Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moj jada 150 normalnie czasem 180 210.. zdarza sie ze 250... roznie zalezy od apetytu 😉
A zageszczone dostaje tylko rano i wieczorem 1,5 lyzki kaszki na butelke 😉

Okna umyte posprzatane 😉 pocvzekam az sie w piecu wypali i lecimy dada 😉
Ale moja stara porabana sasiadka przeszla sama siebie.. dokarmia koty z pod bloku, i nic by nie bylo w tym zlego... bo wiadomo co maja jesc nic nie znajda w sniegu itd Karol tez czasem cos im tam rzuci 😉
Ale ona rzuca pod nasze okna 🤢 I teraz czyszcze a na parapecie mam skore od ryby 🤢 okno tluste, parapet.... 🤢 szal dupy normalnie 😠
zrobilam foty zaraz wam pokaze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asiu to sporo za ten pas...ale jak nie pomoże to kupie go. na razie chce spróbować basenu i tej piłki 🙂 taniej, a u nas z kasą znowu kiepsko! QMać!! 😠

Aniu ja bym jej poszła pokazać tą skórę od ryby! na pewno to było przez przypadek ale zwróć jej uwagę!

Loli już zerkam na to foto, bo musiałam przegapić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko nie patrzcie na ten parapet bo on mial byc wy mieniony .... rok temu 🤢
bo sa stare jak swiat 😜
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/512/a394b4de45aed511med.jpg[/IMG][/URL]
🤢
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/494/bbd1478178861f6amed.jpg[/IMG][/URL]
nawet domyc nie idzie tego bo ten tluszcz od tego sie normalnie wrzarl w ten plastik od okna i parapet... 😮 ciekawa jestem ile to tam lezalo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ona i tak sobie nic z tego nie zrobi... bo jak snieg pada to ona go tak zrzuca ze na okna nam sypie 😮
Walnieta jest i my mamy z nia troche zatagi bo kiedys nakapowala ze my w nocy halasujemy ze mieszkanie zdemolowalismy ze oni sie boja Karola i o mnie bo w ciazy... A gowno prawda bo nas wtedy w domu nie bylo 😮 bo bylismy na inprezie na moje imieniny...czy cos.
Nie wazne.. glupia jest i tyle. I na bank by sie wyparla...

Loli tyo ze samolotu to ktore... ja nie wiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie 😁 😁 uwielbiam tą ulicę! w lato jest tu przepięknie 🙂 🙂

fajnie że doszła ta tabelka, bo oprócz Iwwwy to żadna sięnie odezwała i myślałam że gdzieś rpzepadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde a ja dalej siedze w tej pizamie i gnije w tym lozku ;/ hmmm zastanawiam sie co tutaj robic! bo wsumie chcialam isc wywolac fotki Olci na te laurki ale boje sie znow dzwigac wozek po tych cholernych schodach zeby mi cos znow nie pierdyklo ;/ a nie chce mi sie siedziec w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety nie nadrobie.. u mnie znow mniej czasu bo zjazd mialam, ale sie wkurzylam!!!!!! musielismy pozyczyc auto od rodzicow zebym J mial czym do roboty jechac bo ja naszym na studia mialam w piatek jechac, do tego dziecko musialam do rodzicow odwieść. Ślizgawica była w piatek taka ze jeszcze za mojego życia takiej nie widzialam. jechalam 20/godz na 2ce i pooowolutku weszlam w zakret taki 90stopni i autko zamiast skrecic to bokiem pojechalo prosto, na szczescie nie bylo drzewa ani rowu! ale masakra na drodze byla. moja cala łączna jazda na uni trwala 3 godz ( z przerwa u rodzicow na sniadanie) ale kurwa!dojechalam do rzeszowa byl 1 wyklad nieobowiazkowy zreszta po czym ten co jest obowiazkowy sie nie odbyl bo sobie pani prof nie przyjechala, ani nas nie raczla powiadomic chociaz wiedziala ze jej nie bedzie! bo co tam student przeciez 😠 😠 😠 😠 caly dzien zmarnowany, dobrze ze z zyciem uszlam chociaż. Pojechalam do media markt polazic bo mialam jakas pierdole kupic i siadlam sobie na 10 min na fotel masujacy. przylazl jakis gosc na 2gi fotel i cos sie mnie pytal jak tam to obslugiwac otd i gada do mnie : a narazie nie chce nic kombinowac bo mi sie dobrze zrobiło 😮 😮 posiedzialam jeszcze chwile a potem zeszlam i mu powiedzialam ze sobie moze dodatkowe funkcje na tym fotelu wyprubowac bo ja juz ide! co za debil i mi gada jeszcze ze jego zona by tak mocno nie umiala jak ten fotel! są idioci na tym swiecie!

mojej malej wyszedl ząb albo nie wiem co to, takie male biale, narazie zeba nie przypomina ale twarde tylko kurcze na dole jakoś tak 3 albo 4! a poidobno najpierw 1 wychodza! ma któraś tak? nie moge zobaczyc bo mi palca ssie jak wlożę a daleko strasznie i nie widac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy 😁 fotek napsrtykalam .. mm... 🤪 niby sloneczko itd ale troche zimnawo.. 😞
Kupilam MAMO TO JA... polecam fajne artykuly!!!!

wwrrr.... ale jestem zla...mylam te okna... a teraz w sloncu same smugi sa... 😠 bede musiala je jeszcze raz umyc 😠 ☺️

biore sie za nie puki maly spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhahha Anka ten kolo ale glab 😁 ehhe
Dobrze ze cala dojechalas 😘 teraz na tych drogach trzeba uwazac bo Ci co maja odsniezyc i sie tym zajac maja w d niektore odcinki.... ☺️
A z zabkiem.. hmm.. Iga Kasi tez ma prawdopodobnie 3 🙂 wiec to chyba nic dziwnego ze Olka tez ma 🙂 A no to puki co moze przypominac jakis krysztake czy cos.. u Marcela tez za dobrze tego nie widac...zresza on ta swoja sipka nie pozwala zagladnac... a tylko pod palcem to czuc ... ☺️bede mu wogle musiala kupic jaka masc na dziasla bo gore ma spochnieta... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...