Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny co mi się śniło ostatnio że leżałam na jakiejś prodówce sama na sali, nie wiedziałam czy zaczynam rodzic czy nie masakra jakie ja mam juz sny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli będziemy czekać na informacje 😁
Agaa będzie musiała uzupełnić nasz ranking 🙂
ja dopiero na USG kolejne pójde po 25 tygnodniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nie za wesoło ale zawsze mogłoby być gorzej 🤢 więc byłam wczoraj u lekarza na kontroli i okazało się że bobek nie idzie do góry i ciągle za nisko tkwi co w konsekwencji może prowadzi do tego, że będę miała zakładane takie pierdzielstwo, co by małe donosić chociaż do września... 😞 a do tego wszystkiego grozi mi cesarka, której tak strasznie nie chciałam 😞 póki co mam doła wielkości Rowu Mariańskiego i nie zanosi się na poprawę...
idę leżakować, po ciąży będę jak dobre wino stara i po leżakowaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu glowa do gory moze jeszcze wszystko sie zmieni.
A mam do ciebie takie pytanko od czego to wyniklo u ciebie ze bedziesz miala cesarke???
Dosik no nuda nuda wielka ale moj zaniedlugo wraca i chyba bedziemy robili nowe terarium dla mojego jaszczurka 😁 wjec moze troszke sie zajme i zaprojektuje mu nowy domek.
Dziewczynki 2cm w brzuszku mi znow brzybylo wsumie 88cm na dzien dzisiejszy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani85 trzymamy kciuki żeby wszystko było OK! leż i wypoczywaj! pamiętaj, że ja zawsze będę o rok starsza 😜 buziak 😘
Dosik te sny to dopiero początek, nie wiem jak Wy, ale ja miałam przed ślubem sny typu że idę do ołtarz w czarnych butach, ze ubrałam czarne rajstopy itd 🙂 z dzieciowatych snów to miałam tylko ten o pachnącej kupce i o karmieniu piersią 🙂
Czyli we wtorek wieczorem okaże się kto będzie na ten dzień prowadził w naszym rankingu 😁 w czwartek mam USG ja i któraś jeszcze z dziewczyn...eloite? hmm nie pamiętam, wyboccie 🙂

piękna pogoda cały dzień była to teraz pochmurno i będzie lało...uwlelbiam burze i doczekać się jej nie umiem 🙂 pioruny i błyskawice achhhh 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do położenia dziecka...to mi też się wydaje że jest ono jakoś za nisko...czuje je czasami przy jajnikach....a Anula mówiła że ją żebra bolą!! byle do czwartku....

Loli też się zmierzyłam ( na wysokości: pod pępkiem ) i mam 90cm....mniej niż było hyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa widze ze uwielbiasz tak samo jak i ja burze 😁 tutaj malo wystepuja i wlasnie nie fajnie 😞 bardzo lubie jak sobie grzmi i wogule , a puzniej wyjsc na polko to dopiero jest ufff swiezosc 😁
Ja tez mam wlasnie jakos nisko dzidzie i jakos nigdy mnie jeszcze nie kopala po zeberkach :/ hmm ciekawe..
Agaa czekam na twoja fote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruchy dziecka czuje tak pod pępikiem czasem an wsokości pępka nawet rożnie raz wyzej raz niżej 🙂
Kurcze zachmurzyło się, wietrzysko się zrobiło chyba będzie burza masakra...

A właśnie nudzi mi się to i ja się zaraz zmierze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik...to wysoko masz dzidzie...nie będę myśleć czy moja zle leży, poczekam do czwartku 🙂 szkoda nerwów...
Loli!! moja fota była kurde mol 😜

teraz się uprę i będę marudzić żeby sioperka wreszcie pokazała swój brzuszek!! 🙂 bo tylko szuka i szuka tego kabla 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 mam pod pępkiem zaraz 😉

Wiesz co ale to różnie z tymi kopniakami cześciej czuje je w dolenj częsci brzucha ale zdażają sie też wyżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grzmi grzmi będzie burza 😜
Troszke urósł no fakt ale ogólnie wyglada dość dość większy 😁
Jakos tak cały sie powiększył :P

A chciałam wyjść na spacer 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Agaa one to tylko tych kabli szukaja 😁 i znalesc nie moga, Dosik pokazuj beboszka raz dwa bez marudzenie.
OooO pozazdroszcze wam burzy , no to wylaczac komputery jak to moja mama zawsze mowila 😁

Dosik strasznie mi sie podoba ta twoja grzyweczka zawsze o takiej marzylam, ale jakos nigdy mi sie nie chciala tak fajniutko ulozyc i zawsze taka byla oklapnieta moze przez to ze miala cienutkie wloski.

A wy moze widzicie teraz jakies zmieny w waszym ciele np. paznokcie,wlosy,cera?
Bo mi to np. wlosy teraz jak na drozdzach rosna a paznokcie fiu fiu nigdy nie mogalm zapuscic, i zawsze obgryzalam ☺️ i juz nie mowiac ze mi sie non stop lamaly, teraz to sa the best 😁 haha i jaki sobie wczoraj wzorek pierdyknelam ulalala 😉 zawsze sie lubialam bawic w ozdabianie pazorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli cesarka zależy od tego czy dziecko jest główką w dół czy do góry, moje jest głową do góry a już powinno się obrócić póki ma miejsce... a że nisko jest strasznie bo przy wzgórku łonowym czuje kopy a powinno być w okolicach pępka/jajników najniżej...
Aga ja mam we wtorek usg, ale nie wiem czy w tej pozycji się ujawni, bo wczoraj nawet nie dał się zmierzyć mały urwis 🙂
i pamiętaj kochana Ty tyle nie będziesz leżała co ja więc jak będę miała lepszy bukiet hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli cesarka zależy od tego czy dziecko jest główką w dół czy do góry, moje jest głową do góry a już powinno się obrócić póki ma miejsce... a że nisko jest strasznie bo przy wzgórku łonowym czuje kopy a powinno być w okolicach pępka/jajników najniżej...
Aga ja mam we wtorek usg, ale nie wiem czy w tej pozycji się ujawni, bo wczoraj nawet nie dał się zmierzyć mały urwis 🙂
i pamiętaj kochana Ty tyle nie będziesz leżała co ja więc jak będę miała lepszy bukiet hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...