Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anula88 nawet mnie nie strasz wsumie zawsze chodze przewaznie sama na zakupki ale jak tylko sie jakos zle czuje to nawet nie wychodze z domu bo wole wlasnie nie ryzykowac, chociarz jak to w ciazy czujesz sie super a za 30 min masakra. Biedulko uwazaj tam na siebie naprawde zeby sie cos nie stalo.
A co to tych chust to masakra :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no wlasnie wychodzilam z domu i bylo ok a tu niespodzianka... ale juz jest ok 😉
Ania moj maly robi to samo, nie moge sie wygodnie z kompem ulozyc bo odrazu kopie mocno... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny 😁
znów się rozpisałyście od rana :P
Co do tych hust tez w życiu bym tego nie kupiła jakos nie przkonuje mnie to by takie małe dziecko gnieżdzić w huście :| a po drugie czytałam ze to jest niebezpieczne.
Zmęczona jakaś jestem :P
wy też sie tak szybko męczycie ?? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Agusi bo taka zniecierpliwiona jest tym moim brzuszkiem 🙃
Agus czekam teraz na twoje 😉

[URL=http://img156.imageshack.us/i/231dzien.png/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3480/231dzien.png[/IMG][/URL]

[URL=http://img88.imageshack.us/i/23tydzieni1dzien.png/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2315/23tydzieni1dzien.png[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, nie nadążam za wami:P tak się rozpisujecie. Co do chust to dostaliśmy taką na prezent ślubny i jestem zachwycona z niego 😁 Mój kuzyn nosił bardzo długo dziecko w chuscie, kwestia tylko umiejetnego ułożenia i zawiązania chusty, tylko on nosił dziecko w pozycji żabki, nie leżącej, i pod tym względem są one bardzije fizjologiczne niż nosidelka. Tylko trzeba je umieć zawiązać. Poza tym dziecko jest bliżej rodzica, jest spokojniejsze, więc nie chodzi tu tylko o wygode rodziców 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzuce zdjecia z aparatu to dodam 🙂
No ja też zauważam różnice z tygodnia na tydzień 😁
rosną te nasze skarbki w brzusiach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli Slodki brzusio 🤪 🤪
mi tam sie wydaje ze mamy prawie takie same brzuchole 😜 tylko ja mam bardziej w stozek 😜

dosik ty tam nie gadaj tylko wklejaj te foty 😁 ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha!! Loli brzusio wspaniały 😁

dziewczyny przestraszyłyście mnie tymi wiadomościami o chustach, sama chciałam taką kupić, ale wyraźnie piszą ze trzeba dziecko odpowiednio ułożyć, teraz już raczej nie będę ryzykować. Słyszałam ze w niektórych szkołach rodzenia uczą układać dzieci w chustach, ciekawe jak jest u nas .... ale wątpię 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuśki co tak cichutko 😉
Dziewczyny jaki kolor obstawiacie do pokoju gdzie będzie maleństwo
zieleń? żółć ? Może jakieś inne propozycje Pomórzcie 😁
Bo mam taka koncepcje by własnie na jakiś żywy kolor pomalować ściany a na góry dac taki pasek ozdobny z czymś dziecincym by tak ładnie miał maluszek w pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurana też tak włąśnie chciałam 2 takie i dwie takie widziałam to juz u znajomej tyle ze my ejdna ściane przy oknie mamy w panelach i na niej już koloru nie będzie wiec zostaja nam 3 ściany 😉
Też chyba jakoś wole żółty jakies taki pastelowy ale ciągle sie zastanawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem takiego samego zdania jak laurana, jak cos to zółty ale ja mam zielone sciany i żółty sufit i tez wygląda ok, zależy jakie odcienie dasz, nie za intensytwne bo beda meczące, ale jakis delikatny zielony i fajny żółty i bedzie ok, a jak nie chcesz 2 to lepiej żółciutki, zawsze zielone dodatki mozesz dac albo wlasnie ten pasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam śliczne mebelki do dziececego pokoju w salonie 'Meblik' 😁
co będziemy z tego wybierać jak chcecie pooglądajcie sobie stronke sklpu polecam 🙂

www.meblik.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do męczenia fakt, ja strasznie się męczę, dziś korzystając z okazji że jestem w mieście na weekendzie z racji studiów, pomyslalam ze wybiore sie na zakupy, przeszłam troche i padałam, dużo nie pooglądałam jakieś 1,5godz może mnie nie było łącznie.. przyszłam i padłam jak długa, jeszcze musiałam się ręcznikiem chłodzić, wsytd normalnie...
a wczoraj spotkałam się z nietolerancją ciężarnych kobiet, w kolejce do wc nikt mnie nie raczył przepuścić, w sklepie tak samo się ostałam, trzeba bedzie na te kasy dla kobit w ciazy chodzić ale pewnie i tam nie puszczą, trzeba się będzie dopominać znów a to takie wkurzające.. ja zawsze przepuszczałam takie kobiety czy w autobiusie czy wc a mnie nikt, kurde co za ludzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem aniu znam to uczucie, wyobraż sobie ze w salonie orange stałam 1,5h :|
i nikt z osób przede mną mnie nie puścił mimo iz widzieli ze juz mi aż slabo sie tam robiło, a w autobusach to juz nie mówie, mochery to są wstanie przywalić z siatki i popchnać na kogos by przepchać się do siedzenia... ehh ale co na to poradzimy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mochery gora!!! 😁 wyszczelac je wszystkie 😁 😁: 🤪
Ja ostatnio juz mowilam jakie przeboje mialam w kauflandzie, no i dzis kolejna gdy ludzie widzieli ze ledwo ide, ze po scianie, ze zaraz padne to wszyscy patrzeli na mnie a nikt nie podszedl sie zapytac czy pomoc czy wszystko ok...

Ludzie sa hamscy ale nic nie poradzimy...

Te mebelki sa boskie... u mojego Karola w salonie takle sprzedaja, one sa potwornie drogie;( samo lozeczko 1000;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Anula widze orientujesz się w cenach
może bedziesz wiedziała ile kosztuje taka komoda z trzema szufladami i na górze miejsce na przemijak ? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie chce cie sklamac ale chyba cos ok 700 jak nie dalej... ja widzialam ta z tygrysem zyrafa ten zestaw safari kolorowy... bo taki mieli na ekspozycji.. ale przedchwila znalazlam
na allegro cos takiego z tej firmy.... tylko tu nie ma lozeczka i tej nasadki na przewijak http://www.allegro.pl/item1028538433_meblik_wyprzedaz_kolekcja_podroznik_z_2009r.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie bierzecie witaminki? bo ja chce isc kupic sobie jutro bo na poczatku bralam falwit i tak dalej go biore ale nie co dzien, wyniki mialam bardzo dobre to sobie troche odpuscilam faszerowanie sie witaminami, ale teraz skurcze mnie czasem lapia w nocy w łydki i drętwieją mi palce u lewej ręki, także chyba jakieś niedobory mi się zaczynają,,, i nie wiem co kupić, materna slyszalam ze jest nie polecana bo ma za duzo tegho wszystkiego i dzieci potem sie duze rodzą. a co myslicie o feminatalu\?a moze prenalen ale jest kilka różnych, nie wiem co najlepsze.. pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...