Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

iwwwa napisał(a):
ja wlasnie młodego wystawilam na ogrod w wozku i mysli ze jest na spacerze wiec mysle ze mam trzy godziny do sprzatania i zrobienia obiadu.

Eluska ja drugi okres tez jakos szybciej dostalam niz powinnam a teraz czekam na trzeci. Hmmm czekam...


a ile już czekasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
iwwwa napisał(a):
ja wlasnie młodego wystawilam na ogrod w wozku i mysli ze jest na spacerze wiec mysle ze mam trzy godziny do sprzatania i zrobienia obiadu.

Eluska ja drugi okres tez jakos szybciej dostalam niz powinnam a teraz czekam na trzeci. Hmmm czekam...


a ile już czekasz??


ja mialam tez dizwnie z okresem.. najpierw 2 dni po 1 dniu znowu przez miesiac... potem po skonczeniu tabsow tydzien i teraz prawie tydzien pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik super decyzja i to wcale nie jest glupie wlasnie jak mowia dziewczyny!

Anulka czekam na fotki 😁

Iwwwwa kurde az sie spotkanie nie moge doczekac 😁 i powiedz mi jak sie nazywa twoja miejscowosc jak bedziesz jechala tym pociagiem ? na jaka stacje? zeby to jakos ustalic :P zebym wiedziala gdzie co i jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
iwwwa napisał(a):
ja wlasnie młodego wystawilam na ogrod w wozku i mysli ze jest na spacerze wiec mysle ze mam trzy godziny do sprzatania i zrobienia obiadu.

Eluska ja drugi okres tez jakos szybciej dostalam niz powinnam a teraz czekam na trzeci. Hmmm czekam...


a ile już czekasz??


ja juz jestem 7 dni po terminie 😞

ja mialam tez dizwnie z okresem.. najpierw 2 dni po 1 dniu znowu przez miesiac... potem po skonczeniu tabsow tydzien i teraz prawie tydzien pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Loli napisał(a):
a jak cycki mi pokazywalas tez 😁 hahaha


MmM Eluś pokażesz mi tez?? ;> 😁
🤪 🤪 🤪


Dosik uffff ogromniaste takie tylko zlapac i wiesz 😁 buzie wlozyc miedzy cycuszki i potrzasnac 😁 sa bardzo rozkoszne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja tez sie kurde nie moge doczekac. My ze stacji w Milton Keynes. I musisz mi napisac gdzie mamy wysiasc na stacji w Londynie. Bedziemy jechac pociagiem z siostra to ona nas wsadzi w odpowiedzni i pokieruje wiec u nas spokojniej juz sie jakos z tym zgubieniem czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Loli ja tez sie kurde nie moge doczekac. My ze stacji w Milton Keynes. I musisz mi napisac gdzie mamy wysiasc na stacji w Londynie. Bedziemy jechac pociagiem z siostra to ona nas wsadzi w odpowiedzni i pokieruje wiec u nas spokojniej juz sie jakos z tym zgubieniem czuje


Hmmm Iwwwa no do centrum ale gdzie i jakim pociagiem bedziesz jechala to juz zalezy od ciebie bo mozesz miec pociag np. na Victorie! albo hmmm Oxford 😁 ja to bym sie przeszla na Oxford wlasnie do najwiekszego Primarku kupic cos malej :] jak juz bede w centrum bo wsumie dawno mnie tam nie bylo jak sie OLa urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...