Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
usunelam haslo 😉 a po co mi tam haslo heh

pisalam wczesniej ze jestem ze Słupska ... otóż błąd jestem z Lęborka niedaleko Słupska. W Słupsku studiowałam i często tam jestem więc to dlatego ale powiem szczerze ze nie wiem czemu tam mi sie wyrwalo 😠

dziewczyny bardzo dziekuje za mile przywitanie

zycze przespanej nocki 😉 a dla maluszkow kolorowych snow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiedz z gory ten doktorkowi zer jak nie zciaga Ewie poduszki to my mu na chate natol zrobilmy i demolke a Rudi zapakuje go w poduszke jak misia Alka 😜

eee tak Wiola mala roznica.. a Slupsk piekny jest bylam tam na wakacjach... 😁 Mamy nadzieje ze bedziesz z nami glejdala a nie cichutko siedziala:P

Ela pytalas o te chusty.. rpzypomnialo mi sie ze MArta ma taka dla Dawida, o ile dobrze kojarze 😉

A swoja droga dawno jej nie bylo... co z nia ☺️
I Marty od Mikusia tez nie bylo..... 🤔

aaaa Domi ma znowu problemy z wejsciem 😠 🤨


Dobranoc gaduly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwuje się, bo mam przeczucie że przyjade do domu i spłakana napisze Wam że musi to nosić jeszcze przez pare m-cy 😞 i będę miala sobie za złe że nie zakładałam jej tego na całe dnie, tylko na nocki...i połowe dnia 😞
ech no dobra! nie marudzę, najwyżej jutro pomarudzę badziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu miś od Alka ma pampersa a nie poduszkę 😁 mojemu M bardzo się to foto spodobało i miał ubierać jakiegoś misia Ew ale zapomniał 🙂

aha i miałam Ci Aniu powiedzieć że Karol to w tym wdzianku wygląda jak lekarz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Aniu miś od Alka ma pampersa a nie poduszkę 😁 mojemu M bardzo się to foto spodobało i miał ubierać jakiegoś misia Ew ale zapomniał 🙂

aha i miałam Ci Aniu powiedzieć że Karol to w tym wdzianku wygląda jak lekarz 😁 😁


hehe moj pan doktorek;p ahhahahha 🤪


noo ale ona tak ladnie tego misia zapakowala ... eheh to pana dr Ewki tez wkomponuje z poduche tak ekstra 😁

elcem :**

AGA BEDZIE DOBRZE INNEJ OPCJI NIE MA!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak Anka małpa jedna 😠 Już mnie nie kochasz!!!!!! Teraz na Wiolcie wołasz fiu fiu ty zdradziecka żmijko 😁
Agaa również trzymamy kciuki 😘
Iwona powiem jedno- Ty zboczona wywłoczko Ty ty niedobra 😁 Z wszystkimi się tu SIOPERZY 😁
Mnie ta blizna czasami tak jak by rwie, szczypie 🤨 Smarowałam na początku, a teraz srał ją pies-nie chce mi się 🤪 A co do porodu...Chyba bo cc która przebiegła lekko jak i cały poród, bała bym się tego bólu sn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde myślałam że będzie co nadrabiać a tu pustki!
wykąpałam się w Housem 😁 wyparzam butelki małej co by na jutro miała w czym amciać 🙂

Elu dobrze zrozumiałam że bałabys się bólu jaki się odczuwa przy porodzie naturalnym? 🙂 w sumie jak się nad tym zastanowić to w trakcie tych bólu marzyłam o CC i było mi wszystko jedno byle by się skończyły...
ale! jak widziałam w szpitalu laskę po CC jak leżała nieruchomo 🥴 ojj, nie chce tego pamiętać 😞 straszny widok...Wy też tak miałyście? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczęta 🙂
  • Witam nową koleżankę na naszym forum kochanego masz bobaska 😘
  • Niestety nie nadrobiłam wszystko bo nie mam zbytnio czasu w piątek meble mi przewożą 🤢,a jutro zabierają kompa i kiedy będę miała neta nie wiem .Zanudzę się bez WAS 😞i będę tęsknić za Wami.Z tego co widzę to ja chyba jedyna jestem co okresu nie mam,a na mojego Pawełka mówią ,że jest dziewczynką :blink 😁ziś jak byłam u lekarza to ten gada do mnie śliczną ma pani córeczke 🤔myślałam,że padne.
  • No nic dziewczyny zbieram się trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie i swoje skarby 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Uf wkoncu nadrobilam to wszystko witam serdecznie Wiole w naszych skromnych zwariowanych progach a co nadazania za nami to ciezko moze czasami byc jak sie wszystkie zejdziemy. Iwwwa wiesz co ja sie boje z toba spotkac po tym big benem jak y tutaj kazde cyce chcesz zobaczyc uffbaz sie boje
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...