353_coneco_wozek_v4_chameleon_gratis_fotelik_super.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus te baldachimki to sie nazywaja ( baldachim moskitiera ) sa sliczne 🙂

Elu widze ze chumorek sie cos wkoncu poprawol pewnie lozeczko napewno bedzie super wygladalo a zawsze to bare groszy zostanie w kieszeni na jakies inne wydatki 🙂
No to musisz nam zrobic zdjeciatko przed i po efekcie , bo napewno efekt bedzie zaskakujacy
A wozek bardzo sliczny bardzo mi sie podoba ... i jak za taka cene to sie zastanawiaj bo moze jeszcze ktos to wezmie i puzniej bedziesz zalowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która z Was ma następna USG oznajmiające płeć? 🙂 sioperka Ty? 11go? dobrze pamiętam 🙂?
ja na prenatalne chyba nie idę...kasa! mam nadzieje że nigdy nie będę żałować!
buuterfly, ja też do takiego komisu na pewno się wybiorę! super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny....No o tą szmate co się do łóżeczka przy główce mocuje na kiju 😁 Loli na wózek teraz nie mam kasiory...Bo musimy tym panom od komina zapłacić coś ok.2000zł i mieć ponad 1000zł na ratę i ok.1000zł na wyjazd dla Krystiana a na koncie na dzień dzisiejszy mamy 3800zł 🤔 Wóze kupimy jak on wróci z Norge i będzie już pewna na milion procent płeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehehehehe 😁 Dobre ktora jeszcze kupuje szmate na kiju 🤪 🙃 😁

Ja sie wlasnie wzielam za robienie listy kobietki lepiej sobie zacznijcie pisac co wam jeszcze brakuje bo ja jak patrze ile jeszcze zeczy musze kupic to az w szoku jestem wole zaczac kupowac potroszeczku bo jak bym miala puzniej kupic wszystko na raz to nie wiem...ciezko by bylo, chodz nie mowie ze teraz jest latwo... ehhh :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O patrzcie te też mi się podobają. Ale poprosiłam babe o więcej zdjęć i na razie nie odp.
http://allegro.pl/item1011530667_sprzedam_bardzo_tanie_meble.html
A jak nie to te weźmiemy...Na to mam kase z wypłaty mojej.
http://www.allegro.pl/item1009465378_szafa_komoda_regal_za_400_zl.html
Które byście wybrały? Bo mi chyba te za 400zł bardziej leżą...Na meble typowo ,,szkolne,, chyba jeszcze będzie czas 🙂 Jak uważacie? No humorek faktycznie mam dobry...Za sprawą tej rozmowy Krystiana z kierownikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...