Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwonka mi tez do lekarza nie jest po drodze 🙂 co on mi [powie? nic...sama sobie plastra kupie. a to do czego sie wody nalewa to termofor Loli 😘 nie mam go, ale mam taka poduszke grzejaca! wczesnie ja uzywałam i nie pomogła... jak mala zasnie go chce isc nadmuchac ta piłke co na niej skakałam co by Ewa szybciej wyszła 😜 😜 i pocwiczyc plecy! a jak mi sie uda to jutro na basen! bo kurna miec darmowe bilety a nie chodzic!!??
Loli zdjęcia super! 🙂 jak bym miała dużo kasy to bym Ci kupiła lustrzANKĘ 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe no ja tez tak mam ze jak robie fotki to sie w jednym zazwyczaj zakochuje 😉

Eee spoko! JA to bym najchetniej chciala tutaj w Angli dac jej fotki na jakis konkurs czy cos, bo tutaj predzej twoje dziecko moze sie udac do jakiejs agencji reklamowej np. nie wiem oliwki czy cos... ale nie wiem wlasnie gdzie i jak to szukac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGGA nie wiem czy widzialas ale kiedys pisalam ze mnie tez tak bola plecy i kupilam pas poporpdowy zeby ukryc moj brzuchol a okazalo sie ze na plecy tez dziala naprawde mi pomaga nie ma takiego obciazenia jak dzwigam adasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką diagnozę Iwwwa?

Asiu tak tak widziałam...myślałam przez chwilę o nim...a kupowałaś gdzieś na allegro może czy gdzie? bo jest tego sporo i nie wiem czyu na bubla nie trafię.

Loli moja też uwielbia te soczki! winogronowy to normalnie wlała w siebie 🙂 pycha jest 🙂
widok z samolociku? dużymi literami do mnie dzisiaj bo mam dupa-plecy Day 😜

właśnie chciałam pytać...ile Wasze dzieci jedzą mleka na raz?
moja nadal 120 i przed snem 150...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa

Asiu tak tak widziałam...myślałam przez chwilę o nim...a kupowałaś gdzieś na allegro może czy gdzie? bo jest tego sporo i nie wiem czyu na bubla nie trafię.

ja kupiłam w aptece dalam 50 zł
a co do mleka to adas pije 150ml.Fajnie ze juz dajecie soczki i kaszke dziecia ja sie jeszcze nie odwazyłam czekam az skonczy 4 miesiace tak mi pediatra powiedzal moze jestem przewrazliwiona bo boje sie zeby mu nie zaszkodzilo na watrobie po tej zołtaczce ale jeszcze troche i juz mu zaczne cos wprowadzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja na poczatku na 180-bo tyle je najmniej, to dawalam jedna ta lyzeczke od mleka i reszte mleka. Teraz mu daje dwie na 180 i jak na noc idzie spac to 210 wypija i rano tez to tez daje dwie lub trzy i reszte mleka. Ale ostatnio mu zrobilam sama kaszke tak bardziej na rzadko i dalam z butelki i tez cala wyciagnal 180.

Agaa no moj zwykle 180 mleka plus np kaszki troche lub deserku albo 210 i juz nic nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
jaką diagnozę Iwwwa?

Asiu tak tak widziałam...myślałam przez chwilę o nim...a kupowałaś gdzieś na allegro może czy gdzie? bo jest tego sporo i nie wiem czyu na bubla nie trafię.

Loli moja też uwielbia te soczki! winogronowy to normalnie wlała w siebie 🙂 pycha jest 🙂
widok z samolociku? dużymi literami do mnie dzisiaj bo mam dupa-plecy Day 😜

właśnie chciałam pytać...ile Wasze dzieci jedzą mleka na raz?
moja nadal 120 i przed snem 150...

Mój zjada 150 ale ja mu zagęszczam albo zagęszczaczem albo kaszką, albo sama kaszke mu daje róznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...